Ухвала від 06.07.2017 по справі 803/604/17

УХВАЛА

про повернення судового збору

06 липня 2017 року Справа № 803/604/17

Суддя Волинського окружного адміністративного суду Дмитрук В.В., розглянувши клопотання представника позивача про повернення судового збору в адміністративній справі за позовом Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області до товариства з обмеженою відповідальністю «Термінал» про надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок майна платника податків, що перебуває у податковій заставі,

ВСТАНОВИВ:

Луцька об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Волинської області звернулася з адміністративним позовом до товариства з обмеженою відповідальністю «Термінал» про надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок майна платника податків, що перебуває у податковій заставі.

Ухвалою Волинського окружного адміністративного суду від 26 травня 2017 року провадження в даній адміністративній справі закрито в зв'язку з примиренням сторін.

06 липня 2017 року позивачем подано до суду клопотання про повернення сплаченого судового збору.

Клопотання позивача про повернення судового збору підлягає до задоволення на підставі наступного.

Як вбачається з платіжного доручення від 05 травня 2017 року №419 позивачем за подання до суду позовної заяви сплачено судовий збір в розмірі 1 600,00 грн. Сплачену суму судового збору було зараховано до спеціального фонду державного бюджету України, що підтверджується відповідною випискою.

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 7 Закону України «Про судовий збір» сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила, за ухвалою суду в разі закриття (припинення) провадження у справі (крім випадків, якщо провадження у справі закрито у зв'язку з відмовою позивача від позову і така відмова визнана судом), у тому числі й в апеляційній та касаційній інстанціях.

На підставі викладеного суд вважає за необхідне повернути Луцькій об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Волинській області сплачену суму судового збору.

Керуючись статтею 165 Кодексу адміністративного судочинства України, на підставі статті 7 Закону України «Про судовий збір»,

УХВАЛИВ:

Клопотання позивача про повернення судового збору задовольнити.

Повернути Луцькій об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Волинській області (43010, Волинська область, м. Луцьк, Київський майдан, 4, код ЄДРПОУ 39497665) судовий збір у розмірі 1 600 (одна тисяча шістсот) гривень 00 копійок, сплачений відповідно до платіжного доручення від 05 травня 2017 року №419.

Оригінал платіжного доручення від 05 травня 2017 року №419 залишити в адміністративній справі № 803/483/17.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення і не може бути оскаржена.

Суддя В.В. Дмитрук

Попередній документ
67616576
Наступний документ
67616578
Інформація про рішення:
№ рішення: 67616577
№ справи: 803/604/17
Дата рішення: 06.07.2017
Дата публікації: 13.07.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Волинський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Старі категорії (адм); Справи зі спорів фіз. чи юр. осіб із суб’єктами владних повноважень, у тому числі їх органів на місцях, щодо оскарження їх правових актів індивідуальної дії, дій або бездіяльності (крім тих, що пов’язані з публічною службою), (усього), у тому числі:; Державної податкової адміністрації України та її органів (усього); передачі майна у податкову заставу; стягнення податкового боргу