23.01.2017 року Справа № 904/9317/15
Дніпропетровський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді Чус О.В. - (доповідача),
судді: Кузнецов В.О., Коваль Л.А.
Секретар судового засідання: Ковзиков В.Ю.
За участю представників сторін:
від ліквідатора: Родименко К.В., представник, довіреність №08/02 від 01.12.2016 р.;
від ініціюючого кредитора: Якубук М.В., представник, довіреність №02 від 07.09.2016 р.;
інші учасники провадження не з'явились, про час та місце проведення судового засідання повідомлені судом належним чином.
Розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська Головного управління Державної фіскальної служби України у Дніпропетровській області на ухвалу господарського суду Дніпропетровської області від 22.12.2016р. у справі №904/9317/15
за заявою ТОВ "СУМИ-ПЕТРОЛ", м.Суми
до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "УНІСТРОЙ", м.Дніпропетровськ,
про визнання банкрутом, -
Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 22.12.2016 року у справі №904/9317/15 (суддя Примак С.А.) в задоволенні клопотання Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська від 13.12.16р. - відмовлено. Затверджено звіт ліквідатора ТОВ "УНІСТРОЙ" Толстих А.В. про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за період з 16.06.16р. по 28.11.16р. Затверджено ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "УНІСТРОЙ".
Ліквідовано юридичну особу - Товариство з обмеженою відповідальністю "УНІСТРОЙ". Провадження у справі припинено.
Не погодившись із вказаною ухвалою, Державна податкова інспекція у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління Державної фіскальної служби України у Дніпропетровській області подала апеляційну скаргу, в якій просить скасувати ухвалу господарського суду та припинити провадження у справі.
Скаржником зазначено, що працівниками ДПІ 22.01.2016р. здійснено виїзд за юридичної адресою боржника для здійснення позапланової виїзної перевірки, якою встановлено відсутність посадових осіб боржника.
Крім того, за твердженням ДПІ затвердження господарським судом ліквідаційного балансу і звіту ліквідатора без здійснення податковою перевірки є безпідставним. А тому оскаржувана ухвала суду винесена судом без дослідження всіх обставин справи та прийнято передчасне рішення про припинення провадження по справі.
Ліквідатор боржника арбітражний керуючий Толстих А.В. у відзиві на апеляційну скаргу просив суд залишити останню без задоволення.
Перевіривши законність та обґрунтованість оскаржуваної ухвали місцевого господарського суду, заслухавши пояснення представників, дослідивши та проаналізувавши матеріали справи, перевіривши доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню, з огляду на викладене нижче.
Згідно із пунктом 1-1 Прикінцевих та перехідних положень (Х розділ) Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (надалі - Закон) (в редакції, що діє з 19.01.2013 року) положення цього Закону застосовуються господарськими судами під час розгляду справ про банкрутство, провадження в яких порушено після набрання чинності цим Законом.
Відповідно до статті 4-1 Господарського процесуального кодексу України господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку провадження, передбаченому цим Кодексом, з урахуванням особливостей, встановлених Законом .
За вимогами частини 1 статті 2 Закону провадження у справі про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.
Як вбачається з матеріалів справи, провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "УНІСТРОЙ" порушено 16.12.15 р. за заявою ТОВ "СУМИ-ПЕТРОЛ".
02.06.16р. ухвалою господарського суду Дніпропетровської області затверджено реєстр вимог кредиторів у справі № 904/9317/15 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "УНІСТРОЙ".
16.06.16 р. постановою господарського суду визнано Товариство з обмеженою відповідальністю "УНІСТРОЙ" банкрутом. Відкрито ліквідаційну процедуру Товариства з обмеженою відповідальністю "УНІСТРОЙ" строком на 1 рік, до 16.06.17 р. Ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю "УНІСТРОЙ" призначено арбітражного керуючого Толстих Андрія Володимировича.
02.08.16 р. ухвалою ДАГС припинено апеляційне провадження за апеляційною скаргою Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління Державної фіскальної служби України у Дніпропетровській області на постанову господарського суду Дніпропетровської області від 16.06.2016 року у справі №904/9317/15.
10.10.16р. ухвалою ВГСУ відмовлено Державній податковій інспекції у Бабушкінському районі ГУ ДФС у Дніпропетровській області в задоволенні клопотання про звільнення від сплати судового збору за подання касаційної скарги на ухвалу Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 02.08.2016 по справі №904/9317/15. Касаційна скарга Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі ГУ ДФС у Дніпропетровській області на ухвалу Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 02.08.2016 по справі № 904/9317/15 повернута без розгляду.
28.11.16р. до господарського суду Дніпропетровської області від ліквідатора надійшов звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.
Ухвалою господарського суду від 22.12.2016 року в задоволенні клопотання Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська від 13.12.16р. - відмовлено; затверджено звіт ліквідатора про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за період з 16.06.16р. по 28.11.16р.; затверджено ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора; ліквідовано юридичну особу - ТОВ "УНІСТРОЙ".; провадження у справі припинено.
Розглядаючи доводи апеляційної скарги щодо відповідності закону та обґрунтованості винесеної судом першої інстанції оскаржуваної ухвали, суд апеляційної інстанції враховує наступне.
Частиною 2 статті 41 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" встановлено, що ліквідатор з дня свого призначення приймає до свого відання майно боржника, забезпечує його зберігання; виконує функції з управління та розпорядження майном банкрута; проводить інвентаризацію та оцінку майна банкрута; аналізує фінансове становище банкрута; виконує повноваження керівника (органів управління) банкрута; очолює ліквідаційну комісію та формує ліквідаційну масу; пред'являє до третіх осіб вимоги щодо повернення банкруту сум дебіторської заборгованості; заявляє в установленому порядку заперечення щодо заявлених до боржника вимог поточних кредиторів за зобов'язаннями, які виникли під час провадження у справі про банкрутство і є неоплаченими; подає до суду заяви про визнання недійсними правочинів (договорів) боржника; вживає заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб; продає майно банкрута для задоволення вимог, внесених до реєстру вимог кредиторів, у порядку, передбаченому цим Законом; веде реєстр вимог кредиторів; здійснює інші повноваження, передбачені цим Законом тощо.
Згідно ч. 1 ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються: відомості за результатами інвентаризації майна боржника та перелік ліквідаційної маси; відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу; копії договорів купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна; реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів; довідка архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню тощо. Про час та місце судового засідання, у якому має розглядатися звіт і ліквідаційний баланс, господарський суд повідомляє ліквідатора та членів комітету кредиторів. Господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки членів комітету кредиторів або окремих кредиторів виносить ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.
Ухвала суду про затвердження звіту ліквідатора, ліквідаційного балансу є за своєю правовою природою судовим рішенням, яке підсумовує хід ліквідаційної процедури, в якому необхідно повно відобразити обставини, що мають значення для даної справи (вчинення належних дій по виявленню активів та пасивів боржника, зокрема, виявлення ліквідатором кредиторів та дотримання їх процесуальних прав під час розгляду їх грошових вимог, доведення неможливості відновлення платоспроможності боржника внаслідок вжитих ліквідатором заходів, доведення неможливості задоволення визнаних ліквідатором вимог кредиторів за наслідками ліквідації боржника), висновки суду про встановлені обставини і їх правові наслідки повинні бути вичерпними, відповідати дійсності та підтверджуватися достовірними доказами, дослідженими в судовому засіданні.
Разом з тим, ухвала суду про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу є судовим актом, який не тільки встановлює обставини відсутності майна боржника для задоволення вимог кредиторів, дає оцінку повноті дій ліквідатора в ході ліквідаційної процедури, але також підсумовує хід процедури банкрутства та припиняє провадження у справі про банкрутство. В зв'язку з цим, у підсумковому засіданні суду необхідно дати оцінку в цілому здійсненій процедурі банкрутства.
Відповідно до вимог ч. ч. 1, 2 ст. 41 вказаного Закону, ліквідатор - фізична особа, яка відповідно до судового рішення господарського суду організовує здійснення ліквідаційної процедури боржника, визнаного банкрутом, та забезпечує задоволення вимог кредиторів у встановленому цим Законом порядку.
Ліквідатор з дня свого призначення здійснює такі повноваження: приймає до свого відання майно боржника, забезпечує його збереження; виконує функції з управління та розпорядження майном банкрута; проводить інвентаризацію та оцінку майна банкрута; аналізує фінансове становище банкрута; виконує повноваження керівника (органів управління) банкрута; очолює ліквідаційну комісію та формує ліквідаційну масу; пред'являє до третіх осіб вимоги щодо повернення банкруту сум дебіторської заборгованості; має право отримувати кредит для виплати вихідної допомоги працівникам, що звільняються внаслідок ліквідації банкрута, який відшкодовується згідно з цим Законом позачергово за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута; з дня визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури повідомляє працівників банкрута про звільнення та здійснює його відповідно до законодавства України про працю. Виплата вихідної допомоги звільненим працівникам банкрута провадиться ліквідатором у першу чергу за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута, або отриманого для цієї мети кредиту; заявляє в установленому порядку заперечення щодо заявлених до боржника вимог поточних кредиторів за зобов'язаннями, які виникли під час провадження у справі про банкрутство і є неоплаченими; подає до суду заяви про визнання недійсними правочинів (договорів) боржника; вживає заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб; передає в установленому порядку на зберігання документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових документів підлягають обов'язковому зберіганню, на строк не менше п'яти років з дати визнання особи банкрутом; продає майно банкрута для задоволення вимог, внесених до реєстру вимог кредиторів, у порядку, передбаченому цим Законом; повідомляє про своє призначення державний орган з питань банкрутства в десятиденний строк з дня прийняття рішення господарським судом та надає державному органу з питань банкрутства відповідну інформацію для ведення Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство; у разі провадження банкрутом діяльності, пов'язаної з державною таємницею, вживає заходів з ліквідації режимно-секретного органу. Для цього за погодженням із Службою безпеки України визначає склад ліквідаційної комісії режимно-секретного органу, яка формується в установленому законодавством порядку; веде реєстр вимог кредиторів; подає в установленому порядку та у випадках, передбачених Законом України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення", інформацію центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення; здійснює інші повноваження, передбачені цим Законом.
Виходячи із положень ст.ст. 41, 44, 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ліквідаційна процедура направлена на здійснення заходів щодо задоволення в порядку цього Закону вимог кредиторів, шляхом продажу майна банкрута.
Згідно ч. ч. 1, 5 ст. 45 Закону про банкрутство, кошти, одержані від продажу майна банкрута, спрямовуються на задоволення вимог кредиторів у порядку, встановленому цією статтею. Вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються: відомості за результатами інвентаризації майна боржника та перелік ліквідаційної маси; відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу; копії договорів купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна; реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів; довідка архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню; для акціонерних товариств - копія розпорядження про скасування реєстрації випуску акцій, засвідчена Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку; для емітентів цінних паперів - копія звіту про наслідки погашення цінних паперів, засвідчена Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
Звіт ліквідатора має бути схвалений комітетом кредиторів, власником майна (органом, уповноваженим управляти майном) боржника (для державних підприємств або підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків).
Згідно ч. 2 ст. 46 вказаного Закону, якщо за результатами ліквідаційної процедури після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи - банкрута.
Як вбачається з матеріалів справи, в ході здійснення ліквідаційної процедури встановлена та підтверджена кредиторська заборгованість перед кредиторами:
- Публічне акціонерне товариство "Карпатське управління геофізичних робіт" - 39280000,00 грн. - 4 черга задоволення; 2 756,00 грн. - 1 черга задоволення.
- Товариство з обмеженою відповідальністю "СУМИ-ПЕТРОЛ" - 12 180,00 грн. - 1 черга задоволення; 10 615 733 грн. - 4 черга задоволення;
- Державна податкова інспекція у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровській області - 9077,61грн. - 6 черга задоволення; 2756,00 грн. - 1 черга задоволення;
- Арбітражний керуючий Толстих А.В. - 15 890,60грн. - 1 черга задоволення.
Згідно довідок Бабушкінського відділу Державної виконавчої служби Дніпропетровського міського управління юстиції №0314/11694/5 від 08.07.16р., Державної інспекції сільського господарства в Дніпропетровській області №07.1/07.1-09/4186 від 14.07.16р., Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області №350019/04 від 25.07.16р., Державної фіскальної служби України Дніпропетровська митниця ДФС №1394/10/04-50-07 від 02.07.16р., Головного Управління статистики у Дніпропетровській області №05-10/1713 від 12.07.16р., Управління Держгеокадастру у м.Дніпропетровську Дніпропетровської області №33-411-0.6-2489/2-16 від 05.07.16р., Регіонального сервісного центру в Дніпропетровській області №3114-2845 від 23.08.16р., Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку №09/01/15312 від 12.07.16р., Державної авіаційної служби України (Державіаслужба) Департамент льотної придатності №13.2.19-7290 від 22.07.16р., Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, за боржником нерухомого майна, сільськогосподарської техніки, транспортних засобів, земельних ділянок не зареєстровано, виконавчі провадження у відношенні відповідача відсутні, товариство не є власником інших юридичних осіб, не є власником значного пакету акцій.
На підставі Наказу №0801 від 18.07.2016р. "Про організацію та проведення інвентаризації майна ТОВ "УНІСТРОЙ" в ліквідаційній процедурі" ліквідатором проведено інвентаризацію майна ТОВ "УНІСТРОЙ", що оформлено Інвентаризаційним описом основних засобів №01 від 18.08.2016р., Інвентаризаційним описом нематеріальних активів №2 від 18.08.2016р., Інвентаризаційним описом товарно-матеріальних цінностей №3 від 18.08.2016р., Інвентаризаційним описом товарно-матеріальних цінностей, прийнятих на відповідальне зберігання, в оренду №4 від 18.08.2016р., Актом інвентаризації незавершених ремонтів основних засобів №5 від 18.08.2016р., Інвентаризаційним описом грошових коштів та їх еквівалентів №6 від 18.08.2016р., Інвентаризаційним описом цінних паперів та бланків документів суворої звітності №7 від 18.08.2016р., Актом №8 інвентаризації розрахунків з дебіторами з довідкою від 18.08.2016р., Протоколом інвентаризаційної комісії від 18.08.2016р.
Згідно листа ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська №20069/04-62-10-016 від 14.07.2016р. у ТОВ "УНІСТРОЙ" відкриті рахунки в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" (№26001000203014, №26003050003552, 26009050002289, 26059050000286, 26061050000382, 26005050000382, 26045050002878).
Після звернення ліквідатора до наведених банківських установ, надання необхідного пакету документів та переоформлення рахунків, ліквідатором ТОВ "УНІСТРОЙ" залишено рахунок №26005050000382 у ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" як основний, який використовувався в ліквідаційній процедурі, отримано довідку ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" №08.7.0.0.0/16091361554 від 13.09.2016р. про закриття банківських рахунків ТОВ "УНІСТРОЙ" №№26001000203014, 26003050003552, 26009050002289, 26059050000286, 26061050000382, 26045050002878 та виписки по рахунках за період з 16.06.2016р. до дати закриття рахунків.
Згідно отриманої інформації від компетентних установ і організацій, результатів проведеної інвентаризації майна банкрута, будь-яких майнових активів (майна та майнових прав) ТОВ "УНІСТРОЙ", що підлягають включенню до складу ліквідаційної маси та реалізації, ліквідатором ТОВ "УНІСТРОЙ" не виявлено.
На рахунках ТОВ "УНІСТРОЙ" у банківських установах (ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК") станом на дату відкриття ліквідаційної процедури - грошові кошти відсутні.
Отже, за результатами ліквідаційної процедури встановлена відсутність грошових коштів та активів ТОВ "УНІСТРОЙ", які підлягають включенню до ліквідаційної маси.
Кредиторські вимоги в ході ліквідаційної процедури не погашались, у зв'язку з відсутністю майна та грошових коштів у підприємства-банкрута, про що підтверджують довідки реєструючих органів, копії яких містяться в матеріалах справи.
Згідно п. 5 ст. 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.
Таким чином, ліквідатором вчинено всі належні дії по виявленню активів та пасивів боржника, внаслідок вжитих ліквідатором заходів доведено неможливість відновлення платоспроможності боржника та необхідність його ліквідації. Вказані висновки про встановлені обставини відповідають дійсності та підтверджуються доказами, дослідженими судом та долученими до матеріалів справи.
Також враховано, що Протоколом зборів комітету кредиторів №7 ТОВ "УНІСТРОЙ" від 28.11.2016р. було схвалено звіт ліквідатора про результати ліквідаційної процедури.
Відповідно до ст. 115 ЗУ "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора складається з основної та додаткової грошових винагород.
Основна грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора визначається в розмірі двох середньомісячних заробітних плат керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи до введення господарським судом процедури санації боржника або відкриття процедури ліквідації банкрута за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень керуючого санацією або ліквідатора. Розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора не може перевищувати десяти мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень.
Сплата грошової винагороди та відшкодування витрат арбітражного керуючого у зв'язку з виконанням ним повноважень у справі про банкрутство здійснюються за рахунок наявних у боржника коштів, одержаних у результаті господарської діяльності боржника, або коштів, одержаних від продажу майна (майнових прав) боржника.
Витрати арбітражного керуючого, пов'язані з виконанням ним повноважень у справі про банкрутство, відшкодовуються в порядку, передбаченому ЗУ "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Звіт арбітражного керуючого про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат доводиться кредиторам до відома та повинен бути схвалений або погоджений комітетом кредиторів.
28.11.16р. комітетом кредиторів ТОВ "УНІСТРОЙ", зокрема, було прийнято рішення схвалити звіт ліквідатора ТОВ "УНІСТРОЙ" Толстих А.В. про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за період з 16.06.16р. по 28.11.16р.
Відповідно до п.6 ч.1 ст.83 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справі про банкрутство підлягає припиненню, якщо затверджено звіт ліквідатора у порядку, передбаченому ст.46 цього Закону.
З огляду на викладене, та враховуючи, що за результатами ліквідаційного балансу у банкрута не залишилось майна для здійснення своєї статутної діяльності, колегія суддів поділяє висновки суду першої інстанції щодо наявності підстав для затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута та ліквідації ТОВ "УНІСТРОЙ".
Твердження ДПІ, викладені в апеляційній скарзі, щодо передчасного затвердження господарським судом ліквідаційного балансу і звіту ліквідатора, у зв'язку з непроведеним податковою перевірки, є безпідставними. Оскільки відповідно до висновків суду першої інстанції, з якими погоджується колегія суддів, норми Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та Податкового кодексу України не містять положень про те, що підприємство не може бути визнано господарським судом банкрутом або ліквідоване за рішенням суду, у зв'язку з необхідністю проведення позапланової документальної перевірки підприємства банкрута податковим органом.
Як вбачається з матеріалів справи, ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська є кредитором у справі про банкрутство ТОВ "УНІСТРОЙ", відповідно до ухвали про визнання грошових вимог від 24.11.16р., тому повідомлена про порушення та здійснення провадження по справі про банкрутство.
Чинним законодавством про банкрутством не обмежуються повноваження податкових органів на проведення перевірок своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів суб'єктів господарювання, які перебувають у процедурах банкрутства. У будь-якому випадку, здійснення провадження у справі про банкрутство боржника не може бути перешкодою податковому органу у здійсненні ним планової або позапланової перевірки.
Посилання скаржника на судову практику Вищого господарського суду України (постанова ВГСУ від 11.05.2016р. по справі №904/10403/15, від 11.05.2016 по справі №927/967/15, від 26.04.2016 по справі №908/4115/15, від 09.08.2016 по справі №904/1535/16, від 25.10.2016 по справі №904/3777/16, від 08.11.2016 по справі №904/3479/16), колегія суддів не приймає до уваги, оскільки зазначені справи розглядалися за спеціальною процедурою, передбаченою ст.95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Враховуючи викладене, ухвалу господарського суду винесено у відповідності до фактичних обставин справи та вимог чинного законодавства. Доводи скаржника, зазначені в апеляційній скарзі, апеляційним судом не визнаються такими, що можуть бути підставою для скасування чи зміни оскаржуваної ухвали.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 99,101-106 ГПК України, суд, -
Апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська Головного управління Державної фіскальної служби України у Дніпропетровській області залишити без задоволення.
Ухвалу господарського суду Дніпропетровської області від 22.12.2016р. у справі №904/9317/15 залишити без змін.
Постанова набирає законної сили з моменту проголошення і може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого господарського суду України.
Повний текст постанови складено 27.01.2017 року.
Головуючий суддя О.В. Чус
Суддя В.О. Кузнецов
Суддя Л.А. Коваль