Ухвала від 21.03.2017 по справі 922/3380/13

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 715-77-21, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

УХВАЛА

"21" березня 2017 р. Справа № 922/3380/13

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Суслової В.В.

при секретарі судового засідання Помпою К.І.

розглянувши заявуДП "Харківвибухпром", м. Харків

про визнання банкрутом ДП "Харківвибухпром", м. Харків , код ЄДРПОУ 00292184

за участю :

представника органу з питань банкрутства - Губська О.М., довіреність від

31.05.2016 року;

представника УПФУ в Червонозаводському районі м. Харкова - Ільметова В.О., довіреність № 268/33-07 від 13.01.2016 року;

представника Харківської ОДА - Тимошенко Г.Ю., довіреність від 30.12.2015 року;

арбітражного керуючого - Саутенко С. О.

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Харківської області від 23 вересня 2013 року порушено провадження у справі про банкрутство ДП "Харківвибухпром"; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів та призначено судове засідання; введено процедуру розпорядження майном та призначено розпорядника майна - арбітражного керуючого Мішина Сергія Ігоровича.

Ухвалами господарського суду Харківської області розгляд справи неодноразово відкладався у зв'язку з необхідністю витребування доказів, які мають значення на вирішення спору.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 02 березня 2017 року відкладено розгляд справи на "21" березня 2017 року об 12:00 год.; зобов'язано розпорядника майна надати суду пояснення щодо наявності чи відсутності ліцензії на здійснення діяльності арбітражного керуючого; зобов'язано кредиторів зібрати комітет кредиторів та розглянути кандидатуру Саутенко С.О. у якості розпорядника майна у справі, та/або надати свою кандидатуру арбітражного керуючого для участі у даній справі в якості розпорядника майна, письмові пояснення надати до суду.

В судовому засіданні були присутні представник органу з питань банкрутства, представник УПФУ в Червонозаводському районі м.Харкова, представник Харківської ОДА та арбітражний керуючий Саутенко С.О., які надали усні пояснення по справі.

Заслухавши присутніх у судовому засіданні учасників судового процесу, суд вважає за необхідне зобов'язати комітет кредиторів розглянути кандидатуру Саутенко С.О. у якості ліквідатора у справі та надати свої пояснення.

Відповідно до ч. 1 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає розгляд справи, коли за якихось обставин вона не може бути вирішена в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; неподання витребуваних доказів; необхідність витребування нових доказів та інше.

Приймаючи до уваги необхідність витребування доказів, які мають суттєве значення для всебічного та повного розгляду справи, суд вважає доцільним розгляд справи відкласти.

Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 23-24 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. ст. 38, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд справи на "25" квітня 2017 р. о(об) 12:45 м. Харків, пл. Свободи 5 Держпром 8-й під'їзд, зал 227.

2. Зобов'язати розпорядника майна надати суду пояснення щодо наявності чи відсутності ліцензії на здійснення діяльності арбітражного керуючого.

3. Зобов'язати кредиторів зібрати комітет кредиторів та розглянути кандидатуру Саутенко С.О. у якості розпорядника майна у справі, та/або надати свою кандидатуру арбітражного керуючого для участі у даній справі в якості розпорядника майна. Письмові пояснення надати до суду.

4. Дану ухвалу направити розпоряднику майна, боржнику, кредиторам, органу з питань банкрутства.

Суддя Суслова В.В.

Попередній документ
65491053
Наступний документ
65491056
Інформація про рішення:
№ рішення: 65491054
№ справи: 922/3380/13
Дата рішення: 21.03.2017
Дата публікації: 28.03.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Харківської області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Направлено до апеляційного суду (19.08.2019)
Дата надходження: 09.08.2013
Предмет позову: визнання банкрутом