копія
№678/371/16-п
№ 3-678-395/16
07 грудня 2016 року Суддя Летичівського районного суду Хмельницької області Ходоровський І.Б. розглянувши матеріали, які надійшли з Летичівського ВП ГУНП України в Хмельницькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жительки вул. Чкалова, 7 смт. Меджибіж Летичівського району Хмельницької області, непрацюючої, на утриманні має дитину,
- за ч. 1 ст. 184 КУпАП,
18.11.2016 року приблизно о 22 год. 55 хв. в с. Требухівці по вул. Б.Хмельницького біля готелю «Меджибізький замок», ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, пив пиво марки «Хмельницьке» 0,5 літра, чим порушив заборону розпивання алкоголю в громадських місцях. Внаслідок таких дій неповнолітнього, його мати ОСОБА_1 не забезпечила належне виховання свого сина.
У судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнала повністю та вказала, що жодним чином не оспорює допущене правопорушення, у вчиненому кається, прикладе усіх зусиль для недопущення подібної поведінки неповнолітнього сина в майбутньому.
Дослідивши матеріали справи приходжу до висновку про доведеність вини ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП, що підтверджується:
протоколом про адміністративне правопорушення від 24.11.2016 року, де зазначені обставини вчинення правопорушення, в графі “пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності” ОСОБА_1 визнала факт правопорушення;
поясненнями ОСОБА_1 від 24.11.2016 року, ОСОБА_3 та ОСОБА_4 від 18.11.2016 року;
протоколом про вчинення адміністративного правопорушення №353417, яким на ОСОБА_2 складено вказаний протокол по ст. 178 ч.1 КУпАП;
Дослідивши матеріали справи, враховуючи, що ОСОБА_1 вину визнала, щиро розкаялась, шкоди державним чи громадським інтересам не заподіяно, має на утримані неповнолітню дитину, вважаю за можливе звільнити її від відповідальності за малозначністю вчиненого правопорушення у відповідності до ст. 22 КУпАП.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 22, 184 ч.1, 284 КУпАП,
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП та за малозначністю вчиненого правопорушення звільнити її від адміністративної відповідальності, обмежитись усним зауваженням, провадження по справі закрити.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена до Апеляційного суду Хмельницької області через Летичівський районний суд особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Суддя підпис ОСОБА_5
Суддя Летичівського
районного суду ОСОБА_5