Справа № 201/16212/16-ц
2/201/3477/2016
18 листопада 2016 року м. Дніпро
Суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Демидова С.О. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Дніпропетровськгаззбут» про визнання рахунків та інформації, що в них міститься недостовірними, зобов'язання не висилати рахунки в подальшому, відшкодування моральної шкоди, -
ОСОБА_1 звернувся до суду з вказаним позовом, в якому просить суд визнати неправомірними з 18 січня 2016 року рахунки відповідача у відношенні квартири позивача № 26 в будинку № 39/41 по вул. Жуковського м. Дніпро, а також інформацію, що в них міститься - неправомірними; зобов'язання не висилати рахунки в подальшому; відшкодування моральної шкоди в розмірі 2 000,00 грн.
Ознайомившись з даною позовною заявою вважаю за необхідне відмовити у відкритті провадження у справі з наступних підстав.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 122 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо в провадженні цього чи іншого суду є справа із спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав.
Ухвалою судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Демидової С.О. від 24 жовтня 2016 року відкрито провадження у цивільній справі №201/13149/16-ц за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Дніпропетровськгаззбут» про визнання неправомірним рахунку та інформацію не достовірною, зобов'язання вчинити певні дії та відшкодування моральної шкоди. Предметом даного спору є визнання неправомірними рахунків ТОВ «Дніпропетровськгаззбут» у відношенні квартири АДРЕСА_1 та інформації, що в них міститься; зобов'язання не висилати рахунки в подальшому; відшкодування моральної шкоди в розмірі 2 000,00 грн. + 20,00 грн. за кожний наступний день, починаючи з 19 вересня 2016 року.
Таким чином, оскільки сторони та предмет позову у цивільній справі № 201/13149/16-ц (провадження по якій станом на день постановлення даної ухвали вже відкрито) та у цивільній справі № 201/16212/16-ц - є ідентичними, вважаю за необхідне відмовити у відкритті провадження у цивільній справі № 201/16212/16-ц за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Дніпропетровськгаззбут» про визнання рахунків та інформації, що в них міститься недостовірними, зобов'язання не висилати рахунки в подальшому, відшкодування моральної шкоди.
На підставі викладеного, керуючись п. 3 ч. 2 ст. 122 ЦПК України, -
Відмовити у відкритті провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Дніпропетровськгаззбут» про визнання рахунків та інформації, що в них міститься недостовірними, зобов'язання не висилати рахунки в подальшому, відшкодування моральної шкоди.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області через Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська шляхом подачі в 5-денний строк з дня отримання копії ухвали апеляційної скарги
Суддя С.О. Демидова