Ухвала від 29.06.2017 по справі 813/661/17

ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без руху

29 червня 2017 рокуЛьвів№ 876/7348/17

Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Іщук Л. П., перевіривши апеляційну скаргу комунального підприємства "Адміністративно-технічне управління" на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 19 травня 2017 року у справі № 813/661/17 за адміністративним позовом першого заступника керівника Львівської місцевої прокуратури №1 до виконавчого комітету Львівської міської ради, третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача, комунального підприємства "Адміністративно-технічне управління" про визнання протиправним та скасування рішення,

ВСТАНОВИВ:

Із матеріалів справи встановлено, що оскаржене судове рішення прийняте 19 травня 2017 року, копію якого отримано особою, яка подала апеляційну скаргу, 01 червня 2017 року.

Апеляційну скаргу подано 14 червня 2017 року, тобто з пропуском строку на апеляційне оскарження.

Згідно з абзацом 1 частини 4 статті 189 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга залишається без руху у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 186 Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Враховуючи те, що особа, яка подала апеляційну скаргу, не порушує питання про поновлення строку апеляційного оскарження, вказану апеляційну скаргу слід залишити без руху, надавши термін для усунення недоліку.

Вказаний недолік апеляційної скарги повинен бути усунутий шляхом надіслання на адресу Львівського апеляційного адміністративного суду вмотивованої заяви про поновлення строку на апеляційне оскарження із наведенням поважних підстав його пропуску.

При цьому, особі, яка подає апеляційну скаргу, слід роз'яснити, що відповідно до абзацу 2 частини 4 статті 189 Кодексу адміністративного судочинства України в разі, якщо заяву про поновлення не буде подано в зазначений строк, або вказані нею підстави, для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження.

Керуючись статтями 186, 189, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу комунального підприємства "Адміністративно-технічне управління" на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 19 травня 2017 року у справі № 813/661/17 за адміністративним позовом першого заступника керівника Львівської місцевої прокуратури №1 до виконавчого комітету Львівської міської ради, третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача, комунального підприємства "Адміністративно-технічне управління" про визнання протиправним та скасування рішення - залишити без руху.

Встановити комунальному підприємству "Адміністративно-технічне управління" тридцятиденний строк з моменту отримання копії цієї ухвали для усунення недоліку апеляційної скарги.

Ухвала може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України шляхом подання касійної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.

СуддяОСОБА_1