02.12.2011 Справа № 2а/2570/5959/2011
02 грудня 2011 р. м. Чернігів
Суддя Чернігівського окружного адміністративного суду Клопот С.Л. розглянувши в порядку скороченого провадження адміністративну справу за позовом заступника прокурора міста Чернігова в інтересах Чернігівського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку до публічного акціонерного товариства "Хімтекстильмаш" про стягнення штрафу,-
Заступник прокурора міста Чернігова звернувся до суду в інтересах Чернігівського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку з адміністративним позовом до публічного акціонерного товариства "Хімтекстильмаш" про стягнення штрафу за правопорушення на ринку цінних паперів у сумі 680 грн.
При прийнятті постанови у порядку скороченого провадження по даній справі, суд керується наступними положеннями законодавства, а саме: Розділом ІІ «Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів», затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку № 1591 від 19.12.06р. та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 лютого 2007 р. за N 97/13364, яким передбачено обов'язок, порядок та строки розкриття особливої інформації емітентами цінних паперів; статтями 8, 11 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», якими, зокрема, передбачено право Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку накладати адміністративні стягнення, штрафні та інші санкції за порушення чинного законодавства на юридичних осіб та їх співробітників, а також відповідальність юридичних осіб за правопорушення на ринку цінних паперів, зокрема за нерозміщення, розміщення не в повному обсязі інформації та/або розміщення недостовірної інформації у загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про ринок цінних паперів; статтею 36-1 Закону України «Про прокуратуру», якою визначено право прокурора звертатися в інтересах держави до суду.
При розгляді справи в скороченому провадженні, суд прийшов до висновку, що позов підлягає задоволенню, оскільки у справі відсутні докази оскарження відповідачем постанови про накладення штрафу № 61-ЧН від 04.08.2011 року, а також відсутні докази сплати фінансової санкції в розмірі 680,00 грн. у добровільному порядку.
Судові витрати, згідно частини четвертої статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України, з відповідача не стягуються.
Керуючись статтями 17, 69, 70, 71, 106, 107, 121, 158 - 163, 183-2 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
Адміністративний позов задовольнити повністю.
Стягнути з публічного акціонерного товариства "Хімтекстильмаш" (ідентифікаційний код 14314311) в доход Державного бюджету України по коду бюджетної класифікації 21081100: отримувач: Держбюджет м. Чернігова, код за ЄДРПОУ ВДК № 22825965, банк отримувача: ГУДКУ в Чернігівській області, МФО 853592, п\р 31118106700002 штраф в розмірі 680 (шістсот вісімдесят) грн. 00 коп.
Постанова підлягає негайному виконанню.
Постанова за результатами скороченого провадження може бути оскаржена сторонами, в порядку і строки передбачені статтями 1832 та 186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Постанова, прийнята у скороченому провадженні, крім випадків її оскарження в апеляційному порядку, є остаточною.
Суддя: Клопот С.Л.