справа № 3-1123/08
05.06.2008 року, суддя Володарського районного суду Київської області Ткаченко О.В., розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли від ВДАІ Володарського РВ ГУ, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працює, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 122 ч. 1 КУпАП, -
ОСОБА_1, 14.05.08 року о 15 годин 00 хвилин в м. Києві по вул. Хрещатик, керуючи автотранспортним засобом марки ВАЗ 21114, державний номер НОМЕР_1, проїхав перехрестя вул. Хрещатик - Інститутська на заборонений (червоний) сигнал світлофора, чим порушив п. 8.7.3 с. ПДР України та вчинив правопорушення, передбачене ст. 122 ч. 1 КУпАП.
ОСОБА_1, вину визнав, розкаявся.
Враховуючи, що факт скоєння правопорушення знайшов своє підтвердження в суді, керуючись ст. 122 ч. 1 КУпАП, -
Піддати, ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, адміністративному стягненню у вигляді - попередження. Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.