Ухвала від 31.10.2016 по справі 760/17600/16-к

№ 760/17600/16-к

№1-кс/760/14010/16

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

31. 10. 2016 року слідчий суддя Солом'янського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , за участю слідчого ОСОБА_3 , розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду, в м. Києві клопотання слідчого СВ Солом'янського УП ГУ НП України в м. Києві ОСОБА_3 , погоджене прокурором Київської місцевої прокуратури №9 міста Києва ОСОБА_4 - про тимчасовий доступ до речей і документів, на підставі матеріалів кримінального провадження, зареєстрованого в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за №42015100090000195 від 07.12.2015 року, за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 191 КК України,

ВСТАНОВИВ:

До слідчого судді Солом'янського районного суду м. Києва надійшло клопотання слідчого СВ Солом'янського УП ГУ НП України в м. Києві ОСОБА_3 , погоджене прокурором Київської місцевої прокуратури №9 міста Києва ОСОБА_4 - про тимчасовий доступ до речей і документів, на підставі матеріалів кримінального провадження, зареєстрованого в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за №42015100090000195 від 07.12.2015 року, за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 191 КК України.

Подане клопотання обґрунтоване тим, що досудовим розслідуванням встановлено, що посадові особи ІНФОРМАЦІЯ_1 та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » за попередньою змовою, діючи умисно, з корисливих мотивів, здійснили розтрату бюджетних коштів на суму 157 тис. грн.

Із зібраних матеріалів встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_3 (замовник) укладено договір №66144 від 03.08.2015 з ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " (підрядник), предметом якого являється виконання капітальних робіт по "модернізація та відновлення спортивного майданчику в ІНФОРМАЦІЯ_4 по АДРЕСА_1 " на загальну суму 700 тис. грн. Відповідно до інформації ІНФОРМАЦІЯ_5 перераховано всю суму відповідно до договору та актів виконаних робіт.

З метою встановлення фактичних обставин та використання бюджетних коштів на протязі 2015 року ІНФОРМАЦІЯ_3 , а саме коштів що стосується капітальних ремонтів в ДНЗ, ЗНЗ у Солом'янському районі, залучено спеціаліста, ведучого інженера по технічному нагляду за будівництвом ОСОБА_5 .

За результатами огляду та обстеження виконаних робіт на СОЗШ №69 по модернізації та відновлення спортивного майданчика, спеціалістом ОСОБА_5 складено акт від 19.11.2015, згідно якого встановлено збитки на суму 157 тис.грн.

Відповідно до акту, щодо проведеного огляду виконаних робіт по модернізації та відновленню спортивного майданчику в СЗОШ №69 від 19.11.2015 встановлено, покриття майданчику системи АІБАТАМ 1с виконано не якісно - має не однорідну структуру та численні «латки».

Товщина покриття замість проектної 10 мм, складає 5 мм. Значна частина покриття «латки» не щільне прилягання до основи.

Гімнастичний комплекс УТ118м виконаний не функціонально: рукохід розташований дуже високо (на висоті 3 метри) та травмонебезпечний. Використання рукохіду заборонено.

Фітнесстанція 5810: рукохід розташований дуже високо ( на висоті 2.91 метри) та її травмонебезпечний. Використання рукохіду заборонено.

Металеві конструкції в місцях електрозварювання за два місяці експлуатації поіржавіли та - потребують додаткового покриття фарбою.

М'яч футзальний вартість 1326 грн. не передано школі.

Згідно Акту №1 виконаних робіт за жовтень 2015 року, вартість робіт з улаштування покриття складає 89 263 грн. 42 коп. (без ПДВ) та Акту №2 виконаних робіт за жовтень 2015 вартість становить 135 444 грн. 24 коп. (без ПДВ) Всього виконано робіт без ПДВ на суму 224 707 грн. 55 коп. крім того ПДВ 20% - 44 941 грн. 53 коп. Загальна вартість з ПДВ складає 269 649 грн. 19 коп.

В зв'язку з тим, що порушено норми проекту при виконанні робіт-товщина покриття по факту 5 мм замість проектної товщини 10 мм та в Актах виконаних робіт закладено норми використання витратних матеріалів та їх вартість з розрахунку проектних норм, а фактично вартість робіт завищено в двічі тобто на суму 134 824 грн. 60 коп. (269 649 грн. 19 коп. х 0.5).

Крім цього, згідно висновку експерта за результатами проведення будівельно-технічної експертизи №9-16 від 01.04.2016 встановлено, що вартість невиконаних робіт становить 73 861 тис.грн..

На даному етапі досудового розслідування виникла нагальна необхідність у отриманні інформації про рух коштів ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " (код НОМЕР_1 ) розрахунковий рахунок № НОМЕР_2 , відкритих у Публічному Акціонерному Товаристві " ІНФОРМАЦІЯ_6 " (МФО НОМЕР_3 , код НОМЕР_4 ), яке розташовується за адресою: АДРЕСА_2 .

В ході проведення заходів встановлено, що є реальні підстави вважати, що в діях службових осіб ІНФОРМАЦІЯ_1 та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » є ознаки кримінальних правопорушень.

Слідчий зазначав, що у органа досудового розслідування виникла необхідність у отриманні тимчасового доступу до банківського рахунку ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " (код НОМЕР_1 ) розрахунковий рахунок

№ НОМЕР_2 , відкритих у Публічному Акціонерному Товаристві " ІНФОРМАЦІЯ_6 " (МФО НОМЕР_3 , код НОМЕР_4 ), яке розташовується за адресою: АДРЕСА_2 , з можливістю вилучення відомостей про рух коштів за період з 03.08.2015 по 01.01.2016.

В зв'язку із зазначеним слідчий просив про задоволення клопотання.

В судовому засіданні слідчий клопотання підтримав, посилаючись на викладені в ньому доводи, просив задовольнити.

Слідчим доведено наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, а тому клопотання розглянуто за правилами ч.2 ст. 163 КПК України, без виклику особи, у володінні якої знаходяться речі та документи.

Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; 3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Згідно ч. 6 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Заслухавши пояснення слідчого, дослідивши матеріали, якими обґрунтовується подане клопотання, приходжу до висновку про наявність підстав для задоволення клопотання, так як стороною обвинувачення у судовому засіданні доведена необхідність отримання доступу до вказаних документів, оскільки вони мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, а відомості, які в них містяться, можуть бути використані як докази, довести ті обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів, іншим способом неможливо.

Виходячи із вищезазначеного та керуючись ст. ст. 159, 160, 162-164, 166, 309 КПК України, слідчий суддя,-

УХВАЛИВ:

Клопотання задовольнити.

Надати дозвіл слідчому Солом'янського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_6 та (або) слідчому Солом'янського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_7 , на тимчасовий доступ до речей та документів, а саме до розрахункового рахунку № НОМЕР_2 , належному Товариству з обмеженою відповідальністю " ІНФОРМАЦІЯ_2 " (код НОМЕР_1 ), відкритому у Публічному Акціонерному Товаристві " ІНФОРМАЦІЯ_6 " (МФО НОМЕР_3 , код НОМЕР_4 ), який розташований за адресою: АДРЕСА_2 , з можливістю вилучення відомостей про рух коштів за період з 03.08.2015 по 01.01.2016.

Строк дії ухвали - один місяць з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Попередній документ
62380519
Наступний документ
62380521
Інформація про рішення:
№ рішення: 62380520
№ справи: 760/17600/16-к
Дата рішення: 31.10.2016
Дата публікації: 15.03.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Солом'янський районний суд міста Києва
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); В порядку КПК України; Клопотання слідчого, прокурора, сторони кримінального провадження