"07" липня 2016 р.справа № 176/2153/15-а (2-а/176/35/16)
Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Ясенова Т.І., перевіривши на відповідність вимогам Кодексу адміністративного судочинства України апеляційну скаргу П'ятихатського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області на постанову Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області від 04 січня 2016 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м.Жовті Води Дніпропетровської області про оскарження дій суб'єкта владних повноважень щодо утримання сум переплаченої пенсії,-
30 травня 2016 року П'ятихатським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Дніпропетровської області подано апеляційну скаргу на постанову Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області від 04 січня 2016 року та клопотання про відстрочення сплати судового збору.
Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 06 червня 2016 року відмовлено в задоволенні клопотання про відстрочення сплати судового збору, апеляційну скаргу П'ятихатського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області залишено без руху у зв'язку з її невідповідністю вимогам статті 187 КАС України, а саме, до апеляційної скарги не додано документ про сплату судового збору.
Судом встановлено строк п'ятнадцять днів з моменту отримання управлінням копії ухвали про залишення апеляційної скарги без руху для усунення недоліків шляхом направлення до суду апеляційної інстанції оригіналу документу про сплату судового збору в розмірі 535 грн. 92 коп.
Відповідно до рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення, управлінням отримано копію ухвали про залишення апеляційної скарги без руху 07 червня 2016 року.
Станом на 07 липня 2016 року вимоги ухвали Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду про залишення апеляційної скарги без руху П'ятихатським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Дніпропетровської області не виконано.
На підставі частини 3 статті 189 КАС України, до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 КАС України, застосовуються правила статті 108 КАС України, у відповідності до яких апеляційна скарга підлягає поверненню.
Враховуючи, що у встановлений судом строк вимоги ухвали про залишення апеляційної скарги без руху П'ятихатським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Дніпропетровської області не виконано, апеляційна скарга підлягає поверненню.
Керуючись ст. ст. 108, 189, 205, 206 КАС України, -
Апеляційну скаргу П'ятихатського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області на постанову Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області від 04 січня 2016 року у справі №176/2153/15-а (2-а/176/35/16) - повернути.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до адміністративного суду касаційної інстанції протягом двадцяти днів.
Суддя Т.І. Ясенова