АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД М. КИЄВА
Справа № 761/17209/15-ц Головуючий у суді першої інстанції: Волошин В.О.
№ апеляційного провадження: 22-ц/796/4676/17 Доповідач у суді апеляційної інстанції: Волошина В.М.
15 березня 2017 року Суддя Апеляційного суду м. Києва Волошина В.М., розглянувши питання самовідводу за апеляційною скаргою Петренка ПавлаІвановича - представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Приватконтинент» на рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 07 листопада 2016 року в справі за позовом ОСОБА_5 до Управління Державної автомобільної інспекції Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в м. Києві, Товариства з обмеженою відповідальністю «Приватконтинент», Державного підприємства Міністерства внутрішніх справ України «Розвиток», Товариства з обмеженою відповідальністю «Оллин Плюс», Товариства з обмеженою відповідальністю «Київспецтранс-1», Приватного підприємства «Нива-В.Ш.», треті особи - Відділ державної виконавчої служби Оболонського районного управління юстиції у м. Києві, Державна казначейська служба України про відшкодування збитків,
13 березня 2017 року до Апеляційного суду м. Києва надійшла цивільна справа з апеляційною скаргою Петренка Павла Івановича - представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Приватконтинент» на рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 07 листопада 2016 року.
Згідно ст. 11-1 ЦПК України було здійснено автоматизований розподіл судової справи № 22-ц/796/4676/2017 та визначено колегію суддів у складі: Волошиної В.М. - суддя-доповідач, СлюсарТ.А., Панченка М.М.
Із змісту ухваленого судового рішення першої інстанції вбачається, що головуючим суддею по справі був суддя Волошин В.О.
За правилами ч.1 ст. 23 ЦПК України за наявності підстав зазначених у статтях 20, 21 і 22 цього Кодексу, суддя, секретар судового засідання та інші зобов'язані заявити самовідвід.
У відповідності до вимог ч.2 ст. 20 ЦПК України до складу суду не можуть входити особи, які є членами сім'ї або близькими родичами між собою.
Враховуючи вимоги вищезазначених норм, заявляю у цивільній справі за апеляційною скаргою ПетренкаПавла Івановича - представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Приватконтинент» на рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 07 листопада 2016 року в справі за позовом ОСОБА_5 до Управління Державної автомобільної інспекції Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в м. Києві, Товариства з обмеженою відповідальністю «Приватконтинент», Державного підприємства Міністерства внутрішніх справ України «Розвиток», Товариства з обмеженою відповідальністю «Оллин Плюс», Товариства з обмеженою відповідальністю «Київспецтранс-1», Приватного підприємства «Нива-В.Ш.», треті особи - Відділ державної виконавчої служби Оболонського районного управління юстиції у м. Києві, Державна казначейська служба України про відшкодування збитків самовідвід.
Керуючись статтями 20, 23 ЦПК України, -
Заявляю самовідвід в справі за апеляційною скаргою Петренка Павла Івановича - представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Приватконтинент» на рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 07 листопада 2016 року в справі за позовом ОСОБА_5 до Управління Державної автомобільної інспекції Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в м. Києві, Товариства з обмеженою відповідальністю «Приватконтинент», Державного підприємства Міністерства внутрішніх справ України «Розвиток», Товариства з обмеженою відповідальністю «Оллин Плюс», Товариства з обмеженою відповідальністю «Київспецтранс-1», Приватного підприємства «Нива-В.Ш.», треті особи - Відділ державної виконавчої служби Оболонського районного управління юстиції у м. Києві, Державна казначейська служба України про відшкодування збитків.
Суддя В.М. Волошина