Ухвала від 23.10.2009 по справі 1/83-09-4261

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЗВІТУ ЛІКВІДАТОРА
ТА ПРИПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

"23" жовтня 2009 р. Справа № 1/83-09-4261

За заявою: Державної податкової інспекції у Приморському районі м. Одеси

до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю "Каштан" (м. Одеса, вул. Буніна, 22, кв. 1; код ЄДРПОУ 25046925)

про визнання банкрутом

Суддя Найфлейш В.Д.

Представники сторін:

від заявника: Дворянченко І. В., представник за довіреністю

від боржника: не з'явився.

Суть спору: про визнання банкрутом

Державна податкова інспекція у Приморському районі м. Одеси звернулась до господарського суду Одеської області із заявою про визнання банкрутом відсутнього боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Каштан" оскільки останній неспроможний виконати зобов'язання по сплаті заборгованості перед бюджетом в сумі 154,05 грн.

Ухвалою господарського суду Одеської області від 25.08.2009р. порушено провадження у справі № 1/83-09-4261 за заявою ДПІ у Приморському районі м. Одеси про визнання банкрутом Товариства з обмеженою відповідальністю "Каштан" у порядку ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Боржник у засідання суду не з'явився, відзив на заяву не надав, хоча про час та місце проведення судового засідання був повідомлений належним чином, що підтверджується матеріалами справи.

Розглянувши матеріали справи, суд встановив, що відповідно до податкового повідомлення-рішення №0037071501/0 від 15.11.2007р., загальна сума податкового зобов'язання Товариства з обмеженою відповідальністю "Каштан" визначена в податковому повідомлені-рішенні на підставі акта перевірки складає 170,00 грн. Відповідно до облікових карток боржника, наданих кредитором до матеріалів справи, до теперішнього часу підприємство не сплатило заборгованість по податку на прибуток в сумі 154,05 грн.

Відсутність боржника та припинення його діяльності це факт, який має юридичне значення та має бути підтверджений відповідними доказами і встановлюється судом.

Про незнаходження боржника за юридичною адресою свідчать акти перевірки місцезнаходження платника податків за юридичною та фактичною адресою №385/24-1002 від 27.02.2009р. та № 231/24-1002 від 11.02.2009р.

Факт припинення боржником підприємницької діяльності підтверджується наявною в матеріалах справи довідкою ДПІ у Приморському районі м. Одеси № 43667/9/10-117 від 12.08.2009р. згідно якої Товариство з обмеженою відповідальністю "Каштан" не надає податкову звітність з 01.07.2007 року.

З надісланої до суду довідки Головного управління статистики в Одеській області № 08-40/599 від 01.09.2009р., вбачається, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Каштан" фінансову звітність за 2008р. до органів державної статистики не надавав.

Згідно довідки РЕВ-1 ВДАІ ГУМВС України в Одеській області №42/1-4314 від 08.09.2009р. за Товариством з обмеженою відповідальністю "Каштан" транспортні засоби не зареєстровані.

Згідно довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців від 14.04.2009р. до Єдиного державного реєстру внесено реєстраційний запис від 05.03.2009р. щодо відсутності підтверджень відомостей про юридичну особу Товариства з обмеженою відповідальністю "Каштан".

Згідно довідки філії „Відділення Промінвестбанку в м. Одесі” № 07-04-08/319 від 03.09.2009р. останній рух коштів на банківському рахунку Товариства з обмеженою відповідальністю "Каштан" мав місце 16.10.2006р., а залишок коштів станом на 02.09.2009р. складає 15 грн.

Згідно довідки південного регіонального департаменту АКІБ „Укрсиббанк” № 138/21-112/1559 від 10.09.2009р. залишок грошових коштів на рахунку боржника станом 25.08.2009р. становив 25,98 грн.

Постановою господарського суду Одеської області від 21.09.2009р. у справі №1/83-09-4261 Товариство з обмеженою відповідальністю "Каштан" визнано банкрутом, відносно нього відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено ініціюючого кредитора - ДПІ у Приморському районі м. Одеси в особі державного податкового інспектора Дворянченко І.В., зобов'язано ліквідатора провести ліквідаційні заходи у відповідності до ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та надати суду звіт.

На виконання постанови суду, за результатами роботи 23.10.2009р. ліквідатором надано суду ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора з підтверджуючими документами, які свідчать про відсутність у банкрута майна, транспортних засобів та інших активів.

Ліквідатором повідомлено, що у зв'язку з відсутністю ліквідаційної маси та грошових коштів розрахунки з кредитором не проводились.

Зі звіту ліквідатора вбачається, що в ході ліквідаційної процедури підприємства працівники не звільнялись, оскільки осіб, які б знаходились у трудових відносинах з банкрутом, виявлено не було.

Скарг на дії ліквідатора за час його роботи до господарського суду не надійшло.

За положеннями п.2 ст.32 вказаного Закону, якщо за результатами ліквідаційного балансу після задоволення вимог кредиторів не залишилось майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи -банкрута.

Вимоги, заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, не розглядаються і вважаються погашеними.

Вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

За таких обставин, суд затверджує звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, ліквідує та припиняє Товариство з обмеженою відповідальністю "Каштан" з виключенням його з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб відповідно до ст. 39 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців”, припиняє повноваження ліквідатора банкрута та припиняє провадження у справі на підставі п. 6 ст. 40 „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Керуючись ст.32, п. 6 ст. 40 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.86 ГПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю "Каштан" (м. Одеса, вул. Буніна, 22, кв. 1; код ЄДРПОУ 25046925).

2.Ліквідувати та припинити Товариство з обмеженою відповідальністю "Каштан" з виключенням його з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

3.Вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

4.Зобов'язати ліквідатора передати фінансово-господарські документи банкрута до архівних організацій для подальшого зберігання згідно законодавства.

5.Повноваження ліквідатора припинити.

6.Провадження у справі №1/83-09-4261-припинити.

Копію ухвали надіслати: кредитору(ліквідатору), державному реєстратору Виконавчого комітету Одеської міської ради, державному органу з питань банкрутства.

Суддя

Попередній документ
6520336
Наступний документ
6520338
Інформація про рішення:
№ рішення: 6520337
№ справи: 1/83-09-4261
Дата рішення: 23.10.2009
Дата публікації: 06.11.2009
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Одеської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Справи про банкрутство; Банкрутство