Справа № 509/5322/13-ц
про залишення позовної заяви без руху
29 листопада 2013 року смт. Овідіополь
Суддя Овідіопольського районного суду Одеської області Гандзій Д.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Барабойської сільської ради Овідіопольського району Одеської області про зобов'язання вчинити певні дії, -
Пред'явлена позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам ст.ст. 119, 121 ЦПК України.
Відповідно п. 3 ч. 2 ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити зміст позовних вимог.
Відповідно п.п. 5, 6 ч. 2 ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги та зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування.
Відповідно до ч. 4 ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом.
Відповідно до ч. 5 ст. 119 ЦПК України до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору.
Позивачем ОСОБА_1 при подачі позовної заяви - не зазначив посилання на обставини, якими він обґрунтовує свої вимоги, які взагалі - відсутні у позові, а також не зазначені докази, які підтверджують кожну обставину, а також в позовній заяві не зазначені вимоги до відповідача.
Крім того, позивачем не додано квитанції про сплату судового збору або клопотання про звільнення від сплати судового збору з зазначенням підстав згідно із Законом України «Про судовий збір».
Отже, позивачу ОСОБА_1, необхідно, вказати посилання на обставини, якими він обґрунтовує свої вимоги, зазначити докази, які підтверджують кожну обставину та зазначити вимоги до позивача, а також сплатити судовий збір або подати клопотання про звільнення від сплати судового збору з зазначенням підстав згідно із Законом України «Про судовий збір».
Відповідно до ст. 121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Керуючись ст. 119-121 ЦПК України, -
Позовну заяву ОСОБА_1 до Барабойської сільської ради Овідіопольського району Одеської області про зобов'язання вчинити певні дії - залишити без руху, надавши строк до 11 грудня 2013 року для усунення недоліків.
У разі невиконання ухвали суду в зазначений строк позовну заяву вважати неподаною та повернути позивачеві зі всіма доданими до неї документами.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Овідіопольського
районного суду ОСОБА_2