Ухвала від 14.07.2017 по справі 141/516/17

Справа № 141/516/17

УХВАЛА

про витребування доказів

14 липня 2017 року смт. Оратів

Оратівський районний суд Вінницької області

в складі: головуючого судді Лисака О.І.

за участю секретаря Ставничого С.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Балабанівської сільської ради Оратівського району Вінницької області про встановлення юридичного факту та визнання права власності на земельну частку (пай) в порядку спадкування за законом, без участі сторін,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до Оратівського районного суду Вінницької області з позовом до Балабанівської сільської ради Оратівського району Вінницької області про встановлення юридичного факту та визнання права власності на земельну частку (пай) в порядку спадкування за законом

До суду надійшло клопотання від представника позивача ОСОБА_2, в якому вона просить витребувати з Оратівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області витяг з реєстру актів цивільного стану (довідку) про народження та копію актового запису про народження 18.03.1902 року ОСОБА_3 (Ірини) Демидівни.

Витребувати з Оратівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області витяг з реєстру актів цивільного стану (довідку) про народження та копію актового запису про народження 1910 року ОСОБА_4 (Оксани) Демидівни.

Витребувати з Центрального державного історичного архіву України повний витяг з реєстру актів цивільного стану (довідку) про народження та копію актового запису про народження 18.03.1902 року ОСОБА_3 (Ірини) Демидівни.

Витребувати з Центрального державного історичного архіву України повний витяг з реєстру актів цивільного стану (довідку) про народження та копію актового запису про народження 1910 року ОСОБА_4 (Оксани) Демидівни.

Витребувати з Державного архіву Вінницької області України повний витяг з реєстру актів цивільного стану про народження та копію актового запису про народження 18.03.1902 року ОСОБА_3 (Ірини) Демидівни.

Витребувати з Державного архіву Вінницької області України повний витяг з реєстру актів цивільного стану (довідку) про народження та копію актового запису про народження 1910 року ОСОБА_4 (Оксани) Демидівни .

Витребувати з Державного архіву Вінницької області України повний витяг з реєстру актів цивільного стану (довідку) про шлюб та копію актового запису про шлюб 18.03.1902 року ОСОБА_3 (Ірини) Демидівни.

Дане клопотання підлягає до задоволення.

У відповідності до ч. 1 ст. 137 ЦПК України у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази.

Відповідно до ст. 14 ЦПК України судові рішення, що набрали законної сили, обов'язкові для всіх органів державної влади і органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, посадових чи службових осіб та громадян і підлягають виконанню на всій території України, а у випадках, встановлених міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, - і за її межами. Невиконання судового рішення є підставою для відповідальності, встановленої законом.

Керуючись 14, ст.137 ЦПК України,-

УХВАЛИВ:

Зобов'язати Оратівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області надати суду: належно завірену копію повного витягу (довідку) з реєстру актів цивільного стану про народження та копію актового запису про народження 18.03.1902 року ОСОБА_3 (Ірини) Демидівни .

Зобов'язати Оратівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області надати суду: належно завірену копію повного витягу (довідку) з реєстру актів цивільного стану про народження та копію актового запису про народження 1910 року ОСОБА_4 (Оксани) Демидівни.

Зобов'язати Центральний державний історичний архів України надати суду: належно завірену копію повного витягу (довідку) з реєстру актів цивільного стану про народження та копію актового запису про народження 18.03.1902 року ОСОБА_3 (Ірини) Демидівни.

Зобов'язати Центральний державний історичний архів України надати суду: належно завірену копію повного витягу (довідку) з реєстру актів цивільного стану про народження та копію актового запису про народження 1910 року ОСОБА_4 (Оксани) Демидівни.

Зобов'язати Державний архів Вінницької області надати суду: належно завірену копію повного витягу (довідку) з реєстру актів цивільного стану про народження та копію актового запису про народження 18.03.1902 року ОСОБА_3 (Ірини) Демидівни.

Зобов'язати Державний архів Вінницької області надати суду: належно завірену копію повного витягу (довідку) з реєстру актів цивільного стану про народження та копію актового запису про народження 1910 року ОСОБА_4 (Оксани) Демидівни.

Зобов'язати Державний архів Вінницької області надати суду: належно завірену копію повного витягу (довідку) з реєстру актів цивільного стану про шлюб та копію актового запису про шлюб 18.03.1902 року ОСОБА_3 (Ірини) Демидівни.

Вказані відомості надати суду до 08.08.2017 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

СУДДЯ О.І. Лисак

Попередній документ
67722867
Наступний документ
67722869
Інформація про рішення:
№ рішення: 67722868
№ справи: 141/516/17
Дата рішення: 14.07.2017
Дата публікації: 18.07.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Оратівський районний суд Вінницької області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори про спадкове право