Ухвала від 19.09.2016 по справі 127/19714/16-а

Справа № 127/19714/16-а

Провадження № 2-а/127/699/16

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 вересня 2016 року м. Вінниця

суддя Вінницького міського суду Вінницької області Романюк Л.Ф., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Головного управління пенсійного фонду України у Вінницькій області за участі третьої особи на стороні позивача без самостійних вимог на предмет спору Територіальної організації профспілки працівників хімічної промисловості України про визнання протиправними дій щодо відмови в призначенні пенсії за віком на пільгових умовах, зобов'язання призначити пільгову пенсію за Списком № 2 на підставі заяви про призначення пенсії , -

ВСТАНОВИВ:

15.09.2016 року позивач звернувся до суду з вищезазначеним адміністративним позовом.

Згідно з ч.3 ст.106 КАС України, до позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.

Згідно ч.1 ст.4 Закону України «Про судовий збір» судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» мінімальна заробітна плата в Україні станом на 01.01.2016 року становить 1378 грн.

Відповідно до п.п.1 п.3 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір» ставка судового збору за подання до адміністративного суду адміністративного позову немайнового характеру, який подано фізичною особою, становить 0,4 розміру мінімальної заробітної плати, тобто 551,20 грн.

Водночас, в силу вимог ч.3 ст. 6 Закону України «Про судовий збір», у разі коли в позовній заяві об'єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.

З матеріалів позову вбачається три немайнові вимоги позивача, які відповідно, мають бути оплачені окремими платіжними документами по 551, 20 грн. кожна.

Крім того, в позові не вказано адресу третьої особи, а саме Територіальної організації профспілки працівників хімічної промисловості України.

Відповідно до ч.1 ст.108 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст. 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

Враховуючи вищевикладене, суд залишає позовну заяву без руху та пропонує позивачу усунути вказані вище недоліки позовної заяви в строк до 27 вересня 2016 року.

На підставі вищенаведеного, керуючись ст.ст.108, 160, 165 КАС України, -

УХВАЛИВ:

Матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Головного управління пенсійного фонду України у Вінницькій області за участі третьої особи на стороні позивача без самостійних вимог на предмет спору Територіальної організації профспілки працівників хімічної промисловості України про визнання протиправними дій щодо відмови в призначенні пенсії за віком на пільгових умовах, зобов'язання призначити пільгову пенсію за Списком № 2 на підставі заяви про призначення пенсії залишити без руху та надати позивачу строк для усунення вказаних недоліків до 27 вересня 2016 року, але не більше п'яти днів з дня отримання копії даної ухвали.

У разі невиконання вказаних недоліків, дана позовна заява буде вважатися неподаною та повернута позивачу.

Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції у порядку та строки встановлені ст.ст. 185-187 КАС України.

Суддя: