Ухвала від 05.05.2017 по справі 502/2138/16-а

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

05 травня 2017 року К/800/15017/17

Суддя Вищого адміністративного суду України А.Ф. Загородній,

розглянувши матеріали касаційної скарги Ізмаїльського об'єднаного Управління Пенсійного фонду України Одеської області

на постанову Кілійського районного суду Одеської області від 25 січня 2017 року

та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 06 квітня 2017 року

у справі № 502/2138/16-а

за позовом ОСОБА_1

до Ізмаїльського об'єднаного Управління Пенсійного фонду України Одеської області

про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії, -

встановив:

Постановою Кілійського районного суду Одеської області від 25 січня 2017 року позовні вимоги задоволено повністю.

Ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 06 квітня 2017 року рішення суду першої інстанції залишено без змін.

Ізмаїльське об'єднане Управління Пенсійного фонду України Одеської області , не погоджуючись із зазначеними судовими рішеннями , подало касаційну скаргу.

Задовольняючи позов суди попередніх інстанцій виходили з того, що досягнення позивачем встановленого віку, наявність у нього відповідного трудового стажу на посадах, що дають право на пенсію на пільгових умовах, а також підтвердження цього стажу записами трудової книжки, встановлено судовим рішенням, яке набрало законної сили, у справі №502/596/16-а, що в силу ст. 72 КАС України беззаперечно свідчить про те, що вимоги позивача на призначення йому пенсії на пільгових умовах є правомірними, а отже відмова Управління у її призначенні є необґрунтованою та вбачаються всі підстави для зобов'язання органу пенсійного фонду призначити позивачу заявлену ним пенсію.

Відповідно до пункту 5 частини 5 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, також у випадках, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

За змістом цієї норми касаційна скарга повинна містити посилання на помилкове або неправильне застосування норм матеріального права при вирішенні справи або порушення судами норм процесуального права (у разі оскарження судового рішення по суті - пояснення, яким чином такі порушення вплинули на правильність вирішення справи).

Виходячи зі змісту касаційної скарги та оскаржуваних судових рішень, дана касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не наводить підстав, які б дозволили вважати, що суди першої та апеляційної інстанцій неправильно застосували норми матеріального або процесуального права.

Керуючись статтями 211, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -

ухвалив:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Ізмаїльського об'єднаного Управління Пенсійного фонду України Одеської області на постанову Кілійського районного суду Одеської області від 25 січня 2017 року та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 06 квітня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Ізмаїльського об'єднаного Управління Пенсійного фонду України Одеської області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії.

Ухвала може бути переглянута Верховним Судом України у порядку, строки та з підстав, передбачених главою третьою розділу ІV Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя

Вищого адміністративного А.Ф. Загородній

суду України