13 липня 2016 року м.Одеса справа № 815/969/16
Одеський окружний адміністративний суд у складі
головуючого судді Іванова Е.А.
секретар Сакара М.М.
за участю: позивача ОСОБА_1 І представника позивача ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м.Одесі клопотання про продовження зупинення провадження по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 І до Приморського відділу державної виконавчої служби м.Одеси Головного територіального управління юстиції в Одеській області, треті особи без самостійних вимог на предмет спору Державна архітектурно-будівельна інспекція України, ОСОБА_3 про визнання незаконними дій та зобов'язання вчинити певні дії
ОСОБА_1 І звернувся до суду з позовом до Одеського міського управління юстиції в особі Приморського відділу державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції у якому з урахуванням уточнень просить суд зобов'язати посадових осіб Приморського відділу державної виконавчої служби м.Одеси Головного територіального управління юстиції в Одеській області в продовж 2 місяців з часу набрання законної сили рішення за цим позовом виконати усі дії передбачені вимогами статті 75 Закону України «Про виконавче провадження» по примусовому виконанню виконавчого листа №815/4305/14 виданого Одеським окружним адміністративним судом 30.09.2015р.
В судовому засіданні представник позивача заявив клопотання про продовження зупинення провадження через оскарження дій державного виконавця по даному виконавчому провадженню.
Позивач підтримав клопотання представника.
Інші учасники судового процесу в судове засідання не з'явились, про дату час та місце судового засідання повідомлялись належним чином.
Відповідно до ч. 1 ст. 102 КАС України процесуальний строк, встановлений судом, може бути продовжений судом.
Як вбачається з матеріалів справи до клопотання представник позивача додав дві скарги на постанову про зупинення виконавчого провадження та на незаконні дії посадових осіб ДВС до Приморського відділу ГТУЮ в Одеській області та до ГТУЮ в Одеській області, відповідь на які ще не отримав.
Враховуючи обґрунтованість клопотання, з метою дотримання процесуальних строків розгляду справи суд доходить висновку, що воно підлягає задоволенню.
Керуючись ст.156, ст..165 КАС України , суд,
Клопотання представника позивача задовольнити.
Продовжити зупинення провадження у справі № 815/969/16 до 01.09.2016р. до 10год.00хв..
Ухвала набирає законної сили відповідно до ст..254 КАС України.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подання до Одеського апеляційного адміністративного суду через Одеський окружний адміністративний суд апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі застосування судом частини третьої ст.160 КАС України, а також прийняття ухвали у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Повний текст ухвали виготовлений 13 липня 2016р.
Суддя Е.А.Іванов