Справа № 760/17853/16-ц Головуючий у 1 - й інстанції: Оксюта Т.Г.
№ апеляційного провадження: 22-ц/796/1497/2017 Доповідач - Ратнікова В.М.
30 січня 2017 року суддя Судової палати у цивільних справах Апеляційного суду міста Києва Ратнікова В.М., розглянувши апеляційну скаргу представника відповідача Міністерства оборони України Рихтік Олесі Павлівни на рішення Солом'янського районного суду м. Києва від 02 грудня 2016 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_4 до Міністерства оборони України про відшкодування моральної шкоди, -
Рішенням Солом'янського районного суду м. Києва від 02 грудня 2016 року позовні вимоги ОСОБА_4 до Міністерства оборони України про відшкодування моральної шкоди задоволено частково.
Стягнуто з Міністерства оборони України на користь ОСОБА_4 у відшкодування моральної шкоди 20 000,00 грн..
В задоволенні решти позовних вимог відмовлено.
Стягнуто з Міністерства оборони України на користь держави судовий збір в розмірі 551,20 грн..
Не погоджуючись з таким рішенням суду першої інстанції, представник відповідача Міністерства оборони України Рихтік ОлесяПавлівна подала апеляційну скаргу, в якій просила рішення Солом'янського районного суду м. Києва від 02 грудня 2016 року скасувати та ухвалити нове рішення про відмову в задоволенні позову.
Ухвалою Апеляційного суду м. Києва від 23 грудня 2016 року апеляційну скаргу представника відповідача Міністерства оборони України Рихтік Олесі Павлівни на рішення Солом'янського районного суду м. Києва від 02 грудня 2016 року залишено без руху та надано строк для усунення недоліків протягом п'яти днів з моменту отримання копії ухвали, в зв'язку з несплатою судового збору.
Ухвалою Апеляційного суду м. Києва від 06 січня 2017 року апелянту продовжено процесуальний строк на усунення недоліків апеляційної скарги рішення Солом'янського районного суду м. Києва від 02 грудня 2016 року на двадцять днів.
Апелянтом усунено недоліки апеляційної скарги у строк, встановлений судом.
Апеляційна скарга подана особою, яка має право на апеляційне оскарження.
За формою і змістом апеляційна скарга відповідає вимогам ст.295 ЦПК України.
Керуючись ст.73, ст. 297 ЦПК України, -
Відкрити апеляційне провадження в цивільній справі за апеляційною скаргою представника відповідача Міністерства оборони України Рихтік Олесі Павлівни на рішення Солом'янського районного суду м. Києва від 02 грудня 2016 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_4 до Міністерства оборони України про відшкодування моральної шкоди.
Суддя: