Ухвала від 22.12.2016 по справі 923/1007/16

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м. Херсон, вул. Театральна, 18

тел. /0552/ 49-31-78

Веб сторінка : ks.arbitr.gov.ua/sud5024/

_____________________________________________________________________________У Х В А Л А

22 грудня 2016 року справа № 923/1007/16

Господарський суд Херсонської області у складі судді Литвинової В.В. при секретарі Горголь О. М., розглянувши справу

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Заготзерно-Високопілля", смт. Високопілля Херсонської області

до:Публічного акціонерного товариства "Енергопостачальна компанія "Херсонобленерго", м. Херсон

про скасування оперативно-господарської санкції

за участю:

представників сторін:

від позивача - ОСОБА_1, представник, дов. від 01.08.2016, ОСОБА_2 представник;

від відповідача - ОСОБА_3, представник, дов. №07/257-16 від 07.11.2016;

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Заготзерно-Високопілля" (позивач) звернулося до господарського суду Херсонської області з позовною заявою, в якій просить скасувати рішення комісії ПАТ "Енергопостачальна компанія "Херсонобленерго" оформлене протоколом засідання комісії № 26 від 27.07.2015р. про застосування опертивно-господарської санкції до ТОВ "Заготзерно-Високопілля" у вигляді проведення донарахування вартості недорахованої електроенергії лічильником та надання додаткового рахунку для розрахунків за спожиту енергію.

В судове засідання прибули уповноважені представники обох сторін.

Позивач у судовому засіданні позовні вимоги підтримує у повному обсязі.

Представник відповідача у судовому засіданні проти позовних вимог заперечує, просить розгляд справи відкласти з посиланням на те, що представник якій супроводжує дану справу знаходитися на лікарняному. Представники відповідача заперечують проти задоволення даного клопотання.

В судовому засідання судом розпочато розгляд справи по суті.

Згідно положень ст. 4-3 ГПК України судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності.

Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, обґрунтовують свої вимоги і заперечення поданими суду доказами.

Господарський суд створює сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі, необхідні умови для встановлення фактичних обставин справи і правильного застосування законодавства.

У зв'язку із необхідністю витребовування у сторін додаткових доказів, суд дійшов висновку про необхідність відкладення розгляду справи.

На підставі викладеного, керуючись ст. 77, ст. 86 ГПК України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи відкласти.

2. Призначити розгляд справи на 05 січня 2017 року о 12:30 за адресою: м. Херсон, вул. Театральна, 18, зал судових засідань № 326

3. Явку в засідання представників сторін з доказами про повноваження, визначеними ст. 28 ГПК України, визнати обов'язковою.

4. Зобов'язати сторони, через канцелярію господарського суду Херсонської області, з супровідним листом, подати:

Позивачу: пояснення у справі з урахуванням відзиву на позов;

Відповідачу: примірник відзиву направити відзиву направити позивачу, докази надати суду;

5. ОСОБА_3 даної ухвали направити учасникам судового процесу.

Суддя В. В. Литвинова

Попередній документ
63659077
Наступний документ
63659079
Інформація про рішення:
№ рішення: 63659078
№ справи: 923/1007/16
Дата рішення: 22.12.2016
Дата публікації: 28.12.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Херсонської області
Категорія справи: