61022, м.Харків, пр. Науки, 5
15.06.2016 Справа № 905/1987/16
Господарський суд Донецької області у складі судді Уханьової О.О., розглянувши матеріали позовної заяви:
за позовом - Товариства з обмеженою відповідальністю «БАЯРД ДОН» м. Харків
до відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю «Соціальне відродження
Донбасу» смт. Мирне Волноваського району Донецької області
про стягнення 139191,64грн.
визнав такими, що відповідають нормам ст.ст.54-57 Господарського процесуального кодексу України і достатніми для прийняття заяви до розгляду.
Керуючись ст.ст. 64-65 ГПК України, суд -
Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі 905/1987/16.
Судове засідання призначити на 13.07.2016 року об 11:20 год., яке відбудеться у приміщенні суду, кімната № 321.
До дня слухання спору пред'явити документи та виконати наступні дії:
Позивачу надати:
- оригінали всіх документів на які є посилання в позовній заяві (для огляду в судовому засіданні);
- докази направлення претензії №102/16 від 08.04.2016р.
Відповідачу надати:
- письмовий відзив на позов з посиланням на діюче законодавство України з наданням в обґрунтування оригіналів документів, докази направлення відзиву на позов позивачу з описом вкладення.
Копії документів, що надаються повинні бути засвідчені належним чином згідно п.5.27 наказу Держстандарту України №4163-2003 „Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів”, і подаються супровідним листом.
Явка представників сторін обов'язкова. Представникам сторін при собі мати документ, що посвідчує особу.
За ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до 1700грн. відповідно до п. 5 ст. 83 ГПК України.
Суддя О.О. Уханьова