Справа № 1-п-13/09
04 вересня 2009 року смт Іваничі
Іваничівський районний суд Волинської області
в складі: головуючого - судді Дильного Г.М.
при секретареві Кирилюк Л.М.
за участю прокурора Леміщака Д.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні постанову начальника СВ Іваничівського РВ УМВС України у Волинській області про закриття кримінальної справи в зв'язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності, -
до Іваничівського районного суду, для вирішення питання про закриття кримінальної справи у зв'язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності, надійшла кримінальна справа № 15-109-94 разом з відповідною постановою дізнавача СД Іваничівського РВ УМВС України у Волинській області, погодженою з прокурором Іваничівського району,
Вивчивши матеріали кримінальної справи, вислухавши думку прокурора, який вважав, що справа підлягає закриттю, суд приходить до висновку, що постанова начальника СВ Іваничівського РВ УМВС є обґрунтованою і підлягає задоволенню з наступних на підстав.
Як свідчать матеріали кримінальної справи, в період з 19 години 15 серпня 1994 року до 02 години 16 серпня 1994 року невстановленою особою був викрадений мотоцикл марки „Мінськ" НОМЕР_1, який належить ОСОБА_1 з подвір'я ОСОБА_2, жителя АДРЕСА_1. 26 серпня 1994 року начальником СВ Іваничівського РВ УМВС по даному факту було порушено кримінальну справу № 15-109-94 за ч. 2 ст. 140 КК України ( редакції 1960 року). 27 квітня 1995 року дізнання по кримінальній справі було зупинене у відповідності з п. 3 ст. 206 КПК України. 26 серпня 2009 року досудове слідство по кримінальній справі було відновлено. В ході досудового слідства осіб, що вчинили даний злочин, встановлено не було.
У зв'язку з тим, що з моменту вчинення злочину минуло 15 років, 26 серпня 2009 року дізнавачем СД Іваничівського РВ УМВС винесено постанову, затверджену начальником Іваничівського РВ УМВС та погоджену з прокурором Іваничівського району, про направлення даної кримінальної справи до суду для вирішення питання про її закриття в зв'язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності.
Згідно ч.3 ст. 11-1 КПК України, якщо вході досудового слідства протягом строків, зазначених у ч.1 ст.49 КК України, не встановлено особу, яка вчинила злочин, прокурор або слідчий за згодою прокурора направляє кримінальну справу до суду, для вирішення питання про її закриття за підставою, передбаченою частиною другою цієї статті.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 11-1 КПК України, ст. 49 КК України, суд -
Кримінальну справу № 15-109-94 по факту викрадення мотоциклу марки „Мінськ" НОМЕР_1, належного ОСОБА_1., закрити у зв'язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Волинської області протягом 7 діб з дня її проголошення через Іваничівський районний суд.
Суддя Г.М. Дильний