Провадження №3/711/859/16
Справа № 711/5407/16-п
12 серпня 2016 року суддя Придніпровського районного суду м. Черкаси Піковський В.Ю., розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли з Черкаського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області про притягнення гр. ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, непрацюючого, проживаючого за адресою ІНФОРМАЦІЯ_2 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.187 КУпАП ,-
03.05.2016 року близько 00 год. 40 хв., гр. ОСОБА_1, був відсутнім за адресою проживання, чим вчинив адміністративне правопорушення передбачене ст.187 КУпАП.
Про що, 12.05.2016 року було складено протокол про адміністративне правопорушення серія ЧК 004176.
Також, 05.05.2016 року близько 22 год. 30 хв., гр. ОСОБА_1, був відсутній за адресою проживання, чим порушив умови адміністративного нагляду.
Про що, 12.05.2016 року було складено протокол про адміністративне правопорушення серія ЧК №004177.
01.05.2016 року близько 23 год. 40 хв., гр. ОСОБА_1, перебуваючи під адміністративним наглядом був відсутнім за адресою проживання.
Про що, 12.06.2016 року було складено протокол про адміністративне правопорушення серія ЧК №004175.
В судове засідання гр. ОСОБА_1 не з'явився, причину неявки не повідомив, про час, дату та місце слухання справи був повідомлений.
Відповідно до ч.1 ст.268 КУпАП справу може бути розглянуто без участі особи, яка притягується до адміністративної відповідальності лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
Вважаю, що правопорушник в судове засідання не з'явився без поважних причин, клопотання про відкладення розгляду справи від нього не надходило, а тому справу можна розглянути без участі правопорушника, так як в матеріалах справи достатньо даних, щоб справу розглянути у його відсутності.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що в діях гр. ОСОБА_1 є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.187 КУпАП, а саме: порушення правил адміністративного нагляду особами, щодо яких встановлено такий нагляд.
Відповідно до ч.2 ст.36 КУпАП - якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
Обтяжуючих та пом'якшуючих відповідальність правопорушника обставин судом не виявлено.
Відповідно до ст.38 КУпАП якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення.
Враховуючи, що збігли строки притягнення до адміністративної відповідальності винної особи, вважаю за необхідне провадження по справі закрити.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст.38, 40-1, ч.1 ст.187, 247,283-284, 294 КУпАП, -
Адміністративну справу про притягнення гр. ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.187 КУпАП провадженням закрити, у зв'язку з збігом строків притягнення до адміністративної відповідальності.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Черкаської області протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя: ОСОБА_2