Ухвала від 13.02.2012 по справі 6-а-11/11

Справа № 6-а-11/11

УХВАЛА

про заміну сторони в виконавчому провадженні

13 лютого 2012 року Старосинявський районний суд Хмельницької області

Суддя Старосинявського районного суду Хмельницької області Віговський В.О. при секретарі Олійник Л.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Старосинявському районі Хмельницької області про заміну сторони у виконавчому провадженні,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Старосинявського районного суду по справі № 2-а-1245/2011 від 18 серпня 2011 року задоволено позов ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в Старосинявському районі про зобов'язання відповідача нарахувати та виплатити ОСОБА_2 щомісячне підвищення до пенсії за період з 14 січня 2011 року по 18 червня 2011 року включно у розмірі 30 ( тридцяти) відсотків мінімальної пенсії за віком на підставі положень ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» з урахуванням виплат, проведених за вказаний період, виходячи з розміру мінімальної пенсії за віком, встановленого ч.1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Рішення суду вступило в законну силу 01.09.2011 р. На виконання постанови суду Старосинявським районним судом був виписаний виконавчий лист, в якому стягувачем зазначена ОСОБА_2, жителька с. Харківці Старосинявського району.

14 листопада 2011 року ОСОБА_2 померла, в зв'язку з чим постанова суду залишилася не виконаною, тому щоб отримати грошові кошти, які належали за життя спадкодавцеві йому необхідно замінити сторону виконавчого провадження.

В судове засідання заявник не з»явився, в наданій суду заяві просить справу розглянути без його участі, позовні вимоги підтримує.

Представник боржника в судове засідання не з»явився, надав суду заяву в якій заперечив проти вказаних позовних вимог посилаючись на те, що зі смертю стягувача виконавче провадження закривається та кошти, які не були нараховані померлому не є недоотриманою пенсією.

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про можливість задоволення заяви ОСОБА_1 з таких підстав.

Судом оглянуті надані ним докази (копії належно оформлених документів) про викладені вище обставини і суд визнає їх належними.

Відповідно до ст.264 КАСУ та ст.11 Закону «Про виконавче провадження» у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою сторони суд замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.

За наданими суду копіями документів заявник є спадкоємцем ОСОБА_2 в силу ст.1261 ЦК України.

Відповідно до ст.1227 цього ж Кодексу суми пенсій, які належали спадкодавцеві, але не були ним одержані за життя, передаються членам його сім'ї.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.1227, 1261 ЦК України, ст.264 КАСУ, суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву ОСОБА_1 задовольнити.

Замінити стягувача ОСОБА_2, зазначену у виконавчому листі №2-а-1245/2011 від 18.08.2011 року, її правонаступником ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, як сторону подальшого виконавчого провадження.

Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом 5 днів з дня отримання її копії.

Суддя

Старосинявського райсуду ОСОБА_3

Попередній документ
62685656
Наступний документ
62685658
Інформація про рішення:
№ рішення: 62685657
№ справи: 6-а-11/11
Дата рішення: 13.02.2012
Дата публікації: 17.11.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Старосинявський районний суд Хмельницької області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (16.05.2011)
Результат розгляду: заяву (подання, клопотання, скаргу) повернуто
Дата надходження: 11.05.2011
Предмет позову: тимчасове обмеження у праві виїзду громадянина України Іваній Юрія Анатолійовича  за кордон