Справа № 211/2950/15-ц
Провадження № 2/211/224/16
іменем України
09 червня 2016 року Довгинцівський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області в складі:
головуючого - судді: Ткаченко С.В.
при секретарі: Форманчук К.М.,
у відсутність сторін
розглянувши в м. Кривому Розі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ДП «Криворізька пасажирська вагонна дільниця «Придніпровська залізниця» про неповний розрахунок при звільненні працівника,-
В проваджені суду знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ДП «Криворізька пасажирська вагонна дільниця «Придніпровська залізниця» про неповний розрахунок при звільненні працівника.
01.06.2016 року від позивача ОСОБА_1 надійшла заява про залишення позову до ДП «Криворізька пасажирська вагонна дільниця «Придніпровська залізниця» про неповний розрахунок при звільненні працівника, без розгляду.
Дослідивши матеріали справи , суд вважає, що заява про залишення позову без розгляду підлягає задоволенню .
В судове засідання сторони не з»явилися.
У відповідності до ч.2 ст. 197 ЦПК фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Відповідно до ст. 207 ч 1 п.5 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду , якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України, суд,-
Позовну заяву ОСОБА_1 до ДП «Криворізька пасажирська вагонна дільниця «Придніпровська залізниця» про неповний розрахунок при звільненні працівника, залишити без розгляду.
Особа, заяву якої залишено без розгляду, має право звернутись до суду повторно відповідно до ч.2 ст. 207 ЦПК України.
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга в апеляційний суд Дніпропетровської області протягом 5 днів з дня її проголошення . У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п»яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: ОСОБА_2