83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
02.11.09 р. Справа № 35/344пд
Суддя Мальцев М.Ю.
Розглянувши матеріали за позовом Товаристваз обмеженою відповідальністю „Майк-ойл-поставка”, м.Макіївка, Донецька область
до відповідача: Акціонерного комерційного промислово-інвестиційного банку в особі філії „Кальміуське відділення Промінвестбанку в м.Донецьк”, м.Донецьк
про визнання кредитного договору №70 від 07.06.2005 р. недійсним
Визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду, керуючись статтями 61, 64, 65 ГПК України
Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі
35/344пд.Судове засідання призначити на 24.11.09 року о 11:30 год., яке відбудеться у приміщенні суду, кімната № 327
2. Зобов'язати відповідача надати: відзив на позовну заяву та доказийого надіслання позивачу.
3. Сторонам представити суду: довіреність на представника, довідку про включення підприємства до ЄДРПОУ, документи, що посвідчують правовий статус підприємства.
Роз”яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Явка на засідання представників сторін обов”язкова.
Суддя