Провадження № 1-кп/168/11/17
Справа № 168/45/17
про розшук та затримання з метою приводу
28.04.2017 р. Старовижівський районний суд Волинської області у складі
головуючого - судді ОСОБА_1 ,
з участю: секретаря ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
в ході проведення судового засідання кримінального провадження про обвинувачення ОСОБА_4 у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.186 КК України,
У провадженні суду перебуває вказане кримінальне провадження.
У судове засідання ОСОБА_4 належним чином повідомлений про час і місце розгляду на 12:00 год. 29.03.2017 р., 14:00 год. 10.04.2017 р., 14:00 год. 28.04.2017 р., не з'явився. Судове засідання відкладено на 14.00 год. 28.04.2017 р.
Прокурор у судовому засіданні заявив клопотання про розшук обвинуваченого та дозвіл на затримання з метою приводу до суду для розгляду кримінального провадження.
Заслухавши думку прокурора, який підтримав клопотання, враховуючи те, що явка обвинуваченого в судове засідання є обов'язковою, останній ухиляється від явки до суду, до нього застосовувався привід через органи поліції, який не виконано у зв'язку з його відсутністю, суд приходить до висновку, що слід оголосити розшук обвинуваченого та доставити його в суд для проведення судового засідання. Провадження до розшуку обвинуваченого зупинити.
На підставі наведеного, керуючись ст.335, ст. 372 КПК України, суд,
Оголосити розшук обвинуваченого ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителя АДРЕСА_1 .
Дозволити затримати обвинуваченого ОСОБА_4 для доставки в судове засідання Старовижівського районного суду Волинської області для розгляду кримінального провадження.
Провадження в справі зупинити до розшуку обвинуваченого ОСОБА_4 .
Організацію виконання ухвали доручити начальнику Старовижівського відділу Ковельської місцевої прокуратури Волинської області ОСОБА_3 .
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до Апеляційного суду Волинської області протягом семи днів з дня її оголошення.
Суддя ОСОБА_1