Ухвала від 22.06.2017 по справі 361/11754/13-а

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа 361/11754/13-а Суддя доповідач Безименна Н.В.

УХВАЛА

22 червня 2017 року м. Київ

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Безименна Н.В., розглянувши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1 на ухвалу Броварського міськрайонного суду Київської області від 22 травня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління поліції охорони Київської області, Ліквідаційної комісії Управління державної служби охорони при ГУМВС України в Київській області, Броварського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області про визнання протиправними дій та рішень суб'єктів владних повноважень під час виконання постанови суду, зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИЛА:

Ухвалою Броварського міськрайонного суду Київської області від 22 травня 2017 року позовну заяву залишено без задоволення.

Позивач, не погоджуючись з зазначеним судовим рішенням, звернувся із апеляційною скаргою, в якій просить скасувати ухвалу та постановити нову.

Перевіривши апеляційну скаргу, суд вважає, що вона не може бути прийнята до апеляційного провадження та підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам статей 186, 187 КАС України.

Відповідно до ч. 3 ст. 186 КАС України апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

З матеріалів справи вбачається, що копію оскаржуваної ухвали позивач отримав 31 травня 2017 року (а.с. 132).

Апеляційну скаргу подано 09 червня 2016 року, тобто з пропуском строку встановленого ч. 3 ст. 186 КАС України, при цьому апелянт не зазначає поважних причин його пропуску.

Враховуючи вищевикладене, суд дійшов до висновку про необхідність залишення апеляційної скарги без руху.

Відповідно до вимог ч. 4 ст. 189 КАС України апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 186 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Керуючись ст.ст. 160, 187, 189 КАС України,

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Броварського міськрайонного суду Київської області від 22 травня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління поліції охорони Київської області, Ліквідаційної комісії Управління державної служби охорони при ГУМВС України в Київській області, Броварського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області про визнання протиправними дій та рішень суб'єктів владних повноважень під час виконання постанови суду, зобов'язання вчинити певні дії - залишити без руху.

Надати апелянту строк для усунення недоліків протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя Н.В. Безименна