Справа № 310/5144/16-а
2-а/310/8/17
23 травня 2017 року
м. Бердянськ
Суддя Бердянського міськрайонного суду Запорізької області Полянчук Б.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Бердянські ковбаси» до виконавчого комітету Запорізької міської ради, треті особи: товариство з обмеженою відповідальністю «Продіндастріс», Департамент архітектури та містобудування Запорізької міської ради про визнання протиправним та скасування рішення,
ТОВ «Бердянські ковбаси» звернулася з позовом до виконавчого комітету Запорізької міської ради, треті особи: ТОВ «Продіндастріс», Департамент архітектури та містобудування Запорізької міської ради про визнання протиправним та скасування рішення.
Ухвалою Бердянського міськрайонного суду від 02.02.2012 року ТОВ «Бердянські ковбаси» та виконавчому комітету Запорізької міської ради надано строк для примирення три місяці. Провадження по справі зупинено до закінчення строку для примирення.
Згідно ст. 156 КАС України провадження у справі поновлюється ухвалою суду за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або за ініціативою суду, якщо відпадуть обставини, які були підставою для зупинення провадження.
23.05.2017 року закінчився строк, що наданий ТОВ «Бердянські ковбаси» та виконавчому комітету Запорізької міської для примирення, тому провадження по справі слід поновити.
На підставі викладеного та керуючись ст. 156, 158, 160 КАС України,
Поновити провадження за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Бердянські ковбаси» до виконавчого комітету Запорізької міської ради, треті особи: товариство з обмеженою відповідальністю «Продіндастріс», Департамент архітектури та містобудування Запорізької міської ради про визнання протиправним та скасування рішення.
Призначити справу до судового розгляду в приміщенні Бердянського міськрайонного суду 15.06.2017 року о 10 год. 00 хв.
У судове засідання викликати сторони.
Суддя