61022, м.Харків, пр. Науки, 5
31.01.2017р. Справа №905/3536/16
за позовом ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "АС Груп Дніпро", м.Дніпро
до відповідача ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Артемівський електротехнічний завод",
м.Артемівськ
про стягнення заборгованості в сумі 391457,06 грн.
Суддя Г.В. Левшина
Представники сторін:
від позивача: ОСОБА_2 - по дов.
від відповідача: не з'явився
В засіданні суду брали участь:
ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "АС Груп Дніпро", м.Дніпро, позивач, звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до відповідача, ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Артемівський електротехнічний завод", м.Артемівськ, про стягнення заборгованості в сумі 391457,06 грн.
Виходячи з того, що відповідач в судове засідання не з'явився, в судовому засіданні виникла необхідність витребування нових доказів, керуючись п.п.1, 3 ст.77, ст.86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд,
Відкласти розгляд справи на 20.02.2017 року о 12:00 год. (третій поверх, каб.316).
Зобов'язати відповідача представити в судове засідання витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про знаходження у реєстрі; документи, що підтверджують повноваження представника на підписання мирової угоди по справі.
Всі витребувані матеріали надати до суду з відповідно оформленим супровідним листом.
Явка сторін у засідання суду обов'язкова
Суддя Г.В. Левшина