пр. № 2-а/759/247/17
ун. № 759/7137/17
про відкриття провадження у справі
23 травня 2017 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Шум Л.М., перевіривши виконання вимог ст. ст. 19, 105-106 КАС України за адміністративним позовом ОСОБА_1 до інспектора роти батальйону 1 Управління патрульної поліції в м. Києва лейтенанта Кривохітенка Ю.В. про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення, -
При вирішенні питання про відкриття провадження у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до інспектора роти батальйону 1 Управління патрульної поліції в м. Києва лейтенанта Кривохітенка Ю.В. про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення, були вивчені матеріали позову.
Визнавши матеріали позову такими, що відповідають вимогам ст. ст. 19, 105, 106 КАС України, є підстави для відкриття провадження в справі та призначення до судового розгляду.
Керуючись ст. 107 КАС України, суд -
Відкрити провадження за адміністративним позовом ОСОБА_1 до інспектора роти батальйону 1 Управління патрульної поліції в м. Києва лейтенанта Кривохітенка Ю.В. про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення та призначити її до судового засідання в приміщенні Святошинського районного суду м. Києва ( м. Київ, вул. Жилянська, 142 каб. 22) на 28 липня 2017 року на 10 год. 30 хв.
В судове засідання викликати сторони.
Суд, зобов'язує відповідача в строк до 28 липня 2017 року у разі заперечення проти позову надати всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішення, вчиненні дії, допущенні бездіяльності, з приводу яких подано позов.
Суддя: