Справа № 6/225/20/2013
Провадження № 225/1565/13-ц
02 квітня 2013 року Дзержинський міський суд Донецької області в складі судді Бухтіярової О.М. при секретарі Черниковій Н.В., розглянув заяву ОСОБА_1 про відстрочку виконання рішення,
ОСОБА_1 заявив відвід судді, посилаючись на те, що задоволення такої вимоги буде сприяти об'єктивному розгляду його заяви.
Суд вважає, що доводи заявника в обґрунтованість відводу судді не мають достатніх підстав для його задоволення, що передбачені ст. 20 ЦПК України. Але, з огляду на те, що ОСОБА_1 сумнівається в об'єктивності та неупередженості судді, суд приходить до висновку про неможливість судді брати участь у розгляді справи.
Керуючись п. 4 ст. 20 ЦПК України, суд
Задовольнити відвід, заявлений ОСОБА_1 судді Бухтіярової О.М.., по справі за заявою ОСОБА_1 про відстрочку виконання.
Справу за заявою ОСОБА_1 про відстрочку виконання передати до цивільної канцелярії для подальшого авторозподілу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: