Дата документу 27.09.2016
Справа № 334/4201/16-ц
Провадження № 2/334/2503/16
27 вересня 2016 року суддя Ленінського районного суду м. Запоріжжя Дубина Л.А., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом Концерну «Міські теплові мережі» в особі філії Концерну «МТМ» Дніпровського району м. Запоріжжя до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за надані послуги з централізованого опалення централізованого постачання гарячої води ( підігріву питної води),-
07.07.2016 року з провадження судді Махіборода Н.О. надійшла цивільна справа за позовом Концерну «Міські теплові мережі» в особі філії Концерну «МТМ» Дніпровського району м. Запоріжжя до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за надані послуги з централізованого опалення централізованого постачання гарячої води ( підігріву питної води).
11.07.2016 року у справі відкрито провадження.
Форма і зміст позовної заяви відповідає вимогам ст.ст. 119, 120 ЦПК України.
Підстав для залишення позовної заяви без руху, її повернення, передбачених ст.121 ЦПК України не має.
Керуючись ст. ст. 11-1, 122 ЦПК України,
Прийняти до свого провадження матеріали цивільної справи за позовом Концерну «Міські теплові мережі» в особі філії Концерну «МТМ» Дніпровського району м. Запоріжжя до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за надані послуги з централізованого опалення централізованого постачання гарячої води ( підігріву питної води).
Призначити справу в судове засідання на 10.00. 23.11.2016 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Дубина Л. А.