Господарський суд Чернігівської області
Пр-т. Миру, 20, м. Чернігів, 14000 , тел. 676-311, факс 77-44-62, e-mail: inbox@cn.arbitr.gov.ua
про відкладення розгляду справи
"20" квітня 2017 р. Справа № 927/199/17
Господарський суд Чернігівської області у складі судді Цимбал-Нарожної М.П., розглянувши матеріали справи
за позовом: Дочірнього підприємства “Пластмас”
Товариства з обмеженою відповідальністю “Торговий дім
“Пластмас-Прилуки”
17500, вул. 1 Козача,56, м.Прилуки,Чернігівська обл.;
до відповідача: Територіальної громади м.Прилуки
в особі Прилуцької міської ради Чернігівської області
17500, вул. Незалежності,82, м.Прилуки, Чернігівської обл.;
Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на прдмет спору , на стороні відповідача: Товариство з обмеженою відповідальністю «Вектор-Ком»
17500, вул. 1 Козача,56, м.Прилуки, код ЄДРПОУ 40501009
Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на прдмет спору , на стороні відповідача: Комунальне Підприємство «Прилуцьке міжміське бюро технічної інвентаризації» Чернігівської обласної ради
17500, вул.Земська, 4, м.Приулки, Чернігівська обл.
про визнання права власності на нерухоме майно;
за участю представників сторін:
позивача: ОСОБА_1 довіреність № 86 від 19.01.2017 - начальник юридичного відділу;
відповідача: не прибув;
від третіх осіб: не прибули;
Дочірнє підприємство “Пластмас” Товариства з обмеженою відповідальністю “Торговий Дім Пластмас-Прилуки” звернулось до Господарського суду Чернігівської області з позовом до територіальної громади міста Прилуки в особі Прилуцької міської ради Чернігівської області про визнання за позивачем права власності на наступні нежитлові приміщення, а саме:
- склад за планом під № 71, загальною площею 621,4 кв.м., який збудований із цегли, складається із 4-х складських приміщень (кімнат), рік забудови 1969;
- склад арочний за планом під № 72, загальною площею 478,4 кв.м., який збудований із металевого каркасу, металевих конструкцій, підлога-бетон, складається із 1-го приміщення, рік забудови 1987;
- склад за планом під № 74, загальною площею 353,2 кв.м., який збудований із цегли, бетону, покрівля - азбестові листи, складається із 3-х складських приміщень, рік забудови 1974;
- матеріальний склад за планом під № 75, загальною площею 182,2 кв.м., який збудований із цегли, з/б плит, покрівля - профлист, підлога - цемент, складається із 6-ти складських приміщень, рік забудови 1982;
- нежитлову будівлю (цех) за планом під № 76, загальною площею 47,4 кв.м., яка збудована із цегли, бетону, покрівля - абз. листи, складається із 1-го приміщення, рік забудови 1979. Зазначені нежитлові будівлі знаходяться за адресою: м. Прилуки, вул. 1 Козача, 56.
Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 20.02.2017 розгляд справи призначено на 06.03.2017, після чого в судовому засіданні оголошувалась перерва до 23.03.2017, після чого розгляд справи відкладався до 10.04.2017 та до 20.04.2017.
Відповідач та треті особи в судове засідання не з'явилися, представників не направили про час та місце судового розгляду справи повідомлені належним чином.
Від Комунального Підприємства «Прилуцьке міжміське бюро технічної інвентаризації» Чернігівської обласної ради через загальний відділ документального забезпечення Господарського суду Чернігівської області надійшли письмові пояснення по справі № 658 від 18.04.2017.
Судом долучено надані документи до матеріалів справи.
Від ТОВ "Вектор-КоМ" через загальний відділ документального забезпечення Господарського суду Чернігівської області надійшли письмові пояснення № 36 від 14.04.2017. Відповідно до поданих пояснень ТОВ "Вектор-Ком" не заперечує щодо задоволення позову в повному обсязі.
Судом долучено надані документи до матеріалів справи.
Крім того, від позивача через загальний відділ документального забезпечення Господарського суду Чернігівської області надійшли додаткові письмові пояснення № 543 від 14.04.2017 та документи для долучення до справи. Судом долучено надані документи до матеріалів справи.
Від позивача надійшло клопотання про продовження строку розгляду справи на 15 днів.
Відповідно ст.69 ГПК України, у виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду спору, господарський суд ухвалою може продовжити строк розгляду спору, але не більш як на 15 днів.
Враховуючи вище наведене, суд вважає за можливе задовольнити заяву позивача та продовжити строк вирішення спору до 03.05.2017 включно.
Відповідно до статті 77 ГПК України, господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи в разі неявки представників сторін, неподання витребуваних доказів.
Враховуючи необхідність подання додаткових доказів, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.
Керуючись ст.69, ст. 77, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Продовжити строк вирішення спору на 15 днів до 03 травня 2017 року включно.
2. Розгляд справи відкласти на 03 травня 2017 року на 12 год. 30хв. в приміщенні господарського суду Чернігівської області у м. Чернігові, проспект Миру, 20, зал судового засідання 305.
Суддя Цимбал-Нарожна М.П.