Постанова від 17.07.2017 по справі 822/1554/17

Копія

Справа № 822/1554/17

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 липня 2017 року м. Хмельницький

Хмельницький окружний адміністративний суд

в складі:головуючого-суддіБлонського В.К.

при секретаріВарченко В.В.

за участі: представників позивача представника відповідачаКостюковича Д.К. Галицького В.В. Ковальчука В.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду адміністративну справу за позовом Кам'янець-Подільського публічного акціонерного товариства "Гіпсовик" до Головного управління ДФС у Хмельницькій області про визнання протиправними дій та скасування податкової вимоги, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся в суд з позовом до відповідача, в якому з урахуванням уточнених позовних вимог просить визнати протиправними дії Головного управління ДФС у Хмельницькій області щодо нарахування Кам'янець-Подільському публічному акціонерному товариству "Гіпсовик" пені з податку на додану вартість в сумі 75110,64 грн. та пені з податку на прибуток в сумі 29804,23 грн.

Також просить визнати протиправною та скасувати податкову вимогу Головного управління ДФС у Хмельницькій області від 24.04.2017 року № 2117-17 про сплату податкового боргу.

Свій позов позивач мотивує тим, що ГУ ДФС у Хмельницькій області прийнято податкову вимогу форми "Ю" від 24.04.2017 року № 2117-17, якою визначено, що сума податкового боргу Кам'янець-Подільського ПАТ "Гіпсовик" за узгодженими грошовими зобов'язаннями становить 100919,74 грн., у тому числі: з податку на доходи фізичних осіб 510,00 грн.; з податку на додану вартість - 74772,30 грн.; з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки - 25637,44 грн.

Нараховані суми грошових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб та з податку на додану вартість сплачені позивачем у строки, встановлені Податковим кодексом України, тобто протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання відповідних податкових повідомлень - рішень.

Зважаючи на це, у податкового органу відсутні правові підстави для нарахування пені у зв'язку з порушенням граничного строку сплати грошового зобов'язання.

Позивач звертає увагу на те, що статтею 129 Податкового кодексу України в редакції, яка діє з 01.01.2017 року не встановлено нарахування пені у день настання строку погашення податкового зобов'язання, нарахованого контролюючим органом у разі виявлення його заниження на суму такого заниження та за весь період заниження. Вказана норма діяла лише до 01.01.2017 року.

Щодо податкового боргу з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, то дане грошове зобов'язання оскаржується позивачем у судовому порядку, а тому є неузгодженим.

Зазначає, що після одержання рішення ДФС України №10433/6/99-99-17-01-15 від 18.05.2017 року про результати розгляду первинної скарги позивачу стало відомо, що фіскальна служба також нарахувала Кам'янець-Подільському ПАТ "Гіпсовик" пеню по податку на прибуток.

Разом з тим, у Кам'янець-Подільського ПАТ "Гіпсовик" по податку на прибуток значилась переплата в розмірі 52949,98 грн., зважаючи на що позивач провів звірку з податковим органом по податку на прибуток, про що було складено акт № 784-07 від 29.05.2017 року.

В результаті звірки в Кам'янець-Подільського ПАТ "Гіпсовик" виникла від'ємна різниця в розмірі 29804,23 гри., яка пояснюється безпідставним нарахуванням у інтегрованій картці платника податків спірної пені.

За таких обставин позовні вимоги підлягають задоволенню.

Представники позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримали повністю, надавши пояснення за змістом позовної заяви та заяви про уточнення позовних вимог, доданих до матеріалів справи.

Представник відповідача в судовому засіданні позовні вимоги не визнав повністю, пояснивши суду, що відповідно до пункту 129.2 статті 129 ПК України у разі скасування нарахованого контролюючим органом грошового зобов'язання (його частини) у порядку адміністративного та/або судового оскарження пеня за період заниження такого грошового зобов'язання (його частини) скасовується.

Податкова вимога Головного управління ДФС у Хмельницькій області №2117-17 від 24.04.2017 року на загальну суму 100919,74 грн. була анульована податковим органом 26.06.2017 року, у зв'язку зі сплатою позивачем податкового боргу по податку на доходи фізичних осіб та по податку на додану вартість та у зв'язку із оскарженням позивачем грошового зобов'язання по податку на нерухоме майно. Враховуючи викладене просить в задоволенні позовних вимог відмовити в повному обсязі.

Письмові заперечення представника відповідача додані до матеріалів справи.

Суд, заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.

Відповідно до пункт 1.1 статті 1 Податкового кодексу України він регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначення вичерпного переліку податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Цим Кодексом визначаються функції та правові основи діяльності контролюючих органів, визначених пунктом 41.1 статті 41 цього Кодексу.

В судовому засіданні встановлено, що позивач зареєстрований як юридична особа та відповідно до статті 15 Податкового кодексу України є платником податків.

Обов'язки та права платників податків визначені статтями 16, 17 цього Кодексу.

Згідно пункту 41.1 статті 41 Податкового кодексу України контролюючими органами є органи доходів і зборів.

Однією із функцій органів державної податкової служби яку вони виконують згідно підпункту 19-1.1.2 пункту 19-1.1 статті 19 Податкового кодексу України є здійснення контролю своєчасності подання платниками податків та платниками єдиного внеску передбаченої законом звітності (декларацій, розрахунків та інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків, зборів, платежів), своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків, зборів, платежів.

Відповідно до підпункту 20.1.4 пункту 20.1 статті 20 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право проводити відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків (крім Національного банку України), у тому числі після проведення процедур митного контролю та/або митного оформлення.

Згідно пунктів 61.1, 61.2 статті 62 Податкового кодексу України податковий контроль це система заходів, що вживаються контролюючими органами з метою контролю правильності нарахування, повноти і своєчасності сплати податків і зборів, а також дотримання законодавства з питань регулювання обігу готівки, проведення розрахункових та касових операцій, патентування, ліцензування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Податковий контроль здійснюється органами, зазначеними у статті 41 цього Кодексу, в межах їх повноважень, встановлених цим Кодексом.

Підпунктом 62.1.3 пункту 62.1 статті 62 Податкового кодексу України передбачено, що податковий контроль здійснюється також шляхом перевірок та звірок відповідно до вимог цього Кодексу, а також перевірок щодо дотримання законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, у порядку, встановленому законами України, що регулюють відповідну сферу правовідносин.

Порядок проведення перевірок встановлений главою 8 Податкового кодексу України.

Пунктом 75.1, підпунктом 75.1.2 пункту 75.1 статті 75 Податкового кодексу України встановлено, що контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.

Порядок проведення документальних планових перевірок встановлений статтею 77 Податкового кодексу України.

Посадовими особами Головного управління ДФС у Хмельницькій області проведено документальну планову виїзну перевірку Кам'янець-Подільського ПАТ "Гіпсовик".

Згідно пункту 77.9 статті 77 Податкового кодексу України визначено, що порядок оформлення результатів документальної планової перевірки встановлено статтею 86 цього Кодексу.

Відповідно до пункту 86.1 статті 86 Податкового кодексу України результати перевірок (крім камеральних та електронних перевірок) оформлюються у формі акта або довідки, які підписуються посадовими особами контролюючого органу та платниками податків або їх законними представниками (у разі наявності). У разі встановлення під час перевірки порушень складається акт. Якщо такі порушення відсутні, складається довідка.

За результатами перевірки відповідач склав акт "Про результати документальної планової виїзної перевірки Кам'янець-Подільського ПАТ "Гіпсовик", код ЄДРПОУ 22986119 з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи, правильності нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за період з 01.01.2015 року по 30.09.2016 року" № 0234/22-01-14-01/22986119 від 13.03.2017 року.

На підставі акту перевірки відповідач прийняв та надіслав позивачу такі податкові повідомлення-рішення:

- форми "ПС" від 04.04.2017 року № 0001281303, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб на суму 510,00 грн., в т.ч. 510,00 грн. за штрафними санкціями;

- форми "Р" від 04.04.2017 року № 0001991401, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з податку на прибуток приватних підприємств на суму 160839,50 грн., в т.ч. 129411,00 грн. за основним платежем та 31428,50 грн. за штрафними санкціями;

- форми "Р" від 04.04.2017 року № 0002001401, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з податку на додану вартість на суму 272361,00 грн., в т.ч. 181574,00 грн. за основним платежем та 90787,00 грн. за штрафними санкціями;

- форми "ПС" від 04.04.2017 року № 0002011401, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з податку на додану вартість на суму 2971,10 грн., в т.ч. 2971,10 грн. за штрафними санкціями;

- форми "Р" від 04.04.2017 року № 0001331303, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на суму 12989,83 грн., в т.ч. 10391,86 грн. за основним платежем та 2597,97 грн. за штрафними санкціями;

- форми "Р" від 04.04.2017 року № 0001361303, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на суму 4084,88 грн., в т.ч. 3267,90 грн. за основним платежем та 816,98 грн. за штрафними санкціями;

- форми "Р" від 04.04.2017 року № 0001391303, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на суму 3850,20 грн., в т.ч. 3080,16 грн. за основним платежем та 770,04 грн. за штрафними санкціями;

- форми "Р" від 04.04.2017 року № 0001411303, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на суму 124,24 грн., в т.ч. 99,39 грн. за основним платежем та 24,85 грн. за штрафними санкціями;

- форми "Р" від 04.04.2017 року № 0001441303, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на суму 140,55 грн., в т.ч. 112,44 грн. за основним платежем та 28,11 грн. за штрафними санкціями;

- форми "Р" від 04.04.2017 року № 0001471303, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на суму 259,93 грн., в т.ч. 207,94 грн. за основним платежем та 51,99 грн. за штрафними санкціями;

- форми "Р" від 04.04.2017 року № 0001401303, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на суму 340,00 грн., в т.ч. 340,00 грн. за штрафними санкціями;

- форми "Р" від 04.04.2017 року № 0001371303, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на суму 340,00 грн., в т.ч. 340,00 грн. за штрафними санкціями;

- форми "Р" від 04.04.2017 року № 0001341303, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на суму 340,00 грн., в т.ч. 340,00 грн. за штрафними санкціями;

- форми "Р" від 04.04.2017 року № 0001481303, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на суму 340,00 грн., в т.ч. 340,00 грн. за штрафними санкціями;

- форми "Р" від 04.04.2017 року № 0001451303, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на суму 170,00 грн., в т.ч. 170,00 грн. за штрафними санкціями;

- форми "Р" від 04.04.2017 року № 0001421303, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на суму 170,00 грн., в т.ч. 170,00 грн. за штрафними санкціями.

Дані податкові повідомлення - рішення були отримані позивачем 06.04.2017 року.

Нарахована згідно із податковим повідомленням-рішенням форми "ПС" від 04.04.2017 року № 0001281303 сума грошового зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб в розмірі 510,00 грн., сплачена позивачем 14.04.2017 року, підтвердженням чого є платіжне доручення № 601 від 14.04.2017 року.

Нарахована сума грошового зобов'язання з податку на додану вартість згідно податкових повідомлень-рішень форми "Р" від 04.04.2017 року № 0002001401 на суму 272361,00 грн. та форми "ПС" від 04.04.2017 року № 0002011401 на суму 2971,10 грн., сплачена позивачем у період з 10.04.2017 року по 14.04.2017 року, підтвердженням чого є платіжні доручення № 549 від 10.04.2017 року; платіжне доручення № 560 від 11.04.2017 року; платіжне доручення № 567 від 12.04.2017 року; платіжне доручення № 594 від 13.04.2017 року; платіжне доручення № 600 від 14.04.2017 року.

Податкові повідомлення-рішення, якими Кам'янець-Подільському ПАТ "Гіпсовик" збільшено суму грошового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є неузгодженими та оскаржуються позивачем у судовому порядку, підтвердженням чого є копія ухвали Хмельницького окружного адміністративного суду від 15.05.2017 року про відкриття провадження у справі № 822/1190/17 за позовом Кам'янець-Подільському ПАТ "Гіпсовик" до ГУ ДФС у Хмельницькій області про скасування податкових - повідомлень рішень.

28.04.2017 року Кам'янець-Подільським ПАТ "Гіпсовик" отримано податкову вимогу ГУ ДФС у Хмельницькій області форми "Ю" від 24.04.2017 року № 2117-17, якою повідомлено, що станом на 23.04.2017 року сума податкового боргу підприємства за узгодженими грошовими зобов'язаннями становить 100919,74 грн., у тому числі:

- з податку на доходи фізичних осіб - 510,00 грн., в т.ч. 510,00 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями;

- з податку на додану вартість - 74772,30 грн., в т.ч. 74772,30 грн. пені;

- з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки - 25637,44 грн., в т.ч. 17159,69 грн. за основним платежем, 5989,94 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями грн. та 2487,81 грн. пені.

Не погоджуючись із зазначеною податковою вимогою, позивач звернувся із скаргою №547 від 05.05.2017 року до Державної фіскальної служби України, у якій просив скасувати податкову вимогу ГУ ДФС у Хмельницькій області від 24.04.2017 року № 2117-17 та визнати відсутність у позивача податкового боргу з податку на доходи фізичних осіб в сумі 510,00 грн., з податку на додану вартість в сумі 74772,30 грн., з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в сумі 25637,44 грн.

24.05.2017 року, Кам'янець-Подільським ПАТ "Гіпсовик" було отримано від Державної фіскальної служби України рішення про результати розгляду первинної скарги №10433/6/99- 99-17-01-15 від 18.05.2017 року, яким скаргу залишено без задоволення, а оскаржувану податкову вимогу - без змін.

У рішенні про результати розгляду первинної скарги ДФС України зазначає, що податковий борг на загальну суму 100919,74 грн. виник у ПАТ "Гіпсовик" в результаті несплати з граничним терміном сплати грошових зобов'язань, визначених на підставі податкових повідомлень - рішень від 04.04.2017 року.

Також зазначається, що грошові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб в сумі 510,00 грн. і з податку на додану вартість в сумі 272361,00 грн. сплачено самостійно платником податку до настання граничного терміну сплати.

Вказується про те, що у отриманих платником податків податкових повідомленнях-рішеннях ГУ ДФС у Хмельницькій області від 04.04.2017 №0002001401 та №001991401 зазначається, що у разі виявлення контролюючим органом заниження податкового зобов'язання на суму такого заниження, нарахованого у цьому податковому повідомленні-рішенні, та за весь період заниження (в тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження) у день настання строку погашення цього податкового зобов'язання буде здійснено нарахування пені відповідно до п.п. 129.1.2 ст. 129 ПК України.

Враховуючи наведене, в інтегрованій картці ПАТ "Гіпсовик" з граничним терміном сплати 19.04.2017 року здійснено нарахування пені по податку на додану вартість в сумі 75110,64 грн., яка залишається несплаченою на момент розгляду матеріалів скарги платника податків.

Зі змісту рішення ДФС України №10433/6/99-99-17-01-15 від 18.05.2017 року видно, що фіскальна служба також нарахувала позивачу пеню по податку на прибуток в сумі 29804, 23 грн.

Позивач не погодившись із нарахуванням йому пені з податку на додану вартість в сумі 75110,64 грн. та пені з податку на прибуток в сумі 29804,23 грн., а також із податковою вимогою Головного управління ДФС у Хмельницькій області від 24.04.2017 року № 2117-17 про сплату податкового боргу, звернувся до суду.

Відповідно до підпункту 14.1.156 пункту 14.1 статті 14 ПК України податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк).

Згідно підпункту 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 ПК України, податковий борг - сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим же Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.

Згідно з пунктом 57.3 статті 57 Податкового кодексу України у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1-54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.

Як вбачається із матеріалів справи та не заперечується відповідачем нарахована згідно із податковим повідомленням-рішенням форми "ПС" від 04.04.2017 року № 0001281303 сума грошового зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб в розмірі 510,00 грн., сплачена позивачем 14.04.2017 року, підтвердженням чого є платіжне доручення № 601 від 14.04.2017 року.

Нарахована сума грошового зобов'язання з податку на додану вартість згідно податкових повідомлень-рішень форми "Р" від 04.04.2017 року № 0002001401 на суму 272361,00 грн. та форми "ПС" від 04.04.2017 року № 0002011401 на суму 2971,10 грн., сплачена позивачем у період з 10.04.2017 року по 14.04.2017 року, підтвердженням чого є платіжні доручення № 549 від 10.04.2017 року; платіжне доручення № 560 від 11.04.2017 року; платіжне доручення № 567 від 12.04.2017 року; платіжне доручення № 594 від 13.04.2017 року; платіжне доручення № 600 від 14.04.2017 року.

Таким чином, нараховані суми грошових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб та з податку на додану вартість сплачені позивачем у строки, встановлені Податковим кодексом України, тобто протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання відповідних податкових повідомлень - рішень.

Податкові повідомлення-рішення, якими Кам'янець-Подільському ПАТ "Гіпсовик" збільшено суму грошового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є неузгодженими та оскаржуються позивачем у судовому порядку, підтвердженням чого є копія ухвали Хмельницького окружного адміністративного суду від 15.05.2017 року про відкриття провадження у справі № 822/1190/17 за позовом Кам'янець-Подільському ПАТ "Гіпсовик" до ГУ ДФС у Хмельницькій області про скасування податкових - повідомлень рішень.

Відповідно до підпункту 129.1.1 пункту 129.1 статті 129 ПК України (у редакції чинній станом на момент прийняття податкових - повідомлень рішень) нарахування пені розпочинається: при нарахуванні суми грошового зобов'язання, визначеного контролюючим органом за результатами податкової перевірки, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків податкового зобов'язання, визначеного цим Кодексом (у тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження).

Згідно із підпунктом 129.1.2 пункту 129.1 статті 129 ПК України при нарахуванні суми податкового зобов'язання, визначеного контролюючим органом у випадках, не пов'язаних з проведенням податкових перевірок, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання (в тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження).

Отже, статтею 129 Податкового кодексу України в редакції, яка діє з 01.01.2017 року не встановлено нарахування пені у день настання строку погашення податкового зобов'язання, нарахованого контролюючим органом у разі виявлення його заниження на суму такого заниження та за весь період заниження.

Вказана норма діяла лише до 01.01.2017 року згідно підпункту 129.1.2 пункту 129.1 статті 129 Податкового кодексу України в редакції, що була чинною до 01.01.2017 року.

У зв'язку з цим, нарахована пеня з податку на додану вартість в сумі 74772,30 грн. та податковий борг з податку на додану вартість станом на 23.04.2017 року в сумі 74772,30 грн. за рахунок вказаної пені, зазначений у податковій вимозі ГУ ДФС у Хмельницькій області форми від 24.04.2017 року № 2117-17, є безпідставними.

Також суд звертає увагу на те, що станом на час прийняття оскаржуваної податкової вимоги у Кам'янець-Подільського ПАТ "Гіпсовик" по податку на прибуток значилась переплата в розмірі 52 949,98 грн.

29.05.2017 року Кам'янець-Подільське ПАТ "Гіпсовик" провело звірку з Кам'янець-Подільською ОДПІ по податку на прибуток, про що було складено акт №784-07 від 29.05.2017 року. За результатами звірки встановлено, що у Кам'янець-Подільського ПАТ "Гіпсовик" виникла від'ємна різниця по податку на прибуток в розмірі 29804,23 грн., яка пояснюється безпідставним нарахуванням у інтегрованій картці платника податків спірної пені.

Зважаючи на це, в цій частині позовних вимог, позов також підлягає задоволенню.

Відповідно до пункту 129.2 статті 129 ПК України у разі скасування нарахованого контролюючим органом грошового зобов'язання (його частини) у порядку адміністративного та/або судового оскарження пеня за період заниження такого грошового зобов'язання (його частини) скасовується.

Представник відповідача в судовому засіданні зазначив, що податкова вимога Головного управління ДФС у Хмельницькій області №2117-17 від 24.04.2017 року на загальну суму 100919,74 грн. була анульована податковим органом 26.06.2017 року.

Разом з тим, будь-яких доказів на підтвердження зазначеної обставини представником відповідача надано не було.

Зважаючи на це, суд вважає за необхідне визнати протиправною та скасувати податкову вимогу Головного управління ДФС у Хмельницькій області від 24.04.2017 року № 2117-17 про сплату податкового боргу.

Аналізуючи все в сукупності, суд приходить до висновку, що позов обґрунтований та доведений у судовому засіданні дослідженими доказами, тому його необхідно задовольнити.

Керуючись ст.ст. 158-163, 167 КАС України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Позов задовольнити.

Визнати протиправними дії Головного управління ДФС у Хмельницькій області щодо нарахування Кам'янець-Подільському публічному акціонерному товариству "Гіпсовик" пені з податку на додану вартість в сумі 75110,64 грн., та скасувати вказане нарахування.

Визнати протиправними дії Головного управління ДФС у Хмельницькій області щодо нарахування Кам'янець-Подільському публічному акціонерному товариству "Гіпсовик" пені з податку на прибуток в сумі 29804,23 грн., та скасувати вказане нарахування.

Визнати протиправною та скасувати податкову вимогу Головного управління ДФС у Хмельницькій області від 24.04.2017 року № 2117-17 про сплату податкового боргу.

В повному обсязі постанова суду буде виготовлена 21.07.2017 року.

Постанова суду може бути оскаржена до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Хмельницький окружний адміністративний суд протягом десяти днів з дня її отримання.

Постанова набирає законної сили в порядку статті 254 КАС України.

Повний текст постанови виготовлено 21 липня 2017 року

Суддя/підпис/В.К. Блонський

"Згідно з оригіналом" Суддя В.К. Блонський