Рішення від 26.10.2016 по справі 515/1158/16-ц

Справа № 515/1158/16-ц

Провадження № 2/515/1622/16

Татарбунарський районний суд Одеської області

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(ВСТУПНА ТА РЕЗОЛЮТИВНА ЧАСТИНА)

26 жовтня 2016 року Татарбунарський районний суд Одеської області у складі:

головуючого - судді Тимошенка С.В.

за участю: секретарів Коренчук О.Е.

Дечевої І.І.

представника позивача ОСОБА_9

прокурора Кайкуліної І.О.

відповідача ОСОБА_4

представника третьої особи ОСОБА_5,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м.Татарбунари Одеської області циві- льну справу за позовом Татарбунарської районної державної адміністрації Одеської області в інте- ресах малолітніх дітей: ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8 до ОСОБА_4, третя особа без самостійних вимог щодо предмета спору на сторо- ні позивача - центр соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Тарутинсь- кої районної державної адміністрації Одеської області,

про відібрання дітей від матері без позбавленння

її батьківських прав та стягнення аліментів,

ВСТАНОВИВ:

Зважаючи на складність справи та складність у викладенні повного рішення суду, на що необ- хідно затратити значний час, суд проголошує його вступну та резолютивну частини.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.170, 180-183 СК України, ст.ст.58-60, 208, 209, 213- 215 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги Татарбунарської районної державної адміністрації Одеської області в інтересах малолітніх дітей: ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8 до ОСОБА_4, третя особа без самостійних вимог щодо предмета спору на стороні по- зивача - центр соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Тарутинської ра- йонної державної адміністрації Одеської області, про відібрання дітей від матері без позбавлення її батьківських прав та стягнення аліментів задовольнити.

Відібрати від ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, її малолітніх дітей: доньку ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_2: сина ОСОБА_7, ІНФОРМАЦІЯ_3; доньку ОСОБА_8, ІНФОРМАЦІЯ_4, без позбавлення її батьків- ських прав.

Стягувати з ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає по АДРЕСА_1, на утримання малолітніх дітей: доньки ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_2: сина ОСОБА_7, ІНФОРМАЦІЯ_3; доньки ОСОБА_8, ІНФОРМАЦІЯ_4, аліменти в розмірі 1/2 частини всіх видів заробітку щомісячно, але не менше 30% від прожиткового мінімуму для ди- тини відповідного віку, до досягнення ними повноліття, на користь опікуна, прийомних батьків, батьків вихователів або закладу, де буде утримуватися дитина, починаючи з 20.07.2016 р.

Судові витрати у зв'язку з розглядом справи у виді судового збору віднести на рахунок держа- ви.

Рішення суду може бути оскаржено до апеляційного суду Одеської області протягом 10 днів з дня його проголошення, а особами, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому за- сіданні під час проголошення рішення - протягом 10 днів з дня отримання його копії.

Суддя Тимошенко

Згідно з ч.3 ст.209 ЦПК України, складання повного рішення відкладено на строк 5 днів, який спливає 31 жовтня 2016 року, після чого сторони можуть ознайомитись з повним рішенням.

Суддя Тимошенко

Попередній документ
62256408
Наступний документ
62256410
Інформація про рішення:
№ рішення: 62256409
№ справи: 515/1158/16-ц
Дата рішення: 26.10.2016
Дата публікації: 01.11.2016
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Татарбунарський районний суд Одеської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із сімейних правовідносин