ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
про відкладення розгляду справи
30.03.2017Справа № 910/23799/16
Господарський суд міста Києва у складі головуючого судді Головіної К.І., при секретарі судового засідання Шкоденко Ю.О., розглянувши матеріали справи
за позовною заявою Публічного акціонерного товариства "Златобанк" в особі Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ "Златобанк" В.І. Славінського
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Біпродукт"
треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - 1) Національний банк України
2) Фонд гарантування вкладів фізичних осіб
про визнання договору недійсним
за участю представників:
від позивача:Модлінський Н.О.- представник за довіреністю № 127 від 23.12.2016 р.
від відповідача:Кравчук А.С.- представник за довіреністю б/н від 14.11.2016 р.
від третьої особи -1:Шевчук П.О.- представник за довіреністю № 18-0011/16512 від 02.03.2017 р.
від третьої особи -2:Башаров В.Є.- представник за довіреністю № 27-48342/14 від 28.12.2016 р.
Ухвалою господарського суду міста Києва від 29.12.2016 р. порушено провадження у справі за вказаною позовною заявою, розгляд призначено на 30.01.2017 р. Судом визнано обов'язковою явку у судове засідання представників сторін, сторони у справі зобов'язані надати докази та документи, необхідні для всебічного, повного та об'єктивного розгляду позовної заяви.
30.01.2017 р. судове засідання у вказаній справі не відбулося у зв'язку з відсутністю складу суду, на підставі чого ухвалою господарського суду міста Києва від 06.02.2017 р. розгляд справи було відкладено на 23.02.2017 р.
23.02.2017 р. у судове засідання з'явилися представники сторін, надали суду пояснення по суті позову та ухвалою господарського суду міста Києва розгляд справи було відкладено на 20.03.2017 р. у зв'язку із залученням до розгляду справи третіх осіб.
20.03.2017 р. ухвалою господарського суду міста Києва розгляд справи було відкладено на 30.03.2017 р. за неявкою представника третьої особи -2.
У судовому засідані, призначеному на 30.03.2017 р., представник позивача заявив клопотання про призначення почеркознавчої експертизи у даній справі.
Суд, розглянувши вказане клопотання та заслухавши думку сторін, вирішив його задовольнити, у зв'язку з чим виникла необхідність виклику до судового засідання ОСОБА_6 в якості посадової особи АТ «Златобанк», яка працювала на посаді заступника Голови правління з бізнесу на фінансових ринках для надання експерементальних зразків підпису для проведення експертного дослідження та витребування оригіналу спіоного договору.
Відповідно до норм статті 30 Господарського процесуального кодексу України в судовому процесі можуть брати участь посадові особи та інші працівники підприємств, установ, організацій, державних та інших органів, коли їх викликано для дачі пояснень з питань, що виникають під час розгляду справи. Ці особи мають право знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, брати участь в огляді та дослідженні доказів. Зазначені особи зобов'язані з'явитись до господарського суду на його виклик, сповістити про знані їм відомості та обставини у справі, подати на вимогу господарського суду пояснення в письмовій формі.
На підставі викладеного, у зв'язку з необхідністю виклику особи та витребування додаткових доказів, керуючись ст. ст. 30, 86 ГПК України, господарський суд міста Києва -
1. Відкласти розгляд справи за позовною заявою Публічного акціонерного товариства "Златобанк" в особі Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ "Златобанк" В.І. Славінського до Товариства з обмеженою відповідальністю "Біпродукт", за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Національного банку України та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про визнання договору недійсним.
2. Наступне судове засідання призначити на 06.04.17 о 10:20, яке відбудеться у приміщенні господарського суду м. Києва, корп. "Б", зал судових засідань № 12.
3. Зобов'язати позивача та відповідача надати суду оригінал договору про відступлення права вимоги від 12.02.2015 р. укладеним між Публічним акціонерним товариством "Златобанк" та Товариством з обмеженою відповідальністю "Біпродукт".
4. Викликати до судового засідання ОСОБА_6 (АДРЕСА_1).
5. Зобов'язати учасників справи забезпечити явку у судове засідання представника з документами, що посвідчують його особу та повноваження.
6. Явка уповноважених представників учасників справи у судове засідання є обов'язковою.
Суддя К.І. Головіна