Постанова від 13.06.2016 по справі 826/1061/15

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Київ

13 червня 2016 року письмове провадження № 826/1061/15

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Арсірія Р.О., вирішив адміністративну справу

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Укрінком"

до Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації,

Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),

Київської міської державної адміністрації,

третя особа: Приватне підприємство "Будмаш"

про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії.

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія "Укрінком" (далі - позивач) звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до відповідачів в якому просить:

- визнати незаконними дії та рішення Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Київської міської державної адміністрації по наданню висновку від 20.07.2007 №09-7267 про погодження проекту відведення земельної ділянки ПП "БУДМАШ" по вул. Кадетський Гай у Солом'янському районі м. Києва для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення та підземними паркінгами;

- визнати незаконними дії та рішення Головного управління земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації по наданню висновку №05-422 від 19.05.2009 про погодження проекту відведення земельної ділянки ПП "БУДМАШ" по вул. Кадетський Гай у Солом'янському районі м. Києва для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення та підземними паркінгами;

- визнати незаконними дії та рішення секції містобудування та архітектури архітектурно-містобудівної ради при Головному управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Київської міської державної адміністрації від 12.07.2007 про погодження містобудівного обґрунтування внесення змін до містобудівної документації та визначення параметрів будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення та підземними паркінгами на вул. Кадетський Гай в Солом'янському районі м. Києва.

В обґрунтування позовних вимог посилається на рішення Солом'янського районного суду м. Києва від 24.12.2008 у справі № 2-4827/08, відповідно до якого за ним визнано право власності на складські приміщення літ. «А», по вул. Кадетський Гай, 6/1 в м. Києві загальною площею 183,4 кв.м. та на складські приміщення літ. «Б», по вул. Кадетський Гай, 6/1 в м. Києві загальною площею 679,2 кв.м., які розташовані на земельній ділянці площею 2532,99 кв.м. по вул. Кадетський Гай, 6/1 в м. Києві кадастровий номер 72:258:006.

Проте, як стверджує позивач, третя особа на підставі свого клопотання до Київської міської ради про надання у користування земельної ділянки по вул. Кадетський Гай для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення та підземними паркінгами та отриманої Згоди Київського міського голови на розроблення документації із землеустрою замовив розробку відповідного проекту відведення у КП «Київський інститут земельних відносин».

Проект відведення земельної ділянки ПП «БУДМАШ» для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення та підземними паркінгами, розроблений КП «Київський інститут земельних відносин» був погоджений з Головним управлінням земельних ресурсів за № 05-422 від 19.05.2009 р. з порушенням прав ТОВ «Компанія «Укрінком». А саме, 1630,62 кв.м. земельної ділянки, якою користується ТОВ «Компанія «Укрінком» згідно меж за кадастровою справою № 72:258:006 та на якій знаходяться об'єкти нерухомості, було в проекті відведення передано ПП «БУДМАШ» без узгодження з ТОВ «Компанія «Укрінком».

Згідно поданого на розгляд суду позову, позивач стверджує, що третя особа вживає заходів до самовільного, без згоди позивача, як землекористувача, на зайняття 1 630,62 кв.м. земельної ділянки, яка, як вважає позивач, належить йому на праві постійного користування, оскільки за ним визнано згідно наведеного вище рішення суду право власності на складські приміщення, які розташовані на спірній земельні ділянці, для чого відповідач подав на узгодження для укладення договору оренди відповідну технічну документацію, почав обладнувати огорожу через займану підприємством позивача земельну ділянку.

З огляду на вказане позивач вважає, що висновки Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища (висновок від 20.07.2007р. №09-7267) та Головного управління земельних ресурсів (висновок №05-422 від 19.05.2009р.), рішення секції містобудування та архітектури архітектурно-містобудівної ради при Головному управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 12.07.2007р. зроблені та винесені незаконно без урахування землекористування ТОВ «Компанія «Укрінком» земельною ділянкою площею 2 532,99 кв.м. по вул. Кадетський Гай, 6/1 в м. Києві кадастровий номер 72:258:006, в тому числі для обслуговування зареєстрованих в БТІ м. Києва об'єктів нерухомості, що належать йому на правах приватної власності. Вважає, що оскільки ТОВ "Компанія "Укрінком" письмової згоди на використання його земельної ділянки ПП «Будмаш» не надавало, то вищевказані висновки відповідачів зроблені з порушенням вимог ч. 2 ст. 123 ЗК України та мають бути визнані незаконними.

В судових засіданнях представник позивача підтримав заявлені позовні вимоги, просив позов задовольнити повністю.

Представник відповідача 1 у судові засідання не з'явився причини неявки суду не повідомив, про розгляд справи повідомлявся належним чином.

Представники відповідачів 2,3 проти позову заперечували, вказуючи на безпідставність та необґрунтованість позовних вимог.

Суд, відповідно до ч. 6 ст. 128 КАС України, ухвалив розглядати справу у письмовому провадженні на підставі наявних матеріалів справи.

Дослідивши матеріали адміністративної справи, заслухавши представників сторін та з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, судом встановлено наступне.

Рішенням Солом'янського районного суду м. Києва від 24.12.2008 р. у справі № 2-4827/08 за Товариством з обмеженою відповідальністю «Компанія «Укрінком» визнано право власності на складські приміщення літ. "А", по вул. Кадетський Гай, 6/1 в м. Києві загальною площею 183,4кв.м. та на складські приміщення літ. "Б", по вул. Кадетський Гай, 6/1 в м. Києві загальною площею 679,2 кв.м., які розташовані на земельній ділянці площею 2 532,99 кв.м. по вул. Кадетський Гай, 6/1 в м. Києві кадастровий номер 72:258:006.

Вказане рішення зареєстроване в Київському міському БТІ 16.03.2010р. у реєстровій книзі №202п-240 за реєстровим номером 9875п.

За поданими суду поясненнями Позивач користується земельною ділянкою на який розташована будівля. Площа земельної ділянки за даними позивача 2 532,99 кв.м., розташована вона по вул. Кадетський Гай, 6/1 в м. Києві (кадастровий номер, що наведено представником позивача - 72:258:006).

Згідно матеріалів справи, вказане рішення Солом'янського районного суду міста Києва від 24.12.2008 по справі № 2-4827/08 скасовано Апеляційним судом м. Києва 18 червня 2015 року (22-ц/796/5661/2015) й ухвалено нове рішення, яким в позові АТЗТ «Укрінком» про визнання права власності на приміщення відмовлено.

Внаслідок прийняття вказаного рішення Апеляційним судом міста Києва, у ТОВ «Компанія «Укрінком» відсутнє право власності на складські приміщення літ. «А», по вул. Кадетський Гай, 6/1 в м. Києві загальною площею 183,4 кв.м. та на складські приміщення літ. «Б», по вул. Кадетський Гай, 6/1 в м. Києві загальною площею 679,2 кв. м., та, як наслідок, відсутні права на земельну ділянку площею 2 532,99 кв.м. по вул. Кадетський Гай, 6/1 в м. Києві.

Судом також встановлено, що 03 березня 2007 року ПП «Будмаш» подало до Київської міської ради клопотання (заяву) про надання у користування в оренду на 5 років земельної ділянки за місцем розташуванням (адресою): Солом'янський район, вул. Кадетський Гай, орієнтовний розмір 1,9 га, цільове призначення - для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення та підземними паркінгами.

29 березня 2007 року Київською міською радою на підставі позитивного висновку постійної комісії Київради з питань земельних відносин (протокол від 27 березня 2007 року) було надано згоду №Д-2623 на розроблення документації із землеустрою.

12 липня 2007 року Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища погоджено містобудівне обґрунтування внесення змін до містобудівної документації та визначення параметрів будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення та підземними паркінгами на вул. Кадетський Гай в Солом'янському районі м. Києва.

На підставі договору №631 від 29 березня 2007 року КП «Київський інститут земельних відносин» підготовлено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП «Будмаш» для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення та підземними паркінгами на вул. Кадетський Гай у Солом'янському районі, який було погоджено Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища (висновок від 17 квітня 2007 року №19-3639, погодження від 20 липня 2007 року №09-7267), Головним санітарним лікарем м. Києва (висновок від 09 липня 2007 року №5291); Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в м. Києві (висновок від 19 жовтня 2007 року №05-08/4726); Головним управлінням охорони культурної спадщини (експертне заключення від 18 березня 2009 року №1727); Головним управлінням земельних ресурсів (висновок від 19 травня 2009 року №05-4522).

Відповідно до листа Державного комітету України із земельних ресурсів від 15 червня 2009 року №7053/23/11-09 проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП «Будмаш» для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення та підземними паркінгами на вул.Кадетський Гай в Солом'янському районі м.Києва обов'язковій державній експертизі не підлягає.

19 червня 2009 року кадастрова справа Д-2623 була передана Головним управлінням земельних ресурсів до Київської міської ради для розгляду.

Також, з матеріалів справи вбачається, що рішенням Господарського суду м.Києва від 10 лютого 2010 року у справі №32/35, яке набрало законної сили, позов ПП «Будмаш» до Київської міської ради, Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) про визнання права на оренду земельної ділянки задоволено повністю, визнано з 19.07.2009 право ПП «Будмаш» на оренду земельної ділянки по вул. Кадецький Гай в Солом'янському районі м. Києва; зобов'язано Головне управління земельних ресурсів виконавчого органу КМР (КМДА) належним чином оформити, видати та зареєструвати договір оренди.

Спірні відносини, що склались між сторонами, регулюються Конституцією України, Земельним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», який визначає систему та гарантії місцевого самоврядування в Україні, засади організації та діяльності, правового статусу і відповідальності органів та посадових осіб місцевого самоврядування (в редакції, що була чинною на момент прийняття оскаржуваних рішень).

Відповідно до ч.2 ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження.

Відповідно до п. «а», «в» ст.9 Земельного кодексу України до повноважень Київської і Севастопольської міських рад у галузі земельних відносин на їх території належить, зокрема, розпорядження землями територіальної громади міста; надання земельних ділянок у користування із земель комунальної власності відповідно до цього Кодексу.

В силу ч.ч.1, 2 ст.116 Земельного кодексу України (в редакції, що була чинною на час звернення ПП «Будмаш» з клопотанням) громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування та державних органів приватизації щодо земельних ділянок, на яких розташовані об'єкти, які підлягають приватизації, в межах їх повноважень, визначених цим Кодексом. Набуття права на землю громадянами та юридичними особами здійснюється шляхом передачі земельних ділянок у власність або надання їх у користування.

Згідно ст.124 Земельного кодексу України (в редакції, що була чинною на час звернення ПП «Будмаш» з клопотанням) передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування шляхом укладення договору оренди земельної ділянки. Передача в оренду земельних ділянок громадянам і юридичним особам із зміною їх цільового призначення та із земель запасу під забудову здійснюється за проектами відведення в порядку, встановленому статтями 118, 123 цього Кодексу.

Згідно ч.ч.3-6 ст.123 Земельного кодексу України (в редакції, що була чинною на час звернення ПП «Будмаш» з клопотанням) юридична особа, зацікавлена в одержанні земельної ділянки у постійне користування із земель державної або комунальної власності, звертається з відповідним клопотанням до районної, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій або сільської, селищної, міської ради. До клопотання про відведення земельної ділянки додаються матеріали, передбачені частиною п'ятнадцятою статті 151 цього Кодексу, документи, що обґрунтовують її розмір, призначення та місце розташування. Відповідна районна державна адміністрація або сільська, селищна, міська рада розглядає клопотання у місячний строк і дає згоду на розроблення проекту відведення земельної ділянки. Проект відведення земельної ділянки погоджується із землекористувачем, органом по земельних ресурсах, природоохоронним і санітарно-епідеміологічним органами, органами архітектури та охорони культурної спадщини і після одержання висновку державної землевпорядної експертизи по об'єктах, які їй підлягають, подається до відповідної державної адміністрації або сільської, селищної, міської ради, які розглядають його у місячний строк і, в межах своїх повноважень, визначених цим Кодексом, приймають рішення про надання земельної ділянки.

Особливості та процедуру надання в постійне користування та передачі в оренду земельних ділянок в м. Києві фізичним та юридичним особам та оформлення права користування землею на підставі прийнятих Київською міською радою рішень визначено Регламентом розгляду питань щодо набуття та реалізації права користування землею в м.Києві, затвердженим рішенням Київської міської ради від 15 липня 2004 року №457/1867 (в редакції, що була чинною на час спірних правовідносин).

Частинами 1,4 ст.3 вказаного Регламенту визначено, що зацікавлена особа, яка має намір одержати земельну ділянку в оренду або у постійне користування, звертається з відповідним клопотанням (заявою) до Київради згідно з додатком 1 до цього Регламенту. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробляється на підставі дозволу Київської міської ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Як зазначалося, 29 березня 2007 року Київською міською радою на підставі позитивного висновку постійної комісії Київради з питань земельних відносин (протокол від 27 березня 2007 року) було надано згоду №Д-2623 на розроблення ПП «Будмаш» документації із землеустрою.

На підставі договору №631 від 29 березня 2007 року КП «Київський інститут земельних відносин» підготовлено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП «Будмаш» для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення та підземними паркінгами на вул. Кадетський Гай у Солом'янському районі м. Києва.

Згідно ст.14 Регламенту землевпорядна організація або зацікавлена особа забезпечує погодження розробленого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з Головним управлінням земельних ресурсів виконавчого органу Київради (КМДА), Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київради (КМДА), Головним управлінням охорони культурної спадщини та реставраційно-відновлювальних робіт виконавчого органу Київради (КМДА), управлінням охорони навколишнього природного середовища виконавчого органу Київради (КМДА), Київською міською санітарно-епідеміологічною станцією, іншими підприємствами, установами та організаціями, землекористувачами та власниками земельних ділянок, з якими відповідно до вимог законодавства необхідно погодити проект.

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погоджується зазначеними органами в порядку, визначеному законодавством України, шляхом надання ними письмового висновку або здійснення запису «погоджено», засвідчених підписом уповноваженої особи та скріплених печаткою. Надання письмових висновків є обов'язковим за наявності обмежень або обтяжень.

Як вбачається з матеріалів справи, проект відведення земельної ділянки ПП «Будмаш» площею 2,0 га. для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення та підземними паркінгами на вул.Кадетський Гай в Солом'янському районі м. Києва погоджено Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища, Головним санітарним лікарем м. Києва, Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в м. Києві, Головним управлінням охорони культурної спадщини, Головним управлінням земельних ресурсів.

Вказаними вище висновками погоджено проект відведення ПП «Будмаш» земельної ділянки за умови внесення змін до Генерального плану м. Києва та в установленому порядку вирішення майново-правових питань. В матеріалах справи відсутні докази внесення змін до Генерального плану м. Києва, вирішення майново-правових питань з ТОВ «Компанія Укрінком», з огляду на викладене вказані вище погодження не діють до виконання відкладальних умов.

Проте, в силу ч.14 ст.8 Регламенту розгляду питань щодо набуття та реалізації права користування землею в м. Києві згода, в тому числі і погодження відповідних органів, не гарантує позитивного рішення Київської міської ради з питання відведення земельної ділянки.

Судом встановлено, що постійна комісія Київради з питань земельних відносин повернула кадастрову справу до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Київською міською радою за результатом розгляду проекту відведення ПП «Будмаш» земельної ділянки по вул. Кадетський Гай в м. Києві не приймалось рішення щодо надання ПП «Будмаш» в оренду або користування спірної земельної ділянки.

Зазначене також підтверджується листом Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 0507029-9491від 29 травня 2015 року, в якому зазначено, що за поданням Департаменту земельних ресурсів Київська міська рада не приймала рішення щодо відведення ПП «Будмаш» земельної ділянки для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення та підземними паркінгами по вул.Кадетський Гай у Солом'янському районі.

Крім цього, згідно листа Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 057029-7908 від 05 травня 2015 року, відповідно до бази даних автоматизованої системи ПК «Кадастр» земельна ділянка площею 902,37 кв. м (код: 72:258:006) обліковується за ЗАТ «УКРІНКОМ» на вул. Кадетський Гай, 6/1 у Солом'янському районі. У Департаменті земельних ресурсів не зареєстрована документація із землеустрою щодо відведення ЗAT «УКРІНКОМ» зазначеної земельної ділянки. За поданням Департаменту земельних ресурсів Київська міська рада не приймала рішення щодо відведення зазначеної земельної ділянки. Документи, що посвідчують право власності чи право користування ЗАТ «УКРІНКОМ» земельною ділянкою, передбачених чинним законодавством, у Головному управлінні (Департаменті) земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) станом на 31.12.2012 не зареєстровано.

За таких обставин, суд дійшов висновку про відсутність порушень відповідачами вищезазначених норм законодавства (чинних на момент прийняття оскаржуваних рішень) щодо надання висновків від 20 липня 2007 року №09-7267, від 19 травня 2009 року №05-422, рішення від 12 липня 2007 року про погодження містобудівного обґрунтування внесення змін до містобудівної документації та визначення параметрів будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення та підземними паркінгами на вул.Кадетський Гай в Солом'янському районі м. Києва.

Разом з тим, рішенням Господарського суду м. Києва від 10 лютого 2010 року у справі №32/35, що набрало законної сили, визнано з 19 липня 2009 року право ПП «Будмаш» на оренду земельної ділянки площею 2,0 га. з цільовим призначенням для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення та підземними паркінгами по вул. Кадетський Гай в Солом'янському районі м.Києва, згідно з проектом відведення та висновками, які містяться в ньому, який погоджено в порядку, встановленому рішенням Київської міської ради від 15 липня 2004 року №457/1867 «Про врегулювання процедури передачі в користування земельних ділянок в м.Києві»; зобов'язано Головне управління земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) належним чином оформити, видати та зареєструвати договір оренди, що посвідчує право ПП «Будмаш» на оренду земельної ділянки площею 2,0 га з цільовим призначенням для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення та підземними паркінгами.

З наведеного вбачається, що право ПП «Будмаш» на оренду зазначеної земельної ділянки виникло на підставі судового рішення.

Завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень (ч.1 ст.2 КАС України).

Частиною 1 ст.6 КАС України визначено, що кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб'єкта владних повноважень порушені її права, свободи або інтерес.

Судом встановлено, що позивач фактично не є учасником вказаних правовідносин з відповідачами щодо надання у користування чи оренду спірної земельної ділянки, спірна земельна ділянка не перебувала у власності, користуванні чи оренді позивача. Відтак, порушень особистих прав, свобод чи інтересів ТОВ "Компанія "Укрінком", за захистом яких він звернувся до суду, не вбачається.

Захисту в порядку ст.ст.2, 6 КАС України підлягає виключно конкретно визначені та порушені в спірних правовідносинах права, а враховуючи, що підставою для оформлення договору оренди є рішення Господарського суду м.Києва від 10 лютого 2010 року, за результатом розгляду оскаржуваних погоджень було прийнято рішення щодо повернення ПП «Будмаш» матеріалів кадастрової справи, відповідачами при вчиненні оскаржуваних дій та рішень не порушено норми чинного на час спірних правовідносин законодавства, оскаржувані дії, рішення безпосередньо не впливають на права, свободи та інтереси позивача, а тому відсутні підстави для задоволення позовних вимог.

Таким чином, враховуючи необхідність захисту в судовому порядку лише порушеного права, відсутні підстави для задоволення позову за відсутності порушень прав, свобод та інтересів позивача.

Відповідно до ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.

Згідно з ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Відповідачами, як суб'єктами владних повноважень, доведено суду правомірність прийнятих оскаржуваних рішень.

За таких обставин, Окружний адміністративний суд міста Києва, за правилами, встановленими ст.86 Кодексу адміністративного судочинства України, перевіривши наявні у справі докази, дійшов висновку про необґрунтованість позовних вимог.

Враховуючи викладене, керуючись статтями 69, 70, 71, 128, 158 - 163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

В задоволенні адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Укрінком" відмовити повністю.

Постанова набирає законної сили в порядку передбаченому ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства та може бути оскаржена в апеляційному порядку повністю або частково за правилами, встановленими ст. ст. 185-187 КАС України, шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги.

Суддя Р.О. Арсірій