про відкладення розгляду справи
"04" квітня 2017 р.Справа № 916/663/17
За позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю „Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро”
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю „Еногруп”
про стягнення 29 471,55грн. та визнання договору неукладеним
Суддя Власова С.Г.
Представники сторін:
від позивача: ОСОБА_1, згідно довіреності від 04.10.2016р.;
від відповідача: не з'явився.
СУТЬ СПОРУ: про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю „Еногруп” на користь Товариства з обмеженою відповідальністю „Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро” 28 000,20грн. заборгованості, 1471,35грн. 3% річних.
Приймаючи до уваги нез'явлення представника відповідача в судове засідання та ненадання сторонами витребуваних судом документів, суд відкладає розгляд справи.
Керуючись п.п.1, 2 ст.77, ст.86 ГПК України, суд, -
1. Відкласти розгляд справи на "20" квітня 2017р. об 12:00.
2. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в залі №10; тел./0482/307-971.
3. Зобов'язати сторони:
позивача надати: докази надсилання відповідачеві акту звірку взаєморозрахунків станом на 04.04.2017р., підписаний обома сторонами акт звірки надати суду;
відповідача надати: відзив на позов у порядку ст. 59 ГПК України; оригінали та належним чином засвідчені копії установчих документів, договору поставки №1111 від 27.10.2016р., додаткової угоди №1 від 27.10.2016р.; докази поставки позивачеві напівавтоматичного апарату розливу моделі RI4MEA, вартість якого сплачена згідно платіжного доручення №4504 від 18.11.2016р. в сумі 28 000,20грн. або докази повернення позивачеві грошових коштів, сплачених згідно платіжного доручення №4504 від 18.11.2016р. в сумі 28 000,20грн.; докази надання відповідей на претензії позивача №1002/01 від 10.02.2017р. та №0603/01 від 06.03.2017р.; провести звірку взаєморозрахунків на даний час, підписаний обома сторонами акт звірки надати суду.
4. Явка представників сторін обов'язкова.
5. До уваги сторін: відповідно до ч.4 ст.22 ГПК України позивач вправі до прийняття рішення по справі збільшити розмір позовних вимог за умови дотримання встановленого порядку досудового врегулювання спору у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу в цій частині, відмовитись від позову або зменшити розмір позовних вимог. До початку розгляду господарським судом справи по суті позивач має право змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви. Згідно ч.5 ст.22 ГПК України відповідач має право визнати позов повністю або частково, а також має право до початку розгляду господарським судом справи по суті подати зустрічний позов.
6. Звернути увагу сторін на те, що:
- згідно з ст. 36 ГПК України письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії;
- представники сторін, які братимуть участь у судовому засіданні, повинні мати належно оформлені повноваження, в т.ч. копії довіреностей для залучення останніх до матеріалів справи;
- у відповідності до п.5 ч.1 ст. 83 ГПК України за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони може бути стягнуто в дохід Державного бюджету України штраф у розмірі до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Суддя С.Г. Власова