Ружинський районний суд Житомирської області
Справа № 291/738/16-к
1-кс/291/173/16
Україна
Ружинський районний суд Житомирської області
Іменем України
03 серпня 2016 року
Слідчий суддя Ружинського районного суду Житомирської області ОСОБА_1 ,за участю секретаря ОСОБА_2 ,прокурора ОСОБА_3 , слідчого ОСОБА_4 , розглянувши клопотання слідчого Ружинського ВП Бердичівського ВП ГУНП в Житомирській області ОСОБА_4 по кримінальному провадженню, внесеному до ЄРДС за № 12016060290000120 від 22.04.2016р. за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.190 КК України, про надання тимчасового доступу до речей і документів,
встановив :
До Ружинського районного суду Житомирської області надійшло клопотання слідчого Ружинського ВП Бердичівського ВП ГУНП в Житомирській області про надання тимчасового доступу до речей і документів.
Згідно клопотання, в період з 01 по 13 квітня 2016 року невідома особа, яка представлялась ОСОБА_5 , використосуючи мобільний телефон з номером СІМ: НОМЕР_1 , телефонувала на мобільний термінал потерпілого ОСОБА_6 з № СІМ: НОМЕР_2 . Під час розмов, ввійшовши в довіру до потерпілого , вказана невідома особа переконала останнього перерахувати йому кошти за послідуючу поставку шин до автомобіля.
13.04.2016р. близько 15 год. 00хв. потерпілий ОСОБА_6 перерахував грошові кошти в сумі 8000 грн. на картковий рахунок № НОМЕР_3 ,відкритий на ім'я ОСОБА_5 , який назвала йому вищевказана особа, проте обіцяного товару не отримав.
Таким чином, невідома особа заволоділа грошовими коштами потерпілого в сумі 8000 грн.
Слідчий просить надати тимчасовий доступ до документів, які знаходиться в оператора мобільного зв'язку ПрАТ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " , а саме: роздруківок з'єднань по мобільному терміналу терміналу особи, яка телефонувала потерпілому з метою введення останнього в оману, з номером СІМ: НОМЕР_1 за період з 00год.00 хв. 01 квітня 2016 року по час надання документів з наданням виду, дати, часу, тривалості з'єднання, номера абонента "А", ІМЕІ абонента "А", номера абонента "Б", ІМЕІ абонента "Б", LAC, CID, азимут базової станції і адреси розташування перерахованих базових станцій, з яких виходив на зв'язок власник мобільного терміналу, та
2
роздруківки вхідних та вихідних дзвінків та СМС повідомлень по по мобільному терміналу особи, яка телефонувала потерпілому з метою введення останнього в оману, з номером СІМ: НОМЕР_1 за період з 00год.00 хв. 01 квітня 2016 року по час надання документів, з наданням можливості вилучення вказаних документів.
Заслухавши слідчого та прокурора, які підтримали клопотання, дослідивши додані до клопотання матеріали, вважаю, що є достатні підстави надати тимчасовий доступ до зазначеної інформації з наступних підстав.
В провадженні Ружинського ВП Бердичіського ВП ГУНП в Житомирській області перебуває кримінальне провадження за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою , яке вчинено 13.04.2016р. невідомою особою внаслідок отримання грошових коштів на картковий рахунок № № НОМЕР_3 , шляхом введення потерпілого ОСОБА_6 в оману під час телефонування на його мобільний телефон з ІСІМ: НОМЕР_2 з мобільного телефону СІМ: НОМЕР_1 .
В ході розслідування не вдалось встановити місцезнаходження викраденого майна та особу яка може ним володіти.
Таким чином тимчасовий доступ до зазначених документів, а саме: роздруківки з'єднань викраденого мобільного телефону, роздруківки вхідних та вихідних дзвінків і СМС повідомлень по вказаних мобільних телефонах може мати значення для розслідування даного кримінального провадження, а саме: встановлення осіб, які можуть підозрюватись у вчиненні вказаного злочину, а також встановлення місцезнаходження викраденого майна.
Керуючись ст.ст. 159, 160, 162 п. 7 КПК України, слідчий суддя -
Клопотання задовольнити.
Надати слідчому СВ Ружинського ВП Бердичівського ВП ГУНП в Житомирській області ОСОБА_7 чи за її письмовим дорученням уповноваженій особі Ружинського ВП Бердичівського ВП ГУ НП в Житомирській області тимчасовий доступ до документів, які знаходиться в оператора мобільного зв'язку ПрАТ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " , а саме:
- роздруківок з'єднань по мобільному терміналу по мобільному терміналу особи, яка телефонувала потерпілому для отримання відомостей, з номером СІМ: НОМЕР_1 за період з 00год.00 хв. 01 квітня 2016 року по час надання документів з наданням виду, дати, часу, тривалості з'єднання, номера абонента "А", ІМЕІ абонента "А", номера абонента "Б", ІМЕІ абонента "Б", LAC, CID, азимут базової станції і адреси розташування перерахованих базових станцій, з яких виходили на зв'язок власники мобільних терміналів;
-роздруківок вхідних та вихідних дзвінків та СМС повідомлень по мобільному терміналу особи, яка телефонувала потерпілому для отримання відомостей, з номером СІМ: НОМЕР_1 за період з 00год.00 хв. 01 квітня 2016 року по час надання документів;
з наданням можливості вилучення вказаних документів.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей та документів за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей та документів на підставі ухвали, слідчий суддя має право постановити ухвалу на проведення обшуку з метою відшукання і вилучення зазначених предметів та речей.
Строк дії ухвали - до 01 вересня 2016 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1 .