Постанова від 25.04.2017 по справі 818/336/17

СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 квітня 2017 р. Справа №818/336/17

Сумський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Гелети С.М.,

за участю секретаря судового засідання - Мороз Т.М.

представника позивача Мороз А.В.,

представника відповідача Матлай В.В.,

представників третіх осіб Солодовник В.О.,Черняк Г.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Суми справу за адміністративним позовом заступника прокурора Сумської області до Шосткінської районної ради, 3-ті особи Товариство з обмеженою відповідальністю "Сантехсервіс" ЛТД, головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області, Шосткінська районна державна адміністрація в особі відділу освіти, про визнання незаконним та скасування рішення, -

ВСТАНОВИВ:

Заступник прокурора Сумської області (далі - позивач) звернувся до суду з адміністративним позовом до Шосткинської районної ради (далі - відповідач), 3-ті особи Товариство з обмеженою відповідальністю "Сантехсервіс" ЛТД (далі - ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД), головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області, Шосткінська районна державна адміністрація в особі відділу освіти про визнання незаконним та скасування рішення від 18.11.2016р. «Про погодження встановленого тарифу на теплову енергію для ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД.

Свої вимоги мотивує тим, що Шосткинською районною радою прийняте рішення. яким погоджено тариф на теплову енергію для ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД, при цьому розрахунки тарифу не відповідають вимогам Закону України «Про теплопостачання», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», а також Постанові КМУ від 01.06.2011р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Представник відповідача в судовому засіданні проти адміністративного позову заперечувала. В письмових поясненнях зазначає, що відповідачем було правомірно прийнято рішення про погодження ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД тарифів теплової енергії, що за договором оренди надає послуги із теплопостачання двом навчально-виховним комплексам. Тариф було визначено на підставі поданих документів ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД.

Представник ТОВ "Сантехсервіс" ЛТД проти позову заперечувала, зазначала, що на розгляд Шосткинської районної ради були подані документи для затвердження тарифу, всі складові вирахувані згідно Постанови КМУ №869 від 01.06.2011р.. а тому порушення відсутні.

Представник головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області позов підтримала, в судовому засіданні зазначила, що управлінням було проведено відповідну перевірку формування тарифу ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД в межах порушеної кримінальної справи, в результаті якої було встановлено відповідні порушення складових розрахунку ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД, що відображено у відповідній довідці.

Представник Шосткінської районної державної адміністрації в особі відділу освіти в судовому засіданні 06.04.2017р. проти позову заперечувала, подано письмові пояснення свої позиції по справі, в судове засідання 25.04.2017р. не з'явилася, про час та місце розгляду справи повідомлена належним чином.

Суд, заслухавши пояснення представників сторін, вивчивши матеріали справи, вважає, що адміністративний позов підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Повноваження органів місцевого самоврядування у сфері житлово-комунальних послуг визначено ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги». Так, до повноважень органів місцевого самоврядування у сфері житлово-комунальних послуг, в т.ч. належить встановлення цін/тарифів на житлово-комунальні послуги відповідно до закону; затвердження норм споживання та якості житлово-комунальних послуг, контроль за їх дотриманням; управління об'єктами у сфері житлово-комунальних послуг, що перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад, забезпечення їх належного утримання та ефективної експлуатації, вирішення інших питань у сфері житлово-комунальних послуг відповідно до законів, тощо.

Відповідно до ч. 1 п. 37 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виключно на пленарних засіданнях районної, обласної ради вирішуються питання встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги, які надаються підприємствами, що перебувають у спільній власності територіальних громад, представництво інтересів яких здійснює відповідна районна чи обласна рада, а також суб'єктами господарювання, що здійснюють управління (експлуатацію) цілісними майновими комплексами таких підприємств.

Матеріалами справи підтверджується, що Шосткинською районною радою було 18.11.2016р. прийнято рішення «Про погодження встановлення тарифу на теплову енергію для ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД (а.с.69т.1).

Підставою для винесення такого рішення було письмове звернення ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД 15.11.2016р. №26 (а.с.79т.1). Так, ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД в зв'язку із початком опалювального періоду просило внести на затвердження сесії районної ради середньозважені тарифи на виробництво теплової енергії для відділу освіти по котельням шкіл с.Клишки та с.Богданівка, зокрема, виробництво теплової енергії визначено підприємством у розмірі 1316 грн. за 1 Гкал. Додатком до даного звернення були лише розрахунок вартості тарифу (а.с. 80) та кількості теплової енергії (а.с.81), про що зазначено у зверненні.

Звернення ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД було розглянуто 18.11.2016р. на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів, цін, планування та обліку і управління комунальною власність та вирішено вважати, що розрахунок тарифу виконаний відповідно до положень Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затв. Постановою КМУ №869 від 01.06.2011р., рекомендовано схвалити проект рішення про погодження встановлення тарифу та внести на розгляд сесії районної ради, що підтверджується протоколом засідання №14 від 18.11.2016р. (а.с.82).

При розгляді справи відповідачем надані документи, які були досліджені на засіданні постійної комісії під час затвердження тарифу для ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД згідно наданих розрахунків (а.с.84-86, 91-98 т.1).

Суд не погоджується із висновком відповідача про погодження встановленого тарифу на теплову енергію для ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД та правомірністю наданих ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД розрахунків, враховуючи наступне.

Постановою Кабінету Міністрів України №869 від 01.06.2011р. «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» затверджений Порядок формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води (далі - Порядок №869).

Відповідно до п. 1-2 Порядку №869, цей Порядок визначає механізм формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для суб'єктів природних монополій та суб'єктів господарювання на суміжних ринках, які провадять або мають намір провадити господарську діяльність з виробництва теплової енергії, її транспортування магістральними і місцевими (розподільними) тепловими мережами (далі - транспортування) та постачання, надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води. Порядок №869 застосовується під час установлення органами місцевого самоврядування (далі - уповноважені органи) тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для суб'єктів природних монополій, а також для суб'єктів господарювання на суміжних ринках, зазначених у пункті 1 цього Порядку, та поширюється на таких суб'єктів під час розрахунку зазначених тарифів.

Загальні вимоги до формування планованих витрат, що включаються до повної собівартості теплової енергії, її виробництва, транспортування та постачання визначені, визначення обсягу і групування планованих витрат, що включаються до повної собівартості теплової енергії, її виробництва, транспортування та постачання, визначення планованого прибутку для врахування в тарифах на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, формування одноставкових та двоставкових тарифів на теплову енергію, та інше визначено вищезазначеним Порядком №869.

Пунктом 49-50 Порядку №869 визначено, що для встановлення одноставкових тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання ліцензіат подає уповноваженому органові у друкованому та електронному вигляді заяву і розрахунки тарифів на планований період за встановленими такими органами формами з відповідними розрахунками, підтвердними матеріалами і документами, що використовувалися під час їх проведення, а для встановлення двоставкових тарифів на теплову енергію ліцензіат подає уповноваженим органам додатково, крім зазначених у пункті 49 цього Порядку документів, розрахунки тарифів на планований період за встановленою такими органами формою з відповідними розрахунковими і підтвердними матеріалами і документами.

В судовому засіданні 06.04.2017р. представник ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД зазначила, що підставою звернення до відповідача із заявою щодо встановлення тарифу було відкриття кримінального провадження по факту того, у підприємства при наданні послуг із теплопостачання у 2016 р. не був затверджений Шосткинською районною радою тариф на постачання теплової енергії і тому виникла необхідність звернення для затвердження тарифу на весь 2016 р., в т.ч. і на лютий-березень 2016р. В подальшому, в судовому засіданні представник ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД усно зазначала, що звернення стосувалося погодження ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД тарифів виключно на листопад-грудень 2016р.

В судовому засіданні 06.04.2017р. представник відповідача Шосткинської районної ради зазначила, що відповідачем тарифи були затверджені на опалювальний період, що розпочався восени 2016р. та повинен закінчитися навесні 2017р. В подальшому, представник відповідача зазначила, що тарифи були затверджені на опалювальний період 2016р. після прийнятті 18.11.2016р. спірного рішення.

Пунктом 4 Порядку №869 встановлено, що структура тарифів - складові економічно обґрунтованих витрат, пов'язаних із провадженням у планованому періоді певного виду ліцензованої діяльності, які групуються за статтями, визначеними уповноваженими органами відповідно до стандартів бухгалтерського обліку, що затверджені Мінфіном, та складові планованого прибутку, на основі яких розраховуються та встановлюються тарифи.

Тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання - вартість вироблення, транспортування та постачання одиниці (1 Гкал) теплової енергії відповідної якості як грошовий вираз планованих економічно обґрунтованих витрат з урахуванням планованого прибутку. Базовий період - календарний рік, який передує планованому періоду; а планований період - період тривалістю 12 місяців, на який здійснюється формування тарифів.

Одиницею калькулювання собівартості виробництва, транспортування, постачання теплової енергії є 1 Гкал теплової енергії. При цьому групування витрат здійснюється відповідно до стандартів бухгалтерського обліку, затверджених Мінфіном, з визначенням структури тарифів (п.10 Порядку №869). Калькулювання собівартості виробництва, транспортування та постачання теплової енергії здійснюється з розрахунку на планований період (п.11 Порядку №869).

В даному випадку, згідно наданих розрахунків, не підтверджується визначення ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД планованого періоду, що повинен складати 12 місяців, на який здійснюється формування тарифів.

Фактично, при зверненні із листом від 15.11.2016р. ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД зазначається планований період, в якому зазначається собівартість виробництва та постачання теплової енергії, але який вже минув, тобто лютий, березень 2016рік, що не є правомірним із огляду на вимоги Порядку №869, що відображено у розрахунках (а.с.81т.1).

Крім того у розрахунках тарифу відображені дані щодо планованого також минулого періоду - квітень-жовтень 2016р., що відображено у відповідних розрахунках, наданих на затвердження сесії (а.с.84т.1).

В судовому засіданні представник відповідача та ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД зазначали, що було подано на затвердження планований період - листопад - грудень 2016р., але дані твердження спростовуються матеріалами справи, оскільки розрахунки стосуються планованих виробничих витрат на квітень-жовтень 2016р.

Таким чином розрахунки зроблені не на плановані періоди, що повинні складати 12 місяців, а на минулі періоди, що не передбачено Порядком №869. При цьому, ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД у листі № 26 від 15.11.2016р. зазначає, що звернення обумовлено початком опалювального періоду у 2016р., тобто планований період повинен бути виключно на майбутні 12 місяців, але не включати в себе минулі періоди.

Крім того, формування тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії здійснюється ліцензіатами відповідно до річних планів її виробництва, транспортування та постачання, економічно обґрунтованих планованих витрат, визначених на підставі державних та галузевих нормативів витрат ресурсів, техніко-економічних розрахунків, кошторисів, з урахуванням ставок податків і зборів, цін на матеріальні ресурси та послуги у планованому періоді (п.12 Порядку №869).

Матеріали справи не містять доказів того, що ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД сформовані тарифи теплової енергії на планований період. Не підтверджується матеріалами справи, який планований та базовий період було досліджено відповідачем при визнанні розрахунків обґрунтованими. Так, базовий період повинен включати календарний рік, який передує планованому періоду. В даному випадку, ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД невірно визначено як планований так і базовий період, що суперечить Порядку №869.

Фактично ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД для Шосткинської районної ради при зверненні 15.11.2016р. розраховані тарифи теплової енергії для Клишкіівського та Богданівського НВК на період лютий, березень, листопад,грудень 2016р. (а.с.81т.1), при цьому виробничі витрати стосуються виключно з квітня по жовтень 2016р., відсутні дані щодо листопада-грудня 2016р. (а.с.84т.1)

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» встановлення тарифів є виключною компетенцією районної ради, і вартість послуги на теплопостачання не може бути врегульовано договором на постачання теплової енергії.

В судовому засіданні представник ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД зазначала, що договір було укладено вперше із підприємством у 2016р., а тому відсутні у підприємства дані щодо даних 2015р. Дані твердження не можуть бути визнані обґрунтованими судом, враховуючи те, що згідно матеріалів справи підтверджується безпідставне визначення розрахунків по періодам, які вже минули, а тому не можуть бути взяті до уваги як плановані.

Стосовно зміни представником відповідача та ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД пояснень та зазначення планованих періодів - листопад-грудень 2016р., судом також визнається необґрунтованим, оскільки матеріалами справи не підтверджується, що на розгляд відповідачу були надані дані щодо формування витрат на період листопад-грудень 2016р., такі дані відсутні у розрахунках, які надані представником Шосткинської районної ради та були дослідженні відповідачем. Така інформація не відображена у відповідних розрахунках.

Крім того, в розрахунках витрат теплової енергії при зверненні 15.11.2016р. ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД зазначено місяці : лютий, березень, листопад, грудень 2016р. (а.с.81).

Разом із тим, договір про надання послуг із теплопостачання № 88 укладено сторонами лише 09.03.2016р., таким чином договірні відносини щодо послуг теплопостачання ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД із відділом освіти Шосткинської районної адміністрацію щодо предмету договору виникли лише із 09 березня 2016року. Представником відповідача надано лише договір оренди приміщення котельні на Клишківський навчально-виховний комплекс №54 від 01.02.2016р., Богданівський навчально-виховний комплекс №53 від 01.02.2016р., але які не підтверджує виникнення правовідносин щодо надання послуг на теплопостачання у лютому 2016р.

Згідно протоколу засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, цін, планування та обліку і управління комунальною власністю №14 від 18.11.2016р. факт надання послуг ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД щодо опалення Клишківського та Богданівського НВК саме з 09.03.2016р. підтверджується поясненнями начальника відділу освіти Шосткинської райдержадміністрації (а.с.83т.1)

Таким чином ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД в обґрунтування вартості 1316 грн. за 1 Гкал в розрахунках витрат теплової енергії крім того, що зазначені минулі періоди - з березня по жовтень 2016р., також безпідставно включається дані щодо періоду - лютий 2016р.

Слід зазначити, що ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД було визначено загальний обсяг теплової енергії по Клишківській школі та Богданівській школі в загальному розмірі 612 Гкал. Згідно пояснень представника відповідача, дана сума була визначена ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД на підставі укладеного договору №88 від 09.03.2016р.

Слід зазначити, що згідно листа відділу освіти Шосткинської районної державної адміністрації від 05.04.2017р. №01-19/187 визначено, що із розрахунку фактично використаних у 2015 році дров, плановані у 2016р. обсяги по Клишківський НВК становить 421,7 Гкал, а по Богданівській НВК - 631,98 Гкал, що становить загальну потребу 842,94 Гкал (а.с.113т.1).

Слід зазначити, що такі розрахунки в листі від 05.04.2017р. №01-19/187 зроблені на опалювальний період - 4 місяці 2016р. і зазначається, що загальна кількість Гкал, яка може бути профінансована становить 612 Гкал, виходячи із кошторисних призначень фінансування на теплопостачання на 2016р. При цьому дані щодо фінансування не можуть бути підставою для визначення потреби планованого обсягу Гкал на опалення зазначених НВК.

Дані обставини підтверджуються також тим, що в подальшому, незважаючи на укладений договір 09.03.2016р. №88, який включає дані щодо обсягу постачання теплової енергії на грудень 2016р., відділом освіти Шосткинської районної адміністрації та ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД було укладено новий договір №497 від 14.12.2016р., в якому сторони домовилися, що за період з 14.12.2016р. по 31.12.2016р. буде надано 101,31 Гкал на Клишківський та Богданівський НВК (а.с.23-24т.2). Таким чином за 2016р. загальна сума потреби у тепловій енергії по Клишківський та Богданівський НВК становить 713,31 Гкал (612 Гкал по договору від 09.03.2016р. +101,31 Гкал по договору від 14.12.2016р.), що підтверджує факт того, що обсяги кошторисних призначень не впливають на факт потреби у планованих обсягах теплової енергії по зазначеним НВК.

Слід зазначити, що діючим станом на 18.11.2016р. розпорядженням голови Шосткинської районної державної адміністрації №57 від 05.02.2010р. «Розрахунок потреби твердого палива закладам освіти» встановлено, що загальна потреба Гкал з урахуванням зношених систем по Клишківському НВК становить 1063 Гкал (а.с.13т.1).

В судовому засіданні представник відповідача зазначила, що розпорядження голови Шосткинської районної державної адміністрації №57 від 05.02.2010р. «Розрахунок потреби твердого палива закладам освіти» є застарілим і неактуальним. При цьому доказів скасування такого розпорядження, чи внесення до нього змін матеріали справи не містять.

При цьому жодної інформації по встановленню потреб твердого палива по Богданівському навчально-виховному комплексі, матеріали справи не містять, а тому розрахунок відображення ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД суми по даному НВК матеріалами справи не підтверджуються, відповідачем не досліджувалися. Відсутні докази того, яким чином відповідач визнав обґрунтованим зазначення ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД в розрахунках потребу у 222 Гкал по Богданівському НВК, а в 390 Гкал по Клишківському НВК. Представником відповідача не надано доказів того, які саме документи були дослідженні відповідачем при підтвердженні заявлених ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД планованих обсягів потреби палива по двом НВК, в протоколі засідання постійної комісії дана інформація не відображена.

Стосовно наданого позивачем довідки про розгляд матеріалів щодо розрахунку тарифу на послуги з теплопостачання по ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД, суд зазначає, що даний документ є лише інформацією завідувача сектору контролю за регульованими цінами, що був складений в межах кримінального провадження і даний документ лише фіксує дані, що були виявлені перевіряючим. Крім того, слід зазначити, що в даній довідці додатково досліджується правомірність формування витрат ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД складеного станом на 18.02.2016р. В даному випадку, до 18.11.2016р. відповідачем жодні тарифи для ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД не були затверджені, і даний факт не є предметом розгляду даної справи.

Також стосовно наявності двох розрахунків середньозваженого тарифу на виробництво теплової енергії, слід зазначити, що розрахунок, затверджений ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД 18.02.2016р. стосується визначення середньозваженого тарифу в сумі 1316 грн. у 2016р. та стосувався періоду з лютого-березня, листопада-грудня 2016р. і , але даний розрахунок не було розглянуто та затверджено в установленому порядку Шосткинською районною радою, даний розрахунок не був підставою для винесення спірного розпорядження.

В даному випадку, ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД у листопаді 2016р. надало на затвердження розрахунок за аналогічний період лютий-березень, листопад-грудень 2016р., який також визначає остаточний середньозважений тариф в сумі 1316 грн., і даний розрахунок був наданий ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД на затвердження Шосткинської районної ради та став підставою для прийнятті спірного рішення.

Стосовно посилання представника позивача на те, що не було включено в розрахунки даних щодо інвестиційної програми, слід зазначеними, що згідно Порядку №869 інвестиційна програма - комплекс заходів, затверджений в установленому порядку, для підвищення рівня надійності та забезпечення ефективної роботи систем централізованого теплопостачання, який містить зобов'язання суб'єкта господарювання у сфері централізованого теплопостачання щодо будівництва (реконструкції, модернізації) об'єктів у зазначеній сфері, поліпшення якості послуг, з відповідними розрахунками та обґрунтуваннями, а також зазначенням джерел фінансування та графіка виконання. В даному випадку ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД не надає послуги із централізованого теплопостачання.

Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

При розгляді справи відповідачем не доведено правомірність визначення ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД середньозваженого тарифу на виробництво теплової енергії по котельням Клишківського та Богданівського НВК - 1316грн. за Гкал на виробництво теплової енергії, оскільки дані, які зазначалися підприємством не відповідають вимогам Порядку №869, дані, які місяться в розрахунках стосуються минулих періодів, в т.ч. і періоду в якому не було права надавати послуги теплопостачання, дані розрахунків не підтверджують ні плановані, ні базові періоди.

Слід зазначити, що для встановлення одноставкових тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання ліцензіат подає уповноваженому органові у друкованому та електронному вигляді заяву і розрахунки тарифів на планований період за встановленими такими органами формами з відповідними розрахунками, підтвердними матеріалами і документами, що використовувалися під час їх проведення. Для встановлення двоставкових тарифів на теплову енергію ліцензіат подає уповноваженим органам додатково, крім зазначених у пункті 49 цього Порядку документів, розрахунки тарифів на планований період за встановленою такими органами формою з відповідними розрахунковими і підтвердними матеріалами і документами (п. 49-50 Порядку №869). В даному випадку, Шосткинською районною радою жодні первинні документи, крім рахунку №170 від 26.09.2016р. про отримання дров на суму 9900грн.(а.с.90т.1) та рахунку на оплату відшкодування витрат електроенергії №16,20 від 25.02.2016р. за період, в який не діяли договірні відносини по договору №88 від 09.03.2016р. (а.с.92т.1), в підтвердження наданих загальних цифр, що відображені ТОВ «Сантехсервіс» ЛТД у розрахунках, досліджено не було, яким чином відповідачем було встановлено відповідність даних матеріали справи не містять, в протоколі засідання постійної комісії не відображено.

Враховуючи вищевикладене, враховуючи приписи ст.11 КАС України, враховуючи офіційність з'ясування всіх обставин у справі, вважає, що рішення від 18.11.2016р. "Про погодження встановлення тарифу на теплову енергію для ТОВ "Сантехсервіс" ЛТД є необґрунтованим, незаконним та таким, що підлягає скасуванню в судовому порядку.

Керуючись ст. ст. 86, 94, 98, 158-163, 167, 186, 254 КАС України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов заступника прокурора Сумської області до Шосткінської районної ради, 3-ті особи Товариство з обмеженою відповідальністю "Сантехсервіс" ЛТД, головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області, Шосткінська районна державна адміністрація в особі відділу освіти, про визнання незаконним та скасування рішення - задовольнити.

Визнати незаконним та скасувати рішення Шосткінської районної ради від 18.11.2016р. "Про погодження встановлення тарифу на теплову енергію для ТОВ "Сантехсервіс" ЛТД.

Постанова може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через Сумський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги на постанову суду протягом десяти днів з дня отримання копії повного тексту постанови.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Повний текст постанови складено та підписано 03.05.2017р.

Суддя С.М. Гелета