Справа № 580/1359/16-ц
Номер провадження 2/580/544/16
про відкриття провадження
"12" вересня 2016 р. м.Лебедин
Суддя Лебединського районного суду Сумської області Гура А. О.,
розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання повнолітнього сина у зв'язку з навчанням,
Позивачка звернулася до суду з вищезазначеним позовом до відповідача, мотивуючи свої вимоги тим, що відповідач є батьком ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який на даний час є студентом вищого комунального навчального закладу Сумської обласної ради «Лебединського педагогічного училища» ім. А.С. Макаренка і навчається на денній формі навчання, на бюджетній основі. У зв'язку з навчанням на денній формі, останній не має можливості працевлаштуватися, стипендію яку він отримує складає лише 677 грн. на місяць. . Відповідач ніякої допомоги у навчанні дитини не надає, хоча має на це можливість, так як займається підприємницькою діяльністю, отримує доходи та має можливість матеріально допомагати синові. Тому вона звернулася до суду і просить стягнути з відповідача аліменти на її користь на утримання повнолітнього сина в зв'язку з навчанням в розмірі ? частини від усіх видів доходів відповідача до досягнення сином 23 років.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст. ст. 119-120 ЦПК України.
Керуючись ст. ст. 11, 122 ЦПК України, суд
Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання повнолітнього сина у зв'язку з навчанням.
Призначити попереднє судове засідання на 22.09.2016 року о 09 год. 00 хв.
Направити відповідачеві копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати подати в строк до 22.09.2016 року письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя А. О. Гура