21 липня 2017 року Р і в н е №817/1605/15
Рівненський окружний адміністративний суд в складі судді Жуковської Л.А. перевіривши наявність обставин, які були підставою для зупинення провадження у адміністративній справі за позовом:
ОСОБА_1
доРеєстраційна служба Рівненського міського управління юстиції, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_2, ОСОБА_3
про скасування рішення,
ОСОБА_1 звернулась до суду з адміністративним позовом до Реєстраційної служби Рівненського міського управління юстиції, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_2, ОСОБА_3 про скасування рішення.
Ухвалою суду від 03.10.2017 року провадження у справі зупинено на підставі пункту 3 частини 1 статті 156 КАС України до набрання законної сили судовим рішенням у цивільній справі №569/10740/16-ц.
Рішення Рівненського міського суду Рівненської області від 10.04.2017 року по справі №569/10740/16-ц набрало законної сили, отже відпали обставини, що були підставою для зупинення провадження у справі.
Відповідно до ч. 5 ст. 156 КАС України, провадження у справі поновлюється за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або за ініціативою суду, якщо відпадуть обставини, які були підставою для зупинення провадження.
Керуючись ч. 5 ст. 156, ст. 165 КАС України, суд, -
Провадження у справі № 817/1605/15 за позовом ОСОБА_1 до Реєстраційної служби Рівненського міського управління юстиції, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_2, ОСОБА_3 про скасування рішення поновити.
Призначити справу до судового розгляду під головуванням судді Жуковської Л.А. у відкритому судовому засіданні в залі судового засідання Рівненського окружного адміністративного суду (м. Рівне, вул. 16 Липня, 87) на 03 серпня 2017 року о 17:00год.
Копію ухвали та судові повістки направити учасникам процесу.
Ухвала суду оскарженню не підлягає.
Суддя Жуковська Л.А.