Ухвала від 12.12.2016 по справі 496/1463/15-ц

Номер провадження: 22-ц/785/8914/16

Головуючий у першій інстанції Трушина О. І.

Доповідач Драгомерецький М. М.

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

12.12.2016 року м. Одеса

Суддя Судової палати у цивільних справах апеляційного суду Одеської області Драгомерецький М.М., розглянувши цивільну справу за скаргою ОСОБА_2 на неправомірні дії головного державного виконавця відділу державної виконавчої служби Біляївського міськрайонного управління юстиції Одеської області Олефіра С.В.,-

ВСТАНОВИВ:

У провадженні апеляційного суду Одеської області перебуває цивільна справа за скаргою ОСОБА_2 на неправомірні дії головного державного виконавця відділу державної виконавчої служби Біляївського міськрайонного управління юстиції Одеської області Олефіра С.В., яка надійла із апеляційною скаргою ОСОБА_2.

Відповідно до п.27.4 Інструкції з діловодства у місцевих загальних судах, апеляційних судах, затвердженої наказом Державної судової адміністрації України 17 грудня 2013 року №173 (далі Інструкція), інформація про надходження апеляційної скарги в цивільній чи адміністративній справі вноситься до АСДС. На першій сторінці апеляційної скарги проставляється штамп вхідної кореспонденції із зазначенням дати надходження документа до суду та реєстраційного номера документа.

Проте, в порушення вказаної вимоги, на апеляційній скарзі відсутній штамп вхідної кореспонденції із зазначенням дати надходження документа до суду та реєстраційного номера документа.

Зазначені обставини перешкоджають суду апеляційної інстанції перевірити дотримання апелянтом строків на апеляційне оскарження.

Крім того, відповідно до п. 2.6 Інструкції зазначено, що у разі виявлення відсутності будь-якого документа чи додатка до нього, про це складається акт (Додаток 3) у двох примірниках, один з яких надсилається відправнику, а другий додається до вхідних документів. Таким чином, у додатках до апеляційної скарги апелянтом було зазначено квитанцію про сплату судового збору та копію апеляційної скарги з додатками для сторін у справі. Однак, в матеріалах справи відсутні як зазначені додатки до апеляційної скарги так і акт про їх відсутність.

Відповідно до п. 7 ст. 297 ЦПК України при надходженні неналежно оформленої справи, суддя - доповідач повертає справу до суду першої інстанції, про що постановляє ухвалу із зазначенням строку, протягом якого суд першої інстанції має усунути недоліки.

Керуючись ст. 297 ЦПК України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Цивільну справу за скаргою ОСОБА_2 на неправомірні дії головного державного виконавця відділу державної виконавчої служби Біляївського міськрайонного управління юстиції Одеської області Олефіра С.В. повернути до Біляївського районного суду Одеської області для належного оформлення.

Ухвала апеляційного суду Одеської області оскарженню не підлягає.

Суддя апеляційного суду

Одеської області: М.М.Драгомерецький

Попередній документ
63352690
Наступний документ
63352692
Інформація про рішення:
№ рішення: 63352691
№ справи: 496/1463/15-ц
Дата рішення: 12.12.2016
Дата публікації: 15.12.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Апеляційний суд Одеської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); В порядку ЦПК України; Скарги на дії або бездіяльність державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби, що розглядаються в порядку цивільного судочинства