Ухвала від 14.12.2007 по справі 2-О-249/07

Справа №2-О-249/07р.

УХВАЛА

14 грудня 2007 року м.Мукачево

МУКАЧІВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

в складі: головуючого Слюсарчука В.М.

при секретарі Мушак К.М.

з участю заявника ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Мукачево цивільну справу за позовом ОСОБА_2, зацікавлені особи: Мукачівська міська державна нотаріальна контора, ОСОБА_3 про встановлення юридичного факту, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом про встановлення юридичного факту.

Заявник ОСОБА_1 в судовому засіданні подав заяву в якій просить заяву про встановлення юридичного факту, а саме в частині зобов'язання Мукачівської державної нотаріальної контори про видання свідоцтва про право на спадщину - 1/5 частку квартири АДРЕСА_1 - залишити без розгляду.

На підставі п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

Керуючись п.5 ч.1 ст.207, 293, 294 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву ОСОБА_2, зацікавлені особи: Мукачівська міська державна нотаріальна контора, ОСОБА_3 про встановлення юридичного факту, а саме в частині зобов'язання Мукачівської державної нотаріальної контори про видання свідоцтва про право на спадщину -1/5 частку квартири АДРЕСА_1 - залишити без розгляду.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом 5 днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Попередній документ
5989505
Наступний документ
5989507
Інформація про рішення:
№ рішення: 5989506
№ справи: 2-О-249/07
Дата рішення: 14.12.2007
Дата публікації: 07.04.2010
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області
Категорія справи: