Ухвала від 06.03.2017 по справі 372/2683/16-а

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа 372/2683/16-а

УХВАЛА

06 березня 2017 року м. Київ

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Василенко Я.М., перевіривши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Обухівського районного суду Київської області від 16.01.2017 у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Халеп'янської сільської ради Обухівського району Київської області, треті особи - ОСОБА_2, управління Держгеокадастру в Обухівському районі Київської області про скасування рішення, -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Обухівського районного суду Київської області від 16.01.2017 провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Халеп'янської сільської ради Обухівського району Київської області, треті особи - ОСОБА_2, управління Держгеокадастру в Обухівському районі Київської області про скасування рішення закрито; роз'яснено позивачу, що дана справа підлягає розгляду за правилами цивільного судочинства Обухівським районним судом Київської області.

Не погоджуючись із зазначеною ухвалою позивач подала апеляційну скаргу, в якій просить скасувати її, як таку, що постановлена з порушенням норм процесуального права та постановити нову ухвалу, якою направити справу до суду першої інстанції для продовження розгляду.

Згідно з ч. 6 ст. 187 КАС України до апеляційної скарги додаються її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі. До апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору або документ, що звільняє апелянта від сплати судового збору, а також копії доданих до неї письмових матеріалів відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Всупереч вимог ч. 6 ст. 187 КАС України апелянтом подано апеляційну скаргу, однак, не додано документ, що підтверджує сплату апелянтом судового збору за подачу апеляційної скарги або документ, що звільняє апелянта від сплати судового збору.

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 02.02.2017 апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Обухівського районного суду Київської області від 16.01.2017 залишено без руху та встановлено строк для усунення недоліків апеляційної скарги протягом десяти днів з моменту отримання цієї ухвали шляхом звернення до суду апеляційної інстанції з заявою про усунення недоліків та направити таку заяву на адресу Київського апеляційного адміністративного суду з додаванням доказів (оригіналів), що підтверджують сплату апелянтом судового збору за подачу апеляційної скарги на ухвалу суду в розмірі 1 600 грн.

Із наявного у матеріалах справи зворотного повідомлення вбачається, що зазначена ухвала вручена апелянту 10.02.2017, тобто останнім днем для усунення недоліків апеляційної скарги є 20.02.2017.

На виконання вимог зазначеної ухвали Київського апеляційного адміністративного суду від 02.02.2017, станом на 20.02.2017 та навіть на даний час апелянтом не подано заяву про усунення недоліків апеляційної скарги.

На підставі ч. 3 ст. 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 187 зазначеного Кодексу, застосовуються правила ст. 108 КАС України, у відповідності до яких апеляційна скарга підлягає поверненню апелянту.

Керуючись ст. ст. 108, 189 КАС України, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну ОСОБА_1 на ухвалу Обухівського районного суду Київської області від 16.01.2017 - повернути апелянту разом із доданими до скарги матеріалами.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України в порядку та строки, встановлені статтею 212 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя: Василенко Я.М.