Справа № 826/2169/17
"08" травня 2017 р. м. Київ
Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Собків Я.М. ., перевіривши матеріали апеляційних скарг Товариства з обмеженою відповідальністю "Новий канал", Міністерства юстиції України, третьої особи: судового експерта Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України ОСОБА_1 на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 18 квітня 2017 р. у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанія "Студія "1+1" до Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України, Міністерства юстиції України, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: судового експерта Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України ОСОБА_1 про визнання протиправним та скасування рішення № 1 від 27.05.2016 року, зобов'язання вчинити дії, -
З матеріалів справи вбачається, що необхідні підготовчі дії для розгляду справи в апеляційному порядку здійснені, а тому справа має бути призначена до апеляційного розгляду.
Керуючись ч. 3 ст. 190, ч. 1 ст. 197 КАС України, суддя, -
Підготовку розгляду справи апеляційним судом закінчити.
Призначити справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанія "Студія "1+1" до Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України, Міністерства юстиції України, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: судового експерта Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України ОСОБА_1 про визнання протиправним та скасування рішення № 1 від 27.05.2016 року, зобов'язання вчинити дії до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні на 25 травня 2017 р. о 11:00 годин.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Собків Я.М.