Справа 2-К-1
2009р.
про надання дозволу на примусове виконання рішень іноземного суду
26 березня 2009 року
в складі головуючої
при секретарі
Дунаєвецький райсуд Хмельницької області
судді Артемчук В.М.
ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання представника Управління освіти адміністрації Миколаївського муніципального району Хабаровського краю
про
надання дозволу на примусове виконання ухвали суду
Представник Управління освіти адміністрації Миколаївського муніципального району Хабаровського краю звернувся до суду з клопотанням про надання дозволу на примусове виконання на території України ухвали про судовий наказ Миколаївського-на-Амурі міського суду м.Миколаївськ-на-Амурі Хабаровського краю від 31 жовтня 2008 року про стягнення аліментів з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 на користь органу опіки і піклування адміністрації Миколаївського муніципального району Хабаровського краю на утримання дітей: сина ОСОБА_3, 28 .06.1993 року народження та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, який на даний час проживає в ІНФОРМАЦІЯ_3.
Боржник по справі ОСОБА_2 у судове засідання не з"явився, хоча належним чином повідомлений, про причини неявки у суд не повідомив, що не є перешкодою для розгляду клопотання.
Суд, дослідивши подані документи, вважає, що клопотання підлягає до задоволення.
Судом встановлено, що ухвалою від 31.10.2008 року про судовий наказ про стягнення аліментів суддею Миколаївського-на-Амурі міського суду м. Миколаївськ-на-Амурі Хабаровського краю стягнуто з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3, аліменти на користь органу опіки і піклування адміністрації Миколаївського муніципального району Хабаровського краю на утримання дітей: сина ОСОБА_3, 28 .06.1993 року народження та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 в розмірі 50% усіх видів заробітку щомісячно, починаючи з до їх повноліття.
Відповідно до конвенції про стягнення за кордоном аліментів від 20 червня 1956 року, яка набрала чинності 25 травня 1957 року, та враховуючи, що боржник ОСОБА_2 проживає в ІНФОРМАЦІЯ_5 , Україна і підстав для відмови в задоволенні клопотання немає, а тому слід надати дозвіл на примусове виконання рішення іноземного суду Миколаївськ-на-Амурі міського суду м. Миколаївськ-на-Амурі Хабаровського краю Російської федерації від 31 жовтня 2008 року, починаючи з
Керуючись ст.ст. 390-398 ЦПК України, суд -
Клопотання задовольнити.
Надати дозвіл на примусове виконання ухвали про судовий наказ суду Миколаївськ-на-Амурі міського суду м. Миколаївськ-на-Амурі Хабаровського краю Російської федерації від 31 жовтня 2008 року про стягнення аліментів з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3 на користь органу опіки і піклування адміністрації Миколаївського муніципального району Хабаровського краю на утримання дітей: сина ОСОБА_3, 28 .06.1993 року народження та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 в розмірі починаючи з до досягнення повноліття дітьми.
Ухвала може бути оскаржена у апеляційному порядку до апеляційного суду Хмельницької області через Дунаєвецький райсуд шляхом подачі в п'ятиденний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом десяти днів апеляційної скарги.
Головуюча/підпис/
Вірно:
Суддя Дунаєвецького райсуду В.М.Артемчук