Ухвала від 11.11.2013 по справі 553/4550/13-к

Ленінський районний суд м.Полтави

Справа № 553/4550/13-к

Провадження № 1-кс/553/670/2013

УХВАЛА

Іменем України

11.11.2013м. м. Полтава

Ленінський районний суд м. Полтава у складі:

слідчого судді: Тимчука Р.І.,

при секретарі: Васильєвій Д.М.,

за участю прокурора: Пічугін Р.І.

заступника начальника СВ ЛВ на ст. Полтава УМВС України на Південній залізниці капітана міліції ОСОБА_1, розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Полтави матеріали клопотання в кримінальному провадженні № 42013180050000020 від « 25» жовтня 2013 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.191 ч.1 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

06.11.2013 року заступник начальника СВ ЛВ на ст. Полтава УМВС України на Південній залізниці капітан міліції ОСОБА_1 звернувся до суду із клопотанням про тимчасовий доступ до документів, в кримінальному провадженні за № 42013180050000020 від « 25» жовтня 2013 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.191 ч.1 КК України.

Клопотання мотивовано наступними підставами:

25 жовтня 2013 року на адресу Полтавської прокуратури з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері, поштою, надійшла заява від інваліда війни 2 групи ОСОБА_2, про те, що перевізники Полтавської області ФОП ОСОБА_3, ФОП ОСОБА_4 та його син ОСОБА_5, здійснюючи діяльність з пасажирських перевезень на території Полтавської області, незаконно отримують відшкодування бюджетних коштів за перевезення пільгових категорій громадян.

25 жовтня 2013 року, на підставі зазначеної вище заяви, відомості про зазначене кримінальне правопорушення були внесенні Полтавською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42013180050000020, за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.191 КК України та матеріали кримінального провадження, в порядку ст.ст. 216, 218 КПК України, переданні за підслідністю до СВ ЛВ на ст. Полтава УМВС України на Південній залізниці.

Беручи до уваги вищевикладене та враховуючи, що з метою встановлення істини по вказаному кримінальному провадженню, встановлення розміру збитку державі, необхідно провести позапланову ревізію фінансово - господарської діяльності ФОП ОСОБА_3 та ФОП ОСОБА_4, з метою проведення судово - економічної експертизи, у зв'язку із чим виникла потреба в доступі до документів, а саме до договорів відшкодування ФОП ОСОБА_3 (ліцензія АЕ № 5267971 з терміном дії з 14.03.2011 - не обмежений; адреса реєстрації: м. Кобеляки, Полтавської області, пров. Спортивний, 5 А), ФОП ОСОБА_4 (ліцензія АГ № 590219 з терміном дії з 18.06.2011 - необмежений; адреса реєстрації: м. Миргород, Полтавської області, вул. Сорочинська, 146, 56-59), компенсації, за перевезення окремих пільгових категорій громадян автомобільним транспортом загального користування, які знаходяться в ТОВ «Полтаваавтотранс», що за адресою: м. Полтава, вул. В-Тирнівська, 7, з метою вилучення оригіналів вище зазначених документів.

Зазначені документи мають важливе значення для встановлення обставин кримінального провадження, оскільки містять документальне підтвердження або спростування факту порушення законодавства, щодо надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів. Відомості, що містяться у вищезазначених документах не можливо отримати іншим способом.

Тому, заступник начальника СВ ЛВ на ст. Полтава УМВС України на Південній залізниці капітан міліції ОСОБА_1 просить надати йому тимчасовий доступ до документів, з можливістю ознайомитися з ними та вилучити їх оригінали, для запобігання їх можливому знищенню, а саме до договорів відшкодування ФОП ОСОБА_3 (ліцензія АЕ № 5267971 з терміном дії з 14.03.2011 - не обмежений; адреса реєстрації: м. Кобеляки, Полтавської області, пров. Спортивний, 5 А), ФОП ОСОБА_4 (ліцензія АГ № 590219 з терміном дії з 18.06.2011 - необмежений; адреса реєстрації: м. Миргород, Полтавської області, вул. Сорочинська, 146, 56-59) компенсації, за перевезення окремих пільгових категорій громадян автомобільним транспортом загального користування, які знаходяться в ТОВ «Полтаваавтотранс», що за адресою: м. Полтава, вул. В-Тирнівська, 7, з метою вилучення оригіналів вищевказаних документів, для проведення позапланової ревізії ДФІ у Полтавській області та судово - економічної експертизи.

Беручи до уваги вищевикладене та враховуючи, що у клопотанні вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказана інформація може бути використана з метою встановлення особи, яка скоїла злочин та має суттєве значення для встановлення обставин, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, є підстави задовольнити клопотання слідчого про тимчасовий доступ до документів.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.110, 162-166, 309, 369-372, 395 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання заступника начальника СВ ЛВ на ст. Полтава УМВС України на Південній залізниці капітана міліції ОСОБА_1 - задовольнити.

Надати тимчасовий доступ до документів заступнику начальника СВ ЛВ на ст. Полтава УМВС України на Південній залізниці ОСОБА_1, до договорів відшкодування ФОП ОСОБА_3 (ліцензія АЕ № 5267971 з терміном дії з 14.03.2011 - не обмежений; адреса реєстрації: м. Кобеляки, Полтавської області, пров. Спортивний, 5 А), ФОП ОСОБА_4 (ліцензія АГ № 590219 з терміном дії з 18.06.2011 - необмежений; адреса реєстрації: м. Миргород, Полтавської області, вул. Сорочинська, 146, 56-59) компенсації, за перевезення окремих пільгових категорій громадян автомобільним транспортом загального користування, які знаходяться в ТОВ «Полтаваавтотранс», що за адресою: м. Полтава, вул. В-Тирнівська, 7, шляхом ознайомлення та зняття необхідних копій документів, для проведення позапланової ревізії ДФІ у Полтавській області та судово - економічної експертизи.

Ухвала діє на протязі одного місяця з дня її постановлення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Ленінського районного суду м. Полтави ОСОБА_6

Попередній документ
58079199
Наступний документ
58079201
Інформація про рішення:
№ рішення: 58079200
№ справи: 553/4550/13-к
Дата рішення: 11.11.2013
Дата публікації: 07.06.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Подільський районний суд міста Полтави
Категорія справи: