Справа № 761/28568/16-ц
Провадження № 2/761/7111/2016
Іменем України
24 листопада 2016 року Шевченківський районний суд м.Києва у складі:
головуючого: судді - Притула Н.Г.
при секретарі: Лук'янчук А.О.,
за участю представника позивача: ОСОБА_1,
відповідача: ОСОБА_2,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Києві клопотання відповідача ОСОБА_2 про зупинення провадження у справі, -
11 серпня 2016 року до суду надійшла позовна заява Товариства співвласників багатоквартирного будинку «Комфорт» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги.
Як вбачається із позовної заяви, як на підставу звернення до суду з позовом позивач посилається на протокол №2 від 06.02.2016 року яким визначено розмір витрат на утримання будинку.
Відповідач в судовому засіданні подала заяву про зупинення провадження у справі на тій підставі, що Шевченківським районним судом м. Києва розглядається цивільна справа №761/9425/16-ц за позовом ОСОБА_2 до ТСББ «Комфорт» про припинення дій та визнання правочинів недійсними. Як зазначає відповідач, даний позов не може бути вирішено до вирішення справи до ТСББ «Комфорт».
На підтвердження клопотання відповідач не надала копію ухвали про відкриття провадження у справі та копію позовної заяви.
Представник ТСББ «Комфорт» повідомила, що їй не відомо про підстави та предмет позову. А тому для можливості вирішення клопотання про зупинення провадження у справі судом була оголошена перерва для можливості представнику ознайомитись з матеріалами справи та висловлення думки щодо клопотання.
Представник позивача після ознайомлення з матеріалами справи в судовому засіданні не заперечувала проти задоволення клопотання про зупинення провадження.
Статтею 201 ЦПК України визначено обов'язок суду зупинити провадження у справі, у разі неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного, цивільного, господарського, кримінального чи адміністративного судочинства.
Враховуючи те, що позивач просить стягнути з відповідача заборгованість за житлово-комунальні послуги на підставі розмірів оплати за послуги, які встановлені рішеннями загальних зборів від 15.02.2016 року, зазначені рішення на даний час оспорюються, тому суд приходить до висновку про зупинення провадження по даній справі, оскільки на даний час неможливо вирішити зазначений спір до розгляду справи №761/9425/16-ц.
Керуючись ст. 201 ЦПК України, суд
Клопотання відповідача ОСОБА_2 про зупинення провадження у справі - задовольнити.
Зупинити провадження у справі за позовом Товариства співвласників багатоквартирного будинку «Комфорт» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги(справа №761/28568/16-ц) до набрання законної сили рішенням у справі за позовом ОСОБА_2 до Товариства співвласників багатоквартирного будинку «Комфорт», ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 про припинення дій, які порушують право та визнання недійсними правочинів (справа №761/9425/16-ц).
Ухвала може бути оскаржена протягом п'яти днів з дня її проголошення до Апеляційного суду м. Києва через Шевченківський районний суд м. Києва.
Суддя: Н.Г. Притула