Справа № 2-4721\09
20 листопада 2009 року Ленінський районний суд м. Харкова у складі судді Вікторова В.В., при секретарі Щербак Ю.Г., розглянувши в попередньому судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, -
У жовтні 2009 року позивачка ОСОБА_1 звернулася до Ленінського районного суду м.Харкова з позовом до ОСОБА_2, у якому просить стягнути з відповідача аліменти на утримання неповнолітньої дитини - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. в розмірі 1\4 від всіх видів доходу відповідача до повноліття дитини.
В попереднє судове засідання 20.11.2009 року позивачка з'явилась, позов підтримала в повному обсязі.
Відповідач в попереднє судове засідання також з'явився, позовні вимоги визнав в повному обсязі, пояснивши, що він не проти сплачувати аліменти на доньку, що матеріальну допомогу він надає, але не регулярно.
Згідно ст. 130 ч.5 ЦПК України, ухвалення у попередньому судовому засіданні судового рішення у разі визнання позову провадиться в порядку встановленому ст. 174 і ст. 175 ЦПК України.
Суд, вислухавши пояснення і доводи відповідача, перевіривши матеріали цивільної справи, вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню.
Судовим розглядом установлене наступне.
Судом вірогідно встановлено, що відповідач ОСОБА_2 є батьком неповнолітньої ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, що підтверджується копією свідоцтва про її народження (а.с. 4).
Як вбачається з довідки КП „Жилкомсервіс” Ленінської філії дільниці № 63 № 322 від 25.09.2009 року неповнолітня ОСОБА_3 мешкає разом з матір'ю ОСОБА_1 та батьком ОСОБА_2 за адресою: АДРЕСА_1.
Як достовірно встановлено судом та не заперечується сторонами щомісячний доход позивача ОСОБА_1 складає 1300 грн., відповідача ОСОБА_2 - 2100 грн.
Згідно вимог ст.180 СК України батьки зобов'язані забезпечувати дитину до досягнення нею повноліття.
Відповідач ОСОБА_2 не заперечує проти того, що він неналежним образом забезпечує свою неповнолітню дитину.
При таких обставинах суд вважає, що позовні вимоги ОСОБА_1 підлягають задоволенню.
На підставі ст. 88 ЦПК України і ст. 3 Декрету Кабінету Міністрів " Про державний збір " суд стягує з відповідача судові витрати в доход держави в розмірі 51 грн.
Керуючись ст.ст.10,11, 209, 212-218, ЦПК України, ст. ст. 180-184 СК України ,-
Позовні вимоги ОСОБА_1 - задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_2, 14.06.1971 р. н., уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3, що працює старшим стрілком ВОХР на Південній залізниці, проживаючого: ІНФОРМАЦІЯ_4 на користь ОСОБА_1, 1970 р. н. аліменти на неповнолітню дитину - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 в розмірі 1\4 частини усіх видів доходів щомісяця, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 12.10.2009 року і до повноліття ОСОБА_3.
Стягнути з ОСОБА_2 судові витрати в доход держави в розмірі 51 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 120 грн.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний рядків з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
С У Д Д Я ОСОБА_4